Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Kā neapēst stresu un notievēt ēdot visu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

k pavasars, ak pavasars!!! Laiks, kad gribas uzplaukt un izbaudīt. Viss jau būtu labi, ja vien nebūtu tā mazā problēmiņa. Tie spītīgie kilogrami, kuri pa ziemu šķiet vēl tikai nākuši klāt. 

Svarīgi ne tikai KO tu ēd, bet KĀPĒC tu ēd?
Tikai ne kārtējo diētu, dzirdu tevi sakām! Jo tev, savos 40+ gados liekas, esi izmēģinājusi visu, kas vien iespējams, sakrājusi mapju mapes ar veselīgas ēšanas un modīgāko diētu padomiem un visdrīzāk esi jau atklājusi, ka diētas neatrisina liekā svara problēmu ilgtermiņā.

Un tev ir pilnīga taisnība – jo svara problēma ir ne tikai tas, ko tu ēd, bet vispirms kāpēc tu ēd. Ja tu ēd nevis tāpēc, lai apmierinātu izsalkumu, tad tu iespējams apēd savu stresu. Rezultāts var būt gan liekais svars, gan centieni noturēt svaru ar diētu palīdzību– diētu mentalitāte, gan kaitinošais jo-jo efekts – tranzitēšana starp pārēšanos un ierobežošanu. Apburtais loks, kas izraisa papildus stresu.  

Esi gatava atvērt durvis uz pilnīgi jaunu veidu kā skatīties uz ēšanu, diētām un stresa pārvarēšanu? Tad tev ir jāpārtrauc sevi mocīt, jo risinājums ir bezgala vienkāršs. Un tā NAV diēta

Bērnībā ēdām pareizi tikai lai remdētu izsalkumu
Iespējams, ka tu esi ievērojusi, ka notiek pieteikšanās vebināru—virtuālu semināru ciklam “Kā Neapēst Stresu.  

Pilnīgi iespējams, ka tu tagad sevī padomāji: „Es esmu mēģinājusi visu, lai notievētu un saglabātu optimālu svaru, ar ko šī programma  atšķiras?”

Programma ir balstīta uz kognitīvi-biheiviorālajām un apzinātības (mindfulness) stratēģijām, un mācā tevi no jauna ēst “dabiski” – intuitīvi jeb instinktīvi. Patiesībā, ikviena no mums zināja, kā ēst intuitīvi un apzinoties, kad bijām bērni. Tu ēdi, kad biji izsalkusi, un beidzi, kad biji pilna-paēdusi. Tu ēdi tikai fiziska izsalkuma dēļ, nevis stresa emociju, apkārtējo cilvēku vai vides ietekmēta. Kļūstot vecākai, tu zaudēji saikni ar savu fizisko izsalkumu.

Dabas likumi ir tādi, ka, ja tu ēd, kad esi izsalkusi, un beidz, kad esi pilna, tavs organisms atgriežas pie sava dabiskā ķermeņa svara.

Ne diētas, ne aizliegšana, ne dusmošanās, ne sevis nosodīšana, ne vainas sajūta. Šādā veidā tu vari ēst līdz mūža beigām: jebkurā situācijā, jebkurā vietā un jebkurā laikā,ēst visu, ko vēlies, bet zaudēt lieko svaru un saglabāt savu optimālo svaru, un vienmēr būt fiziski un emocionāli apmierināta. Uz pasaules nav diētas, kas var to apsolīt!
Tu vari ēst restorānā un brīnišķīgi pavadīt laiku; tev nebūs vairs jābaidās no ballītēm vai biznesa pusdienām; tu beidzot varēsi baudīt svētkus un brīnišķīgus ēdienus, nestresojot par katru kumosu un nepieņemoties svarā.  

Tavs nākamais jautājums varētu skanēt šādi:

Kāpēc tev vajadzētu piedalīties?
ja tu stresa situācijās mierini sevi ar ēdienu, un tā rezultātā neizbēgami pieņemies svara — cikls ir TEV.

 ja tu saglabā optimālu svaru, bet paveic to balstoties uz gribaspēku, pastāvīgi sev, ko liedzot, skaitot kalorijas un dalot ēdienu ‘labajā vai sliktajā ‘ – tātad tev ir diētu mentalitāte, kas pati par sevi vairo stresu –cikls ir TEV.

 ja tu vēlies sasniegt un noturēt savu optimālo svaru bez diētām, ēdot visu, pat šokolādi — cikls ir TEV.

Kāpēc man NEvajadzētu piedalīties programmā?
ja tu sagaidi norādījumus “ēst to un neēst šito”,
ja tu gaidi svēršanu, mērīšanu un atteikšanos no saviem mīļākajiem ēdieniem,
ja tavs vienīgais mērķis ir notievēt ātri…

…tad tas NAV priekš tevis.

Ja tu vēlies ēst to, kas tev garšo bezbailīgi, pārtraukt apēst stresu un mierināt sevi ar saldumiem un tā visa rezultātā ZAUDĒT SVARU, būt vesela, un harmoniski sagaidīt un izdzīvot menopauzi, tad esi laipni gaidīta.

Kādas vēl tev ir iespējas? Vēl viena diēta un tai sekojošs neizbēgams svara pieaugums?

Kādas ir galvenās diētas un intuitīvas ēšanas, apzinoties atšķirības?
Ievērojot diētu mēs ēdam sakaņā ar attiecīgās diētas priekšrakstiem: to, kas noteikts, tik cik noteikts un, konkrētā laikā, tātad, lai to izturētu mēs paļaujamies uz savu gribasspēku. Valda aizliegums – mums ir virkne slikto – ‘bīstamo’ jeb ‘aizliegto’ ēdienu. Un, kad mēs pārtraucam diētu mēs metamies ēst ēdienus, kurus bijām sev aizliegušas…lai drīz vien sāktu no jauna mocīties ar vainas sajūtu un meklētu jaunu efektīvu un ātru brīnumdiētu, jo varbūt šoreiz man izdosies….. izklausās pazīstami? 

Tās, kuras mācās ēst intuitīvi un apzinoties, apzinātā un pakāpeniskā pašizpētes procesā iemācās ieklausīties sava ķermeņa signālos un atbildēt uz tiem. Izklausās ļoti viegli, bet tā nebūt nav, it īpaši cilvēkam, kas sevi regulāri mocījis ar diētām, stresa apēšanu un pārēšanos. Programma tev dod soli pa solim tehnikas un rīkus kā to paveikt.

Iepriekšējā cikla dalībniece raksta:
Daudz lasu, bet šajā vebinārā gūtās atziņas priekš manis bija pilnīgi kas jauns. Iemācījos saprast sevi, savu ķermeni. Tagad mācos visu darīt apzinoties…Šie vebināri mani ļoti motivēja. Liels paldies par šo kursu..ļoti vērtīgi…Riepa no vēdera ir pazudusi pateicoties Inesei!!!!  Vēlreiz paldies! — Iveta Bedrīte

Esi gatava mācīties neapēst stresu, notievēt, un noturēt svaru bez diētām, ēdot visu?  

Ja tava atbilde ir „jā” – esi laipni gaidīta vebināru kursā.

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA PAR VEBINĀRU ‘KĀ NEAPĒST STRESU?’ ŠEIT >>>

Pats lieliskākais ir tas, ka šajā seminārā var piedalīties ikviena sieviete, neatkarīgi no dzīvesvietas! Tev nebūs nekur jābrauc, jo seminārs notiks pie Tevis mājās!

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu