Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Jūnijā Lietuvā koncertēs Rods Stjuarts

Pinterest LinkedIn Tumblr +

10.jūnijā leģendārais britu dziedātājs Rods Stjuarts (Rod Stewart) koncertēs Viņģa parkā Viļņā. Tā būs vienīgā rokzvaigznes uzstāšanās Baltijas valstīs. Koncerta laikā dziedātājs prezentēs savu albumu ar nosaukumu „Soulbook”, kā arī izpildīs dziesmas, kas jau kļuvušas par rokmūzikas klasiku.

„Vienošanās par koncertu Baltijas valstīs nebija viegla. Sarunas ar Roda Stjuarta pārstāvjiem ilga vairāk kā gadu,” stāsta koncertaģentūras Makroconcert Lietuva direktors Vaidas Zdancevičius. „Tomēr pārrunu rezultāti ir lieliski, un esam droši, ka šis koncerts būs viens no iespaidīgākajiem šīs vasaras muzikālajiem notikumiem Baltijā.”

Lietuvā Rods Stjuarts viesosies savas Eiropas festivālu un stadionu turnejas laikā. Kopā ar viņu ieradīsies arī mūziķu grupa un tehnisko darbinieku komanda 70 cilvēku sastāvā, kā arī tiks nogādāta visa grandiozajam koncertam nepieciešamā skaņas un gaismas aparatūra.

Grammy balvas ieguvējs Rods Stjuarts ir viens no slavenākajiem dziedātājiem un komponistiem pasaules rokmūzikas vēsturē. Viņa četrdesmit gadus ilgās mūzikas karjeras laikā visā pasaulē pārdoti vairāk kā 250 miljoni ierakstu. 

Mūziķis milzīgu popularitāti iekarojis ar dziesmām „Maggie May”, „Sailing”, „Tonight’s The Night (Gonna Be Alright)”, „I Don’t Want To Talk About It”, „The First Cut Is the Deepest”, „Do Ya Think I’m Sexy?”, „Baby Jane”, „Downtown Train”, „Have I Told You Lately” un neskaitāmām citām.

Vienīgo Roda Stjuarta koncertu Baltijas valstīs 10.jūnijā Viņģa parkā Viļņā rīkos koncertaģentūra Makroconcert. Biļešu iepriekšpārdošana uz koncertu sāksies janvāra beigās, un tās būs iespējams iegādāties arī Latvijā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu