Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Iepazīsti IT pasauli un visas tās iespējas bezmaksas apmācību programmā ‘Iepazīsti tehnoloģijas’!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Līdz 30. jūlijam ikviens interesents ir aicināts pieteikties biedrības “Riga TechGirls” organizētajām bezmaksas mācībām “Iepazīsti tehnoloģijas”. Mācības norit latviešu valodā, un to laikā vairāk nekā 50 IT jomā strādājošu lektoru sniedz zināšanas mūsdienu aktuālajās tehnoloģijās, lai veicinātu Latvijas iedzīvotāju digitālās prasmes un interesi strādāt strauji augošajā tehnoloģiju nozarē.

Mācības “Iepazīsti tehnoloģijas” notiks no šī gada 3. augusta līdz 28. oktobrim tiešsaistē – ar lekcijām un semināriem uz pāris stundām divas reizes nedēļā. Turklāt tās būs iespējams noskatīties sev vēlamā laikā arī ierakstā.

Kā norāda mācību organizatori, šīs apmācības ir pirmais solis, lai plašāk izzinātu, cik daudz dažādu tehnoloģiju iespēju ir mūsdienās un kā tās var palīdzēt darbā jebkurā nozarē vai arī ieinteresēt pārkvalificēties darbam IT. Lekcijas sniegs vispārīgu ieskatu tehnoloģiju jomā, laužot stereotipu, ka IT ir tikai programmēšana.

 

 

Izglītības programma “Iepazīsti tehnoloģijas” tiek īstenota otro gadu. Tā tapusi sadarbībā ar Lietuvas partneriem “Women Go Tech” un ar “Google.org” atbalstu. Sekmīgi apgūstot apmācības, dalībnieki saņems sertifikātu. Apmācību absolventiem ir iespēja pieteikties arī mentoringa programmai, kurā pieredzējuši nozares eksperti palīdzēs saprast, kā šīs zināšanas turpināt attīstīt un pielietot.

Pagājušajā gadā apmācību programmā Iepazīsti tehnoloģijas piedalījās vairāk nekā 3700 dalībnieču.

“Riga TechGirls” ir nevalstiska organizācija, kuras mērķis ir izglītot un iedvesmot sievietes vairāk iesaistīties un darboties IT nozarē.

Dalīties.

Atstāt Ziņu