Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Kā izvēlēties skropstu tušu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skropstu tuša ir dekoratīvās kosmētikas minimums, kuru sievietes izvēlas lietot pat tad, ja nav laika pilnam meikapam un jāiztiek ar svarīgāko. It īpaši šobrīd, kad mūsu ikdienas aksesuārs ir arī sejas maska, kas neļauj pilnvērtīgi izmantot efektīgas lūpu krāsas priekšrocības. Tāpēc pašsaprotama ir vēlme padarīt izteiksmīgāku tieši acu zonu. Laba un pareizi izvēlēta skropstu tuša šo uzdevumu spēj paveikt acumirklī. Kā izvēlēties piemērotāko skropstu tušu un kas jāatceras par tušas lietošanu, lai tā labi kalpotu un acu zona netiktu kairināta?

Novērtējiet skropstas un to vēlamo izskatu

Skropstu tušas tāpat kā citi skaistumkopšanas produkti paredzētas konkrētām īpašībām, problemātikai un vēlamā rezultāta iegūšanai. Apskatot plašo sortimentu, kas pieejams veikalos, redzam, ka tur ir skropstu tušas ar pagarinošu efektu, ar kuplinošu, atliecošu efektu. Lai saprastu, kura būs piemērotākā tieši jums, ir būtiski apskatīt savas skropstas un novērtēt to īpašības. Vai tās ir īsas, plānas, biezas vai kuplas un atliektas? Vadoties pēc šīm pamata īpašībām, atliek izvēlēties tušu, kura piešķirs skropstām tos elementus, kurus daba nav devusi. Piemēram, retām skropstām labu efektu sniegs kuplinoša tuša, īsas skropstas labi izcels pagarinoša un atliecoša tuša. Tāpat ir produkti, kuros apvienoti visi šie aspekti, ja dabas dotās skropstas ir pavisam pieticīgas. Ja savas skropstas jau ir biezas un garas, tad nav vajadzības vēl izmantot tušu apjomam, jo tās efekts var būt pārāk smagnējs un radīt salipušu skropstu efektu. Labāka izvēle būs klasiska tuša bez īpašām apjomu vai garumu palielinošām īpašībām.

Pievērsiet uzmanību tušas sastāvam

Skropstu tuša ir produkts, kas tiek izmantots tuvu acīm – jutīgai un uz kairinājumu tendētai zonai. Tāpēc atbildīgi jāizvēlas tuša, pievēršot uzmanību tās sastāvam. Labāk, ja tajā ir vairāk dabisku un kopjošu sastāvdaļu, kas ne tikai sniegs skropstām labu izskatu, bet arī parūpēsies par tām. Pieejamas arī tušas, kas papildinātas ar vitamīniem, keratīnu, antioksidantiem un citām vērtīgām sastāvdaļām, kas uzlabo skropstu stāvokli. Vēlams dot priekšroku produktiem, kuri nesatur parabēnus, PEG, mikroplastiku un citus nevēlamus elementus, kas mēdz būt zemākās cenas produktu sastāvā. Protams, vienmēr pārliecinieties, ka produkts ir dermatoloģiski testēts. Un, rūpējoties par dabu, lieliski, ja izvēlaties tušu, kas nav testēta uz dzīvniekiem.

Tušas derīguma un lietošanas termiņš

Iegādājoties skropstu tušu, pievērsiet uzmanību gan tās derīguma termiņam, kuru noteicis ražotājs, gan lietošanas laikam pēc atvēršanas brīža. Jo jaunāks būs ražošanas datums, jo tuša būs svaigāka un labāka. Vairumam tušu lietošanas laiks ir diezgan īss, tie ir tikai daži mēneši, jo saskarē ar gaisu produkts pakāpeniski zaudē savu kvalitāti. Skaistuma eksperti neiesaka izmantot vienu tušas iepakojumu ilgāk par pusgadu. Arī tad, ja tas vēl nav izlietots, vēlams to nomainīt pret jaunu. Veca tuša var radīt acu kairinājumu un arī zaudē savas labās īpašības, liekot tai kļūt birstošai, sausai un nenoturīgai.

Ūdensnoturīgā skropstu tuša – jā vai nē?

Tušas, kas iztur lietu, asaras un pat peldbaseinu – tas ir neticami ērti. Bet jāatceras, ka ūdensnoturīgo tušu sastāvs ir agresīvāks un vairāk noslogo skropstas. Ja izmantojat šādu tušu katru dienu, tad ar laiku dabiskās skropstas var zaudēt apjomu, izturību, pat izkrist. Tāpēc labāk ūdensnoturīgās tušas atstāt kā risinājumu izņēmuma gadījumiem, īpašiem pasākumiem. Jutīgu acu īpašniecēm var būt pat alerģiska reakcija uz šādiem produktiem – acu apsārtums, nieze un citas problēmas.

Pareiza skropstu krāsošanas tehnika

Lai skropstu tuša kalpotu ilgāk un tās klājums labi izskatītos, der atcerēties par dažiem krāsošanas knifiņiem.

  • Lai tuša neizžūtu, izvelciet un ielieciet birstīti ar rotējošu kustību.
  • Noslaukiet birstītes un tūbiņas malas, lai neveidojas sakaltuši gabaliņi.
  • Klājiet tušu ar vieglu kustību un nedaudz zigzagā no saknēm uz galiņiem.
  • Sāciet ar apakšējām skropstām, lai izvairītos no smērējumiem.

Atcerieties, ka skropstu tuša jāuzglabā istabas temperatūrā vietā, kur uz to neiedarbojas saules stari, mitrums, karstums vai aukstums.

Neejiet gulēt ar nenotīrītu tušu!

Un noslēgumā viens no svarīgākajiem atgādinājumiem ikvienai dāmai, kura kaut vai reti, bet izmanto skropstu tušu. Nekad neejiet gulēt ar nenotīrītu acu kosmētiku. Tas atstāj negatīvas sekas uz acu veselību un arī ādu ap acīm, veicinot tās novecošanos. Guļot ar kosmētiku, acis no rīta var būt apsarkušas un pietūkušas. Tas noteikti nav tas, ko sieviete vēlas ieraudzīt spogulī. Vakarā vienmēr izmantojiet piemērotu līdzekli, lai noņemtu acu dekoratīvo kosmētiku. Pēc tam palutiniet acu zonu ar kopjošiem līdzekļiem.

 

Kvalitatīvas un vizāžistu iecienītas skropstu tušas varat iegādāties e-veikalā salonline.lv.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu