Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija

Ko vēlas vīrieši?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bieži vien ir dzirdēts, ka vīrieši nevar saprast, ko sievietes vēlas, kā lai vispār saprot, ko viņas domā. Bet vai vīriešus var saprast? Vai ir iespējams atbildēt uz jautājumu – „Ko vēlas vīrieši?” Piedāvājam paskatīties uz dažādām dzīves situācijām, ar ko saskaramies ikdienā. Jā, to nevar attiecināt uz visiem un visām, bet, tu noteikti tajā visā atradīsi sev ko pazīstamu…

KO VĒLAS VĪRIEŠI?
-Brīvību;
-Tas, ka viņus pieņem tādus kādi viņi ir;
-Vīrietim jājūt, ka viņš ir vajadzīgs;

Kāpēc vīrieši ar mums precas?
Šo sievietes iegaumējiet. Ja viņš jūs ir izvēlējies, apprec, tātad jūs tiešām esat viņam vislabākā un viskaistākā! Tātad viņš tiešām vēlas ar jums būt kopā!
Mēs sievietes bieži vien to nesaprotam. Nomokām sevi ar jautājumiem – Kāpēc viņš mani aprecēja? Kāpēc es viņam patīku? Ko viņš manī tādu atradis? Tas, ka mēs visu laiku liekam vīrietim kaut kādā veidā pierādīt, ka viņš tiešām izvēlējies mūs, ka tiešām viņam patīkam, var izraisīt pamatīgas nesaskaņas. Sievietes, miers! Ja viņš ir ar jums kopā, tātad esat viņam gan skaistākā, gan labākā.

Vīrieša un sievietes domāšana
Ja vīrietis cenšas iekarot kādu sievieti, bet viņa neatbild, un neatsaucas uz viņa aicinājumiem… Ko šādā brīdī domā vīrietis? – „Nu gan muļķe. Pati vainīga! Atsakās no tik lieliska vīrieša”. Tā viņš nospriež un viss, miers, viņš to ir aizmirsis. Vienkārši – vainīga ir sieviete.
Un tagad cits piemērs:
Ir noticis burvīgs randiņš, viss it kā bija labi. Pēc randiņa viņš nezvana, nedod nekādu ziņu. Ko domā sieviete? – „Ko es izdarīju ne tā? Kas man nav kārtībā?”
Tāpēc, atcerieties sievietes – nebaidieties vīrietim arī atteikt. Viņi to pārdzīvos. Viņi to uztver pavisam savādāk, nekā mēs.

Vīrietis vēlas pabūt viens
Kad esam nomākti, mums ir kādas problēmas, vai esam sastrīdējušies viens ar otru, tad izturamies pavisam atšķirīgi.
Vīrietis vēlas būt viens, bet sieviete gluži pretēji – grib parunāt.
Kas notiek?
Vīrietis, šādās situācijās grib būt viens. Piemēram, sastrīdas pāris, un vīrietis saka: „Ļauj man pabūt vienam”. Sieviete uz to reaģē ar šādām domām – ‘Kāpēc viņam jāpaliek vienam? Ko viņš tagad tur sadomās savā galvā?’
Bet ziniet, vīrietis neko nedomā. Viņš vienkārši mierīgi atpūšas.
Un, vīrietim liekas, ka arī sievietei to vajag. Brīžos, kad viņi ir sastrīdējušies, viņš var aiziet prom un atstāt viņu vienu, domādams, ka dara labu, ka viņš palīdz. Ko šādā brīdi domā sieviete? – „Kā tu vari mani šajā brīdī atstāt vienu? Tevi neinteresē, ka es esmu noskumusi?”
Patiesībā vīrietis tikai uzskata, ka arī tev nepieciešams no visa vienkārši atpūsties, arī no viņa.

Vīrietim vajag mērķi
Vīrietim ir vajadzīgs konkrēts mērķis. Viņam vajag to sajūtu, ka viņš ir sasniedzis savu nosprausto mērķi.
Tātad, ja vīrietim ir iepatikusies kāda sieviete, tad viņa mērķis ir panākt, lai viņa kļūst par tā mīļoto. Viņam svarīgs ir ne tikai rezultāts – mērķa sasniegšana, bet arī pats process.
Ja sieviete pa ātru atdodas vīrietim, tad sanāk, ka viņš ļoti ātri ir sasniedzis savu mērķi un tagad var nodarboties ar ko citu. Tāpēc sievietes dažreiz brīnās – „Kas notika? Tiklīdz mēs sākām būt kopā, tā viņš izmainījās?” Tas tāpēc, ka viņam nu ir kāds jauns mērķis (nepārprotiet, tas nenozīmē – cita sieviete, tas var būt jebkas), kam viņš tagad vairāk velta uzmanību. Tāpēc atcerieties: ļaujiet vīrietim jūs aplidot, iekarot, lai viņš pacenšas un pacīnās par jums.

Brīvība – darīt lietas tad, kad pats vēlas
Vai esat saskārušās ar situāciju, kad lūdzat savam vīrietim kaut ko izdarīt, bet tas vienkārši tiek ignorēts?
Skaidrojums ir sekojošs:
Sieva vīram saka, lai viņš aiziet uz veikalu, jo beidzies piens kafijai. Vīrs pasaka, ka nopirks, bet vēl neiet. Sieva gaida 5 min, 1 min, 1 stundu…”Kas notiek? Kāpēc viņš neiet?”, viņa domā. Tad viņa sāk prasīt –„ Tu taču apsolīji? Kāpēc neesi aizgājis? Bet ir tā, ka viņš brauks vai ies tad, kad viņš uzskatīs par vajadzīgu. Jā, vīrietim ir svarīgi, ka viņš var izdarīt to, kas viņam lūgts, bet viņš to grib darīt tad, kad pats gribēs. Rezultāts būs tāds kā vēlējies (atceries, vīrietim svarīgs rezultāts) – viņš būs tev atnesis to, ko tu gribēji, tā, tikai izpildījums ir vīrieša gaumē.

Kino terapija
Bieži vien, kad vīrietis atnāk no darba, viņš uzreiz grib pie televizora. Viņš bieži izvēlas filmas par policistiem, par kādiem varoņiem. Sieviete to nesaprot, viņa grib uzreiz par kaut ko parunāt. Bet vīrietim vajag to sporta pārraidi vai filmu. Atbalstot kādu komandu, sportistu viņš var emocionāli atbrīvoties. Viņš psiholoģiski atslābinās. Vīrietim pa dienu ir sakrājušās kādas problēmas, kas jāatrisina, un izdzīvojot filmas varoņa stāstu, viņš tā kā izdzīvo arī savu. Tā ir kino terapija.
Un tad, kad viņš ir noskatījies savu pārraidi, viņam tiešām paliek labāka oma un viņš arī būtu gatavs runāt ar tevi šajā mirkli.

Sievietes balss – mūzika
Interesants fakts.
Ir izpētīts, ka vīrietis sievietes balsi uztver ar to smadzeņu daļu, kas atbild un ar ko viņš uztver arī mūziku. Tātad, sievietes balss – tā ir kā mūzika. Un tad, kad sieviete par kaut ko dusmojas, lamājas, viņš vienkārši spēj to laist sev garām, neuztvert . Tādēļ sievietēm ļoti svarīgi, runājot izvēlēties, kādā tonī viņa runā. Jo, ja sieviete saka vienu, bet tonis ir cits, vīrietis uztver to, kā jūs to pateicāt, nevis varbūt to, ko sakāt patiešām.
Tāpēc vīrietis bieži vien neatceras kādu svarīgu diskusiju, strīdu un mēs nesaprotam, kā viņš tā var, vai tad viņam tas nebija svarīgi? Bet vīrietis vienkārši tajā brīdī bija izvēlējies neklausīties šo „mūziku”. Sievietes, turpretī, ilgi var atcerēties kādu viņām pateiktu frāzi.

Viņš negrib lasīt tavas domas
Sievietes grib, lai vīrietis uzmin viņu domas. Vīrieši mīl tiešumu. Jāsaka, kā ir, jo viņi negrib to uzminēt, negrib lasīt jūsu domas.
Pasakiet, piemēram- „Es gribu uz dzimšanas dienu kažoku”. Jā, varbūt viņš to tagad nevarēs jums sniegt, bet viņš to zinās. Viņam būs mērķis, viņš zinās kas tevi padarīs priecīgu, laimīgu.
Vēl šāds piemērs: Sākot tikties, vīrietis uzdāvina jums dzeltenas rozes. Un, piemēram, tev nepatīk šīs puķes. Bet tu viņam to tieši nepasaki, gluži pretēji, tu pieklājības pēc saki: „Cik skaisti, paldies”. Nu un viss mīļās dāmas. Tā izdarot, esat izvēlējušas, kādi ziedi jums visvairāk tiks dāvināti. Vīrietis redz, ka tev patīk šie ziedi un viņš turpina tos dāvināt.

Vīrietis grib tevi darīt laimīgu
Vīrietim ļoti svarīgi ir darīt sievieti laimīgu. Ir tāds teiciens – „Pēc tā cik laimīga ir sieviete, var noteikt kāds ir vīrietis, kas viņai ir blakus”.
Kāpēc dažreiz ir tā, ka vīrietis aplido sievieti, it kā viss ir labi, bet viņi tomēr nepaliek kopā vai izšķiras. Tāpēc, ka viņš redzēja, ka nevar viņu darīt līdz galam laimīgu. Ja sieviete visu laiku sūdzas, ka kaut kas nav labi, ja viņa ar visu ir neapmierināta, tas liek vīrietim domāt, ka viņš nespēj padarīt viņu laimīgu. Un viss, viņš atkāpjas, jo viņam jāredz blakus laimīga sieviete.

Svarīgie dzīves jautājumi
Lai vīrietis varētu veiksmīgi veidot attiecības un būt tajās laimīgs, viņam svarīgi dzīvē atbildēt uz vairākiem jautājumiem:
 – Kas es esmu? Vīrietim tas ir ļoti svarīgi. Bieži vien, vīrietis iepazīstoties, vai citādi stādoties priekšā, saka pat ne savu vārdu, bet profesiju, vai to, ar ko viņš aizraujas. Ar ko es nodarbojas pa dzīvi? Ko es daru?
Cik naudas es nopelnu? Arī vīrietim svarīgs jautājums.
Ja viņš uz visiem šiem jautājumiem varēs atbildēt, tad viņš varēs arī veidot skaistas un labas attiecības.

Un kā tev šķiet, ko vēlas vīrieši?

Dalīties.

Atstāt Ziņu