Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Kārotākie 2016.gada plānotāji. TOP 5

Pinterest LinkedIn Tumblr +

uvojoties gadu mijai grāmatnīcās un pat lielveikalu centrālajās ejās kā viena no “ejošākajām” precēm izlikti nākamā gada kalendāri un plānotāji. Tomēr bez klasiskajiem plānotājiem, kuros neiztrūkstoši iekļautas vārda dienas, nākamā gada “sarkanie” datumi un dienas piedāvāts plānot teju pa minūtēm, ar katru gadu kļūst arvien plašāks, ja tā var teikt, alternatīvo plānotāju piedāvājums. Tie solās būt iedvesmojošāki un tiecas vairāk izcelt savu īpašnieku personību. Savulaik par bestselleru kļuva Agneses Kleinas The Plānotājs 2014 un The Plānotājs 2015. Mēs izveidojām kārotāko 2016.gada plānotāju topu.


PURPURS dienasgrāmata ‘Fluxbook
Ja tevi uzrunā ideja par to, ka tu esi brīvs un radošs cilvēks, kas piepilda savu telpu,kā vēlas, un noliek lietas, kur vēlas, tad šis inovatīvais plānotājs ir radīts tieši tev, jo Fluxbook sakarības starp dzīves notikumiem, sajūtām un domām nosaka nevis datumi, bet gan iekšējais ritms un ikdienas gaitu plūsma. Pašmāju augstas kvalitātes papīra lietu radītājs PURPURS ar šo plānotāju vēlas ikvienam sniegt iespēju veidot savus ikdienas pierakstus brīvi un radoši, nepiešķirot plānotājam derīguma termiņu, un dot tīru pierakstu lauku, vienlaikus palīdzot organizēt plānus. Iegādājoties šo plānotāju tev ir iespēja izvēlēties starp trīs dažādiem formātiem, kā arī zelta, sarkanu, bordo un tumši vai gaiši brūnu vāka toni.


Signes Meirānes /Četras Sezonas/ ‘Virtuves gadagrāmata 2016
Must have plānotājs visiem gardēžiem, bet ne tikai! Ar šo plānotāju nākamais gads būs vēl garšīgāks, interesantāks un aizraujošāks. Plānotājā atradīsi informāciju par katra mēneša sezonālajiem produktiem, varēsi svinēt kulinārijas jomā nozīmīgas dienas, uzzināsi ko vairāk par dažādiem produktiem, apgūsi praktiskus gatavošanas knifiņus, kā arī atradīsi viedus un iedvesmojošus citātus un varēsi apgūt, kā pagatavot klasiskās pamatreceptes, kam blakus atvēlēta speciāla vieta arī personīgajām piezīmēm. Savukārt pēdējās lapas paredzētas tavam vīna žurnālam. Un, protams, neiztikt bez skaistām bildēm un kārdinošām receptēm.


Intas Blūmas ‘Iedvesmotājs
Nekļūdīsimies, ja teiksim, ka Inta Blūma, pateicoties savai grāmatai “Latvietes karma”, šobrīd ir viena no kulta personām daudzu Latvijas sieviešu prātos. Tāpēc nemaz nav jābrīnās, ka viņas izveidotais “Iedvesmotājs” ir kļuvis par vienu no kārotākajiem pirkumiem un šobrīd jau jāmeklē teju ar uguni. Un ne velti – tas nav tradicionāls plānotājs, jo tas netiecas ierāmēt sievietes dzīvi un domas standartizētos ”rāmīšos” un konkrētu dienu ietvaros. “Iedvesmotājs” ir iesiets cietajos vākos, tajā ir grāmatzīme, lielie kalendāri 2016. un 2017.gadam,  tajā iekļautas aptuveni 140 līniju lapas taviem pierakstiem, domām un piezīmēm. Plānotājā atradīsi arī virkni Intas Blūmas iecienītu Spēka dziesmu, stiprie vārdi katrai dienai un jomai, bāziskās meditācijas un autores vēstījums 2016.gadam.


PIPARMĒTRA plānotājs ‘Svinēt dzīvi
Šis plānotājs pavisam noteikti ir viens no tā saucamajiem sajūtu kalendāriem – iedvesmas nesējiem. Tautā tas tiek saukts nevis par plānotāju, bet par dzīves svinētāju, kas pieejams divās krāsās – mint zaļajā un mierīgi pelēkajā, un ir drukāts uz ļoti patīkamas tekstūras papīra. Te atradīsi gan iknedēļas kalendāru, gan lapu savām piezīmēm, kāda iedvesmojoša cilvēka stāstu par to, kā viņš vai viņa svin dzīvi. Ik ceturksni plānotājā atradīsi “izdzīvošanas paku” katram gadalaikam, kā arī talantīgās Annas Pannas kūku receptes, lai gads būtu vēl garšīgāks. Un vēl kāds praktisks un bezgala sievišķīgs sīkums – plānotājā iestrādāta neliela kabatiņa būtiskāko pierakstu, čeku un vizītkaršu noglabāšanai.


Ikgadējais Latvijas dizaina izdevums – ‘ISSP plānotājs 2016
Šī plānotāja pievienotā vērtība ir tā ilustrācijas – 53 nākamā gada nedēļu atvērumi papildināti ar Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas (ISSP) 2015 dalībnieku darbiem, kas bija apskatāmi arī ISSP noslēguma izstādē Kuldīgā. Plānotāja dizaina autori ir Artis un Rūta Brieži jeb dizaina apvienība rabit!!, un tas pavisam noteikti uzrunās cilvēki, kurus uzrunā laikmetīgā māksla, fotogrāfija un dizaina tīrība, jo šajā plānotājā neatradīsi nekā lieka.

 

Dalīties.

1 komentārs

  1. Svinam dzīvi jauks kalendārs, bet nepiemērots nēsāšanai somā, gaišie papīra vāki a<br>ātri nobružājas. Drīzāk izmantojams kā dienasgrāmata. Un baltie burti uz gaiši zaļā fona nav pārskatāmi. Būs laba dāvana romantiskām meitenēm. Bet sev nepirktu, it īpaši par cenu, kas ievērojami pārsniedz citus piedāvātos

Atstāt Ziņu