Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Lasītājas vēstule: Nejauši dzirdēta puiša saruna

Pinterest LinkedIn Tumblr +

irms kāda laika saņēmām vēstuli no kādas lasītājas. Viņas rakstītais lika padomāt gan par to, vai esam jutušās līdzīgi, gan to, vai tikai pašas kādreiz, runājot ar savām draudzenēm, neesam līdzīgi likušas justies vīrietim? Varbūt tomēr ir jāizdara secinājumi, ka ir lietas, ko labāk runāt divatā ar partneri, nevis skaļi stāstīt saviem draugiem.


Lasītājas vēstule:
Sveiki!

Šeit Jums raksta kāda jauna sieviete, kura ir apjukusi. Ar puisi esmu kopā gandrīz gadu, viss bija ļoti labi. Protams, ir jau bijuši strīdi par sīkumiem, taču, manuprāt, tas ir normāli! Taču mani uztrauc viena lieta-pirms divām dienām dzirdēju sava puiša sarunu. Viņš ar draugiem apsprieda savas seksuālas pieredzes. Man nepatika dzirdētais, jo mans draugs to visu tik sīki stāstīja, likās, ka viņš ļoti ar to lepojas. Nu labi, ar to vēl samierināties varu, bet viņš stāstīja par vienu konkrētu meiteni, kura uz viņu ir atstājusi iespaidu! Šo sarunu es dzirdēju nejauši un tā mani sāpināja. Vēl tagad iekšā ir tāda grauzoša sajūta. Viņš vairākkārt ir teicis, ka seksa ziņā esmu vislabākā, tad nesaprotu, kāpēc viņš vēl runā par to meiteni…? Paldies, ka uzklausījāt. Cerams, ka spēsiet man dot kādu skaidrojumu, kāpēc puisis tā dara!

Atbild ELĪNA BRILA, pārvērtējošā konsultante no ‘Labo Domu Pieturas’:

Diemžēl jebkura atbilde par puiša uzvedību būtu tikai improvizācija, jo nezinām, kādi ir patiesie iemesli. Tomēr tipiskā gadījumā bravūra un lielīšanās ar seksuālajiem sasniegumiem raksturīga nenobriedušām personībām ar zemu pašnovērtējumu, lai gan tā tiek maskēta ar pilnīgi pretēju attieksmi, kas apkārtējiem var kļūdaini signalizēt par cilvēka  augsto pašnovērtējumu.

Man vairāk gribas vērst uzmanību uz pašas meitenes emocijām un attieksmi. No jautājuma noprotams, ka viņa par savām sajūtām ar draugu nav runājusi. Kāpēc? Semināros bieži pieminu paradoksu, ka gulēt ar partneri protam, bet runāt nē… Tāpat vienmēr aicinu nekad neatstāt sevi ar neatbildētiem jautājumiem. Ja vien ir tāda iespēja, jārunā! Tikai atklātā sarunā par savām patiesajām sajūtām, izzinošiem jautājumiem par partnera uzvedības cēloni un aicinājumā vienoties par abpusēji pieņemamiem nosacījumiem attiecībās parādās personības brieduma pazīme un atbildīga attieksme pret sevi, partneri un  attiecībām.

Varbūt esi piedzīvojusi ko līdzīgu? Kā tu rīkojies vai, rīkotos šajā situācijā?

Dalīties.

1 komentārs

  1. sliktākais ko var darīt – ņēmt vērā vīru sarunas ar citiem vīriešiem. dižāšanās, lielīšanās, muldēšana. tev tas nebija jādzird. esam kopā ja kas jau 25 gadus. un zinu vienu – vīrieši atšķiras no sievietēm. tādēļ savam mīļajam ļauju izbaudīt pasākumus kopā ar citiem večiem bez manis. vairāk mani mīl. dažreiz atgriežas un apvaino sieviešu dzimumu par neuzticību, zinu ka atkal kāds stāstījis par savām mīļākajām. to visu pārdomājot, secināju vienu – to ko tu nezini, tas ar tevi nenotiek. un ar varu mīļš nebūs. tā sieviete iespēajms vispār bija viņam pirmā. kā viņš to var aizmirst? ha. es tavā vietā nesatrauktos par kādu tur to. bet vairāk piedomātu, ar ko tu viņam saisties, ko viņš vēlas no tevis, vai tu to esi gatava sniegt. tas ir svarīgi, nevis kāda no daudzajām citām.

Atstāt Ziņu