Vārda dienu svin: Līga

Kāpēc sākt mācīties angļu valodu ‘New Horizons’ jau šodien?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai esat kādreiz domājuši, ka tad, ja Jūs zinātu angļu valodu, Jūsu dzīve būtu citāda? Interesantāka un sniegtu vairāk iespēju…
Iespējams, Jums šodien būtu cits (labāks, augstāk apmaksāts) darbs. Jūs varētu iestāties kādā no Lielbritānijas universitātēm vai patstāvīgi doties aizraujošā ceļojumā uz Ameriku. Angļu valoda, iespējams, nepalīdzēs atrisināt visas problēmas, tomēr tā sniegs Jums būtiskas priekšrocības.

Sasniedziet savus mērķus kopā ar „ New Horizons”!

1. Iepazīstieties ar mūsu kursiem un novērtējiet tos bez maksas
Jums būs iespēja novērtēt, pārbaudīt mūsu mācību metodiku un sajust atmosfēru.  Apmeklējiet nodarbības mūsu centrā 1 nedēļu BEZ MAKSAS un tikai tad pieņemiet lēmumu – turpināt mācības vai nē.

2. Pārvariet valodas barjeru
Vēlaties brīvi runāt angļu valodā par Jums interesantām tēmām, skatīties filmas angļu valodā un diskutēt par tām, apgūt biznesa valodu vai sagatavot prezentācijas angļu valodā? Visas šīs un vēl daudzas citas prasmes Jums palīdzēs apgūt mūsu praktiskās sarunvalodas nodarbības –  English Fun Club.

3. Mācieties pie labākajiem pasniedzējiem
Mūsu mācību centra pasniedzēji Jums palīdzēs apgūt ne vien angļu valodas gramatiku, bet arī runāt un domāt angļu valodā. Studenti visus mūsu pedagogus (gan vietējos, gan Native speaker) novērtē ar 9 – 10 ballēm.

Uzsāc mācības Starptautiskajā mācību centrā „New Horizons”  februārī un saņem 1 mēnesi apmācību BEZ MAKSAS!

Plašāka informācija www.nh.lv vai pa tālr. 67847600

Dalīties.

1 komentārs

  1. Jā, mana dzīve mainījās, kad aizbraucu uz Ameriku studēt, tanī brīdī biju pateicīga vecākiem, ka viņi no mazām dienām mani ievadīja angļu valodā, sākot jau ar pašzīmētām vārdiņu lapiņām man kā bērnam piespraustām pie sienas 🙂

Atstāt Ziņu