Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Kā tev var palīdzēt ārsta Edvarda Baha atklātā ziedu terapija?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

tzīmējot ārsta Edvarda Baha, Baha ziedu terapijas pamatlicēja, 130. gadskārtu septembrī Latvijā notiks virkne pasākumu, kuros ikviens interesents varēs iepazīties ar ziedu terapijas filozofiju un tās iespējām veselības uzlabošanā un iekšējās harmonijas atgūšanā.

No 20.-24.septembrim Baha ziedu terapijas centrs organizē Baha ziedu nedēļu, kurā ikviens interesents var apmeklēt bezmaksas ievadseminārus par to, kas ir Baha ziedu terapija un kā tā var palīdzēt, kā arī bezmaksas konsutlācijas, kuras sniedz Baha ziedu terapijas praktiķi – cilvēki, kas ieguvuši zināšanas ne tikai par Baha ziedu terapiju, bet arī apguvuši konsultēšanas prasmes. Šogad Baha ziedu nedēļa notiek pirmo reizi Latvijā: Rīgā, Liepājā, Saldū, Olainē, Jēkabpilī. Pilnu Baha ziedu nedēļas programmu skatīt zemāk vai internetā – http://ziedu-energija.lv/baha-ziedu-nedela/
 
 
Baha ziedu nedēļa noslēgsies ar konferenci, kurā piedalīsies:
 
Mehthilde Šefere (Mechhild Schefferpasaulē plaši pazīstamā Baha ziedu terapijas speciāliste no Vācijas

M. Šefere 1981. gadā iepazīstināja vāciski runājošo zemju iedzīvotājus ar Baha ziedu terapiju. Kopš tā laika viņa sistemātiski ir izstrādājusi jaunu pieeju Baha ziedu terapijā un kļuvusi pazīstama visā pasaulē. Gadu desmitiem ilgi Mehthilde Šefere darbojās kā ārsta Edvarda Baha centra pārstāve Vācijā, Austrijā un Šveicē. Viņas vairāk nekā 30 gadu praktiskās un pētnieciskās darbības rezultāti atspoguļoti daudzās publikācijās un grāmatās, kas tulkotas vairākās valodās. Latviski tulkota M. Šeferes grāmata “Baha ziedi – palīgs krīzes situācijā”
M. Šefere uzstāsies ar aizraujošu referātu par to, kā pavisam vienkārši iespējams sev piemeklēt Baha ziedus, ņemot vērā, kā reaģējam uz “pārāk daudz” savā dzīvē: “pārāk daudz haosa, pārāk liela spriedze, pārāk maz laika”.

 
Džulians Barnards (Julian Barnard), viens no vadošajiem šīs terapijas speciālistiem pasaulē, pieslēgsies tiešsaistē no Lielbritānijas
Dž. Barnarda dziļo izpratni par Baha ziedu terapiju ir veidojusi 40 gadus ilgā personiskā pieredze, studējot E. Baha rakstus, novērojot un pētot augu augšanas paradumus, kā arī gatavojot ziedu esences tieši tā, kā to savulaik darīja ārsts Edvards Bahs. Latviešu lasītājiem pieejamas trīs Dž. Barnarda grāmatas – “Ceļvedis Baha ziedu terapijā”“Ārsta Edvarda Baha dziedinošie augi” un “Baha ziedu terapija”, kā arī Džuliana Barnarda uzņēmuma Healing Herbs ražotās ziedu esences.
Konferencē Dž. Barnards runās par ziedu esenču gatavošanas process. Informācijas transformēšana no ziediem ūdenī. Kas notiek, gatavojot ziedu esences ar saules metodi un kas – ar vārīšanas metodi? Kā atšķiras abas ziedu esenču pagatavošanas metodes un kā – ar šī metodēm pagatavotās ziedu esences? Kas notiek, kad lietojam ziedu esences? Pasīvā spēka lauka koncepts. Individualitāte un pārmaiņu process: kā pārmaiņas saistītas ar cilvēka veselību.

 
Endjū Tresiders (Andrew Tressider), ģimenes ārsts no Anglijas, kurš jau vairāk nekā 20 gadu savā praksē izmanto Baha ziedu terapiju un to mācījis gan savā zemē, gan ārvalstīs

Dr. E. Tresiders strādā par ģimenes ārstu Somersetā, Anglijā un savā praksē izmanto labāko, ko piedāvā tradicionālā medicīna. E. Tresideru īpaši interesē tādas tēmas kā psiholoģiskā veselība un ārstniecības personu veselības stāvoklis, kā arī Dabas ietekme uz mūsu veselību un labsajūtu.

E. Tresiders atklāja, ka Baha ziedu terapija spēj uzlabot mūsu dzīves kvalitāti un labsajūtu, kā arī māca mūs mūsu dzīves ceļojuma laikā. Vairāk nekā 20 gadu ārsts mācījis Baha ziedu terapiju ne tikai Lielbritānijā, bet arī ārvalstīs, kā arī izglītojis savus pacientus, kā viņi var palīdzēt sev ar Baha ziediem. Ārsts Baha ziedu terapiju izmanto nevis tradicionālās medicīnas vietā, bet gan kopā ar tradicionālo medicīnu. Nesen E. Tresdiers ir veicis pētījumu par Baha ziedu līdzekļu iedarbību un guvis pozitīvus un iedršinošus rezultātus. Savā lekcijā ģimenes ārsts dalīsies ar savu pieredzi par to, cik spēcīgi Baha ziedi spēj palīdzēt mums izprast sevi, mācīties un pilnībā izbaudīt savu dzīves ceļojumu.

Tāpat interesantus referātus ir sagatavojuši pašmāju Baha ziedu terapijas praktizētāji. Konferences noslēgumā būs iespēja uzzināt, kas ir Baha ziedu dejas (starp citu, tās ir cieši saistītas ar latviešu folkloru) un tās izbaudīt uz savas ādas. Konference notiks ārsta dzimšanas dienā – 24.septembrī, Nacionālās bibliotēkas konferenču centrā. Ar visu konferences programmu var iepazīties mājaslapā: http://ziedu-energija.lv/lv/konference/
Dalīties.

Atstāt Ziņu