Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Kā atstāt sliktu randiņu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Puse dienas pie spoguļa, jauna kleita un kurpes. Tad vēl jāuztaisa frizūra, jāuzkrāso lūpas un….ar patīkamu satraukumu var doties un randiņu. Bet no gaidītā vakara nekas labs nesanāk… Esi vīlusies un gribi ātrāk tikt prom? Ko darīt? Vai vari to skaidri pateikt un doties? Vai tomēr mēģini tam atrast kādu citu izeju? Piedāvājam dažās nopietnas un dažas nenopietnas idejas, kā izklocīties šādās situācijās.

Solis 1: Cīnies vai bēdz
Mūsos katrā ir cīņas vai bēgšanas instinkts – un, ja tu esi gudra, tad tas ir bēgšanas instinkts. Ja tu esi iekļuvusi briesmīgā randiņā un tavs puisis neizturami skaļi smejas, vai varbūt viņa zobi ir dzeltenāki par limonādi, ko dzerat, tavs pirmais instinkts ir atstāt šo vietu.
Ja esi gatava skriet prom, mēģini ielūkoties telefonā, it kā tu tikko būtu saņēmusi avārijas īsziņu (nav jāpaskaidro, kas tieši par negadījumu ir noticis). Izrādi, cik tas ir svarīgi, doties tieši šajā mirklī. Lai tas izskatītos labi un ticami, pasaki viņam, ka ļoti vēlētos palikt, bet nevari. Jā, un neaizmirsti atstāt kaut cik naudas, ja jūs jau paspējāt kaut ko pasūtīt. Būtu rupji, ja tu tā nedarītu.
Bet varbūt tu tomēr esi cīnītāja? Nu labi. Ja tu esi gatava paciest tiešām sliktu randiņu, cerībā, ka tas, iespējams, kaut kā paliks labāks, tad vismaz atalgo sevi ar kādu alkoholisku dzērienu, tas novirzīs domas. Ja tu neesi liela dzērienu piekritēja, izvēlies desertu un pārliecinies, ka tajā ir daudz šokolādes.

Solis 2: Dāmu istaba
Šis attaisnojums, protams, nav unikāls, bet, ja tu nebaidies izskatīties kā pilnīgs bērnelis, tad pastāsti savam randiņa biedram, ka tev nepieciešams izmantot dāmu istabu un pēc tam atstāj restorānu. Jāatzīst gan, ka šī nav īpaši laba rīcība. Ja šāda izturēšanās nav tavs stils, tad bez jebkāda naida ir jāatzīst, ka tā vienkārši ir gļēvulība. Jā, un atceries, ka atkarībā no tā, kur sēdējāt, slepenā aizmukšana var sanākt pa logu vai nāksies izdomāt kādu citu situāciju, lai viņš nepamana, ka izej.

Solis 3: Kad zaudētas visas cerības
Ja esi izmēģinājusi visus iespējamos izmukšanas scenārijus, un neviens nešķiet īsti praktisks, un tu vairs nezini, ko darīt, sāc raudāt. Tas tomēr ir pirmais randiņš, tāpēc tas varētu padarīt viņu izmisušu. Ja vien viņš nav kāds emocionāls mākslinieks – tad viņš var sākt mierināt tevi, un šinī brīdi tev rokās būs cita problēma. Labu veiksmi!

Solis 4: Kad esi zaudējusi savu cieņu
Tas jāizmanto tikai ārkārtējos gadījumos. Ja viņš jautā, kāpēc tu nejūties labi, saki viņam, ka tev ir krampji, un arī sieviešu problēmas šobrīd izpaužas smagā formā, un, papildus visam, ka esi arī ieguvusi vējbakas. Pasaki to un tad ej.

Solis 5: Izmanto filmas sižeta līniju
Ir tik daudz filmu, ko tu varētu izmantot, lai izmuktu no nevēlamas situācijas, bet viena īpaši izceļas. Tā nāk no filmas „Romy and Michelle’s High School Reunion” (“Romija un Mišela vidusskolas salidojums”).

Romija: Hei, lielisks tērps. Vai tas ir Armani?
Interesējošais puisis klubā: Jā, jā tā ir.
Romija: Es tā arī domāju. Tātad, ar ko jūs nodarbojaties?
Interesējošais puisis klubā: Es esmu uzvalku pārdevējs.
Romija: Vai varat atvainot? Atvainojiet, es nesen samazināju savu kāju un pašlaik tā ļoti asiņo. (Aizklibo prom.)

Solis 6: Atslābsti, vienkārši dari to
Šis ir pēdējais līdzeklis, pēdējais attaisnojums: vienkārši esi godīga. Pasaki viņam, mīļi (vai citādi, atkarībā no tā, cik jauks viņš ir), ka tu vienkārši neesi ieinteresēta tikties ar viņu. Viņš to pārdzīvos, jo, iespējams, arī viņš nav ieinteresēts. Pēc tam, dodies ārā un izklaidējies ar savām draudzenēm visu nakti. Izdejojies.

Dalīties.

5 komentāru

  1. vāks, kā nosmējos par to kājas samazināšanu :D:D<br>es noteikti izvēlētos nr 6. vienkārši būtu slinkums kautko dzejot un nejustos labi melojot.

  2. Tā atrunāšanās ar pēkšņu sms ir diezgan neforša, īpaši, ja vēl uzsver, ka ļoti žēl vai ka ļoti gribēji pavadīt šo vakaru ar viņu. Tas tikai dod cerības, ka būs nākamā reize. Tad jau labāk tiešām ar humoru iziet no situācijas, vai arī vienkārši teikt, kā ir!

  3. Vislabākais- būt godīgai. Cieņa pret sevi un otru, atklāti pateikt,ka šķiet- nav vērts un nekas nesanāks.

  4. Skolas laikā ar draudzenēm fantazējām, ka ārkārtas gadījumā varētu sūtīt sms vai uzpīkstināt draudzenei, kura ierastos un sarīkotu scēnu, par to, ka viņu krāpju. Proti, esam lezbietes. Tā gan bija tikai mūsu fantāzija un praksē nepārbaudījām…

Atstāt Ziņu