Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Liekais svars

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labdien!Esmu trešā mazulīša gaidībās.Man ir patreiz 18 ned.laiks.man nepatīk,ka mans svars ir pārāk liels.Man pietrūkst kustību,jo mājās auklēju jau 8mēn.v.bērniņu.Viss,ko apēdu iet tikai un vienīgi labumā.Padzirdēju psr hoodias it kā dabīgiem plāksteriem.Vēlos atbrīvoties no 3. Kg.Vai grūtn.laikā drīkst tādus lietot?Paldies!

Dalīties.

10 komentārs

  1. Jūlija Liene R. on

    Un tomēr izklausās pēc kādas slimības,ja tik pēkšņi nāk svars klāt. Ar svaru nav bijušas problēmas, bet sajūtas, ka nepazīsti sevi un sev riebies diemžēl arī pazīstamas.. 🙁 Gaidu turpinājumu..

  2. Ar mani notika tieši tas pats…..kad atlaida no darba….stress un 20 kg klāt!<br>Sajūtas un izpausmes tieši kā aprakstītas…..<br>Tagad lēnām mēģinu kaut kādi tikt no tā vaļā:)<br>ļoti labi saprotu šo sievieti:)

  3. stress, slikts garastāvoklis vēl vairāk pasliktina situāciju arī zāles nav tas labākais paņēmiens, labāk lietot daudz zaļumus, -ogļhidrātus, karoč dabiigākus liidzekļus kaut gan tas kā kuram.Drošības pēc pie ārsta jaaiziet

  4. dr. Inese Millere on

    Sveika, pirmais paldies, ka dalies ar savu sāpi publiski. Tā ir liela uzdrīkstēšanās.<br><br>Un svars, tā ir kāda liela sniega bumba — sākas ar mazu maziņu sniega piku, un tad sāk velties apuagot ar aizvien vairāk sniega — pašpārmetumi, sevis nepieņemšana, stress, motivācijas zudums utt. <br><br>Zinu, kā tas ir un to zina arī manas 'meitenes', kuras piedalās manā 8 nedēļu virtuālajā kursā "Kā Neapēst Stresu". Kursā mācamies mainīt attiecības ar ēdienu, ēsanu, svaru, stresu…mainam domašanas veidu, soli pa solim. <br><br>Te ir vairāk http://www.kaneapeststresu.com <br><br>Tici, tu neesi viena!

Atstāt Ziņu