Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva

Les Mills – fitnesa kulta nodarbības

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šobrīd Latvijā sastopamas jau 3 Les Mills treniņnodarbības, kas pasaulē sen guvušas fitnesa kulta nodarbību slavu. Katru dienu vairāki miljoni cilvēku visos kontinentos vingro pēc LesMills radītajiem standartiem un gūst ātrus, redzamus un paliekošus rezultātus, kā arī pozitīvas emocijas.

Ko ietver katra no šīm treniņnodarbībām:

  • LesMillsBODYPUMPTM ir oriģināla nodarbība ar svaru stieni, kas nostiprina visu ķermeni, veido ķermeņa reljefu un lieliski dedzina kalorijas. Treniņā tiek izmantots svaru stienis ar maināmu svaru un stepa platforma. Nodarbība ir paredzēta gan sievietēm, gan vīriešiem ar dažādu sagatavotības līmeni. Vienkārša horeogrāfija, dinamiska mūzika un zinoši treneri iedvesmos katru dalībnieku.
  • BODYCOMBATTMir izaicinošs un spēcīgs kardiotreniņš, kurā tās dalībnieks sajutīsies kā norāvies no ķēdes.Šī nevaldāmā un enerģētiskā grupu nodarbība ir iedvesmojusies no cīņu mākslām un ietver sevī dažādu cīņas stilu apvienojumu: karatē, boksu, teikvondo, Tai Či, kapoeiru, Muay Thai u.c. Dinamiskas mūzikas un aizraujošu intsruktoru vadībā dalībnieki sper, sit un dauza, dedzinot kalorijas, uzlabojot savu izturību.
  • BODYBALANCETMir Jogas, Pilates un Tai Či iedvesmota nodarbība, kas uzlabo lokanību un attīsta iekšējo spēku, palīdzot justies relaksētam un līdzsvarotam.Elpošanas vingrinājumi, koncentrēšanās un īpaši sastādītas stiepšanās vingrinājumu sērijas, kustības un pozas, kas pielāgotas muzikālajam pavadījumam, rada īpaši harmonisku nodarbību, radot ķermenī un prātā harmoniju un līdzsvaru.

Les Mills grupu nodarbības ir ļoti populāras visā pasaulē, tās iespējams apmeklēt vairāk kā 60 pasaules valstīs. Les Mills pavisam ir izstrādātas 8 fitnesa nodarbību programmas, kuras sniedz neaizmirstamu piedzīvojumu un palīdz realizēt vislabāko, ko cilvēks vēlas sasniegt, nodarbojoties ar fitnesu.

Les Mills nodarbības šobrīd Latvijā iespējams apmeklēt sporta klubos “Atlētika” un “Veselības Fabrika”. Vairāk informācijas par nodarbībām atradīsi www.lesmills.com.

Dalīties.

Atstāt Ziņu