Vārda dienu svin: Cecīlija, Cilda

Kā izdekorēt īrētu mājvietu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

as, ka tu dzīvo īrētā mājvietā, nenozīmē, ka tev nevajadzētu iekārtot to tā, lai tas atbilstu tavam dzīvesveidam un prasībām. Jā, tev varētu būt jāievēro dzīvokļa saimnieku noteikumi, bet tajā pašā laikā tev arī ir nepieciešams būt apmierinātai ar savām mājām un justies tur ērti. Šeit ir daži padomi, kā izdaiļot savu īrēto mājvietu.

Dekorē tikai vienu sienu
Pirms izlemt, kā ko pārveidosi, sazinies ar savu saimnieku, lai pārliecinātos, ka tev ir atļauts, piemēram, krāsot sienas. Daži saimnieki ļauj nomniekiem krāsot sienas, ar noteikumu, ka atstājot dzīvokli, tās tiek nokrāsotas atpakaļ baltas.
Ja tu vēlies eksperimentēt ar krāsām, krāso tikai vienu sienu. Tas būs kā telpas akcents un varēsi tās krāsu ik pa laikam nomainīt.

Izmēģini tapetes
Ja tev nav atļauts mainīt sienu noformējumu, krāsu utt., tad izmanto finiera paneļus. Pielec tos pie sienām un tad jau uz tiem vari ļaut vaļu savām fantāzijām. Vari izlīmēt tapetes, mainīt krāsu utt. Pēc tam, kad pārcelsies uz citu mājvietu, tev tikai atliks noņemt paneļus un siens nebūs bojātas.

Ieguldi naudu pievilcīgā gultas veļas komplektā
Vienīgais, kas izceļas tavā guļamistabā ir tava gulta. Piemeklē gultas veļas komplektu, kas neļaus tavai guļamistabai izskatīties blāvi un vienmuļi. Tāpēc izvēlies krāsainu un spilgtu vai ļoti elegantu palagu un spilvendrānas, kā arī pārklāju. Izmanto arī kādas ekstras, papildus elementus, piemēram, mini spilventiņus, vai kādu gultas galvgaļa aizslietni. Gulta darbojas kā brīnumus, mainot izskatu mājīgākajai vietai tavās mājās – tavai guļamistabai.

Iegādājies saliekamu, atvērta tipa skapi mantu glabāšanai
Šāda tipa skapis ir labs, jo der dažāda izmēra telpām un izvietojamam, un to ir ļoti viegli noņemt un pārvietot. Turklāt atvērta veida skapis ļaus tev parādīt savas personīgās mantas, un ļaus mājām atspoguļot tavu personību. Un, galu galā, tas iemācīs tev būt kārtīgai, jo šāda tipa skapis kalpo, kā istabas dekors, kam vienmēr jābūt kārtībā.

Unikāls apgaismojums
Apgaismojuma iespējas, īrētos dzīvokļos bieži vien apliek nenovērtētas. Tieši ar to palīdzību ļoti viegli mainīt noskaņu, stilu un telpas raksturu. Tā ir detaļa, ko noteikti vari izmantot un jebkurā brīdi noņemt vai pārveidot. Izmanto arī kādas interesantākus gaismas ķermeņus, kā arī vietas, kur tos novietot – plaukti, ailes, varbūt gultas apakša, tādā veidā radot interesantu efektu guļamistabā.

Personalizē telpu
Fotogrāfijas var kalpot arī kā mākslas darbi. Ja tev patīk fotografēt tad šis būs ļoti piemērots variants. Pārveidot neizteiksmīgās un garlaicīgās sienas, noklājot tās ar fotogrāfijām. Vari tās vienkārši piespraust, vai likt fotorāmjos un veidot kādas kolāžas. Tās būs ne tikai skaistas atmiņas un mirkļi, kuros kavēties, bet arī ietaupīs naudu, ko tu iztērētu, pērkot kādu mākslas darbu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu