Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Ļauj dejai vairot sevī valdzinošo sievišķību!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 


Sveika!

Es esmu Juta Vanaga. Deju pasaulē esmu jau ļoti daudz gadus. Cilvēki mani galvenokārt pazīst kā dejas Salsa un ar to saistīto Latino deju ieviesēju Latvijā. Daudzus gadus esmu bijusi arī sporta deju dejotāju izlases koordinatore Latvijā, esmu ļoti daudz mācījusies un arī mācījusi cilvēkiem, kā dejas palīdz sajūtu un īpašību veidošanā.

Šobrīd es pasniedzu gan individuālās deju nodarbības, gan grupu kursus tādām dejām kā Salsa Losandželosas un Kubas stilā, Bačata, Bačatango, no Valša līdz Sambai, West Coast Swing. Manas dejotājas ir atzinīgi novērtējušas arī Valdzinošās sievišķības nodarbības, kuras viņām ir DEVUŠAS REZULTĀTUS.

 

 

 

aļa cilvēku domā, ka deja ir nodarbe tikai jauniešiem, taču tas ir maldīgs un vecmodīgs uzskats. Jūs katra esat kā zieds, kas var ziedēt jebkurā vecumā, atliek vien būt īstai sievietei. Svarīgākais, ka esi gatava jaunām sajūtām, ka esi gatava mainīties, un nav būtiski, kādi ir Tavi parametri, nav svarīgi, vai Tu jau esi kādreiz dejojusi, nozīmīga ir tikai Tava vēlme kļūt sievišķīgākai, graciozākai un, galubeigās, arī seksuālākai.

Sāc dejot, un deja Tevi atvērs, un tālāk jau Tavā dzīvē var daudz kas mainīties!


ES TEVI APSVEICU!
JA LASI ŠĪS RINDAS, TAS NOZĪMĒ, KA

VĀRDS ‘SIEVIŠĶĪBA’ IR TEV SVARĪGS!


Kas ir sievišķība? Vārdnīca skaidro, ka sievišķība ir tādu īpašību kā emocionalitāte, maigums, trauslums, sirsnība, uzticība kopums, kas izsauc vīrietī vēlēšanos sievieti aizsargāt”.

 
Sievišķīga sieviete
 pieņem savu sievietes dzimumu, pieņem to, ka ir sieviete, priecājas par to, izmanto savus ķermeņa un psihes resursus, mācās valdīt ar savu sievišķīgo spēku, nevis attīstīt sevī vīrišķo enerģiju.

Galvenais mērķis sievietes dzīvē ir saglabāt savu sievišķību un dzīvot saskaņā ar savu ķermeni, jo ne par velti mēs katra esam izvēlējušās piedzimt sievietes ķermenī. Mūsu ķermenis — tā ir pirmā atslēga mūsu sūtības atrisinājumam.

Apstājies uz brīdi un padomā:

* Vai tu pieņem savu sievišķo dabu?
* Vai tu pieņem savu sievišķīgo spēku?
* Paskaties uz sevi ar vīrieša acīm –
             vai Tevi gribas aizsargāt?
* Vai Tu jūties sieviete?

 

Lai tiktu uz priekšu, paveiktu varoņdarbus, varbūt arī lauztu sevi un pārvarētu neiedomājamas grūtības, tādiem darbiem nepieciešams cits ķermenis – vīrišķais. Un, kad sieviete dzīvo pēc vīrišķā ķermeņa noteikumiem, sāk ciest sievietes psihe un enerģija, parādās slimības un problēmas.

Sievišķība ir stāvoklis, kas atgādina sievietei par viņas spēku! Tā ir īpašība, kura atmodina vīrietī spēku, vīrišķību un atbildību! Tas ir stāvoklis, kas veido mūs, sievietes, par īstām sievietēm enerģētiskajā un fiziskajā izpratnē, nevis vienkārši ar nosaukumu pasē, kur atzīmēta sievietes dzimte.

Šobrīd daudz tiek runāts par sievišķību. Kāpēc? Droši vien tādēļ, ka ir pienācis laiks mainīt domāšanu, attieksmi… Informācijas par šo tēmu ir ļoti, ļoti daudz, bet cik no tā tiek realizēts, ieviests dzīvē, to zinām tikai mēs pašas. Bieži diemžēl tās ir tikai runas… Taču tā kā daudzas manas audzēknes ir atzinušas, ka kustība un dejošana komplektā ar pareizu domāšanu dod lielu efektu, tad esmu izstrādājusi uz rezultātu orientētu apmācību sistēmu, kas ar dejas palīdzību ikvienai no mums ļauj:

1. Atgriezties pie sievišķības sajūtām, ielaist tās sevī.

2. Veidot sevī reālas sajūtas, nevis tikai domāt par tām.

3. Atrast sevī pozitīvās sajūtas, nevis meklēt tās kaut kur ārpusē.

Līdz šim šīs savas zināšanas audzēknēm esmu nodevusi īpašās Valdzinošās sievišķības nodarbībās, kurās mācāmies ne tikai dejot, lai savās kustībās kļūtu sievišķīgas, bet veltām laiku arī savas iekšējās pasaules sakārtošanai, lai mainītos arī savā attieksmē un domāšanā.

Tā kā mani ir uzrunājušas daudzas sievietes, sakot, ka vēlētos apmeklēt šīs nodarbības, taču dažām traucē attālums, citām laiki utt., esmu izveidojusi šo apmācību video versiju, lai katra no mums varētu attīstīt savas sievišķīgās īpašības lai arī kurā pasaules malā atrastos. Deju video apmācības papildina apraksti, kā rīkoties, lai viss komplekss dotu pēc iespējas lielāku labumu.
 

Ja atklāsi un izkopsī sevī svarīgākās sievišķības sajūtas, Tu redzēsi kā izmainīsies apkārtējo attieksme pret Tevi, un Tu pati sajutīsies kā īsta sieviete – jutekliska un patiesa. Katru dienu Tev tam vajadzēs veltīt tikai līdz 10 minūtēm sava laika. Ja tik daudz laika Tu nevari apzināti sev veltīt, tad nekādi padomi, nekādas grāmatas Tev nepalīdzēs. Sievišķība – tas ir spēks, kuru sevī jāveido soli pa solim, nevis kampaņveidīgi. Tikai praktizējot regulāri, tā var kļūt par Tavu sajūtu.

Tagad katra mājas apstākļos var attīstīt vai nostiprināt ar deju palīdzību dažādās sievišķības īpašības, lai katru dienu varētu

DZĪVOT, JUST, MIRDZĒT, STAROT, MĪLĒT un

IZDAIĻOT AR SEVI PASAULI!

 


Lūk, dažas atsauksmes no dāmām, kuras apmeklējušas manas nodarbības:

Mums ir dota bezgalīgu iespēju virkne sevis satikšanai, taču mēs rūpīgi ignorējam tās, atrunājamies, attaisnojamies un brīnamies par prieku ārpus mums. Dodiet sev iespēju – ļaut sev ļauties satikt sevi! Tas ir reāli kaifīgi! Kosmoss zibenīgi reaģē uz pozitīvām pārmaiņām un bagātīgi atalgo ar bezgalīgu ļaušanos. Deja ir mans dabiskais stāvoklis! Deja ārstē un dziedina! Brīnumaini! Juta iet aizvien dziļāk un aicina mūs līdz. Es piedalos!
/Lāsma/

Ja Tevi uzrunāja nosaukums vai arī zemāk minētais, tad es iesaku: jo es biju uz šo nodarbību. Tas bija maigs ceļojums savas sievišķības atklāšanā, izjušanā, spilgtināšanā! Tagad katru dienu ar labpatiku izbaudu patīkamās sajūtas sevī un savā ķermenī.
/Vija/

  

Kas Tev jādara, lai iegūtu šo informāciju savā īpašumā?

1. Seko norādēm šajā saitā:
https://www.videocontrolpanel.net/vmail.aspx?t=R&l=41569079&d=CB87B035-1B25-4523-9900-440143DD30A1.

2. Ja vēlies vispirms iepazīties ar Jutu Vanagu, piedalies iepazīšanās nodarbībā 11.oktobrī plkst. 12.00 – 14.00 Matīsa ielā 46. Maksa – 10.00 EUR. Lūgums iepriekš pieteikties vanaga.juta@gmail.com vai sp@sievietespasaule.lv.

3. Visām, kuras pieteiksies programmai, par kuru vairāk uzzināsi 1.punktā minētajā linkā, paredzēta kopā sanākšana dzīvē novembrī un aprīlī. Par to tiks ziņots vēl atsevišķi.

 

Mīlestībā, Juta

Dalīties.

Atstāt Ziņu