Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

Jauna grāmata par Baha ziediem – ceļvedis dziedinošo augu pasaulē

Pinterest LinkedIn Tumblr +

lajā laista Džuliana Barnarda grāmata “Ārsta Edvarda Baha dziedinošie augi”. Šajā ar krāšņām fotogrāfijām bagātīgi ilustrētajā grāmatā lasītājs iepazīs ārsta Edvarda Baha atklātos dziedinošos augus, kuri spēj atbrīvot no postošiem emocionāliem un prāta stāvokļiem (bailēm, neiecietības, apātijas, nomāktības u.c.), atjaunot iekšējo mieru, kā arī palīdz sasniegt pilnīgu dvēseles, prāta un ķermeņa saskaņu.

Savu atklājumu – ziedu terapiju – ārsts atstāja mantojumā mums visiem, lai ikviens no mums varētu palīdzēt sev pats un lai mēs varētu dzīvot veseli, laimīgi un stipri.

Grāmatas autors ir pasaulē vadošais Baha ziedu terapijas eksperts Džulians Barnards (1947). Viņa dziļo izpratni par Baha ziedu terapiju ir veidojusi 40 gadus ilgā personiskā pieredze, studējot E. Baha rakstus, novērojot un pētot augu augšanas paradumus, kā arī gatavojot ziedu esences tieši tā, kā to savulaik darīja ārsts Edvards Bahs. Dž. Barnarda grāmatas ir tulkotas desmit valodās (spāņu, portugāļu, vācu, franču, ungāru, itāļu, ķīniešu u.c.), latviešu lasītājiem jau pazīstami viņa darbi “Ceļvedis Baha ziedu terapijā” (izdota 2008.gadā) un “Baha ziedu terapija” (izdota 2010.gadā).

“Kad mēs sākam lietot ziedu ārstniecības līdzekļus, to spēks ieplūst mūsos un mūs caurstrāvo. Ar to palīdzību mēs sākam skatīties uz dzīvi ar nedaudz citām acīm. Ziedu līdzekļi ir spēks, kas palīdz īstenot pārmaiņas. Mēs ieraugām sevi no malas un skaidrāk apzināmies, kas un kādi mēs esam. Veidā, kā augi iedarbojas uz cilvēkiem un ar viņiem sadarbojas, ir sava veida noslēpums. Tas ir dzīves noslēpums, radīšanas un visas pastāvēšanas brīnums,” tā Džulians Barnards.

SIA “Ziedu enerģija” dibināta 2008.gadā, lai sniegtu Latvijas iedzīvotājiem iespēju iepazīties ar angļu ārsta Edvarda Baha atklāto ziedu terapiju. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums ir laidis klajā septiņas grāmatas par Baha ziedu terapiju.

Grāmatu var iegādāties “Ziedu enerģija” veikalā Rīgā, Graudu ielā 61c, kā arī e-veikalā veikals.ziedu-energija.lv. Tā ir pieejama arī Jāņa Rozes grāmatnīcās un drīzumā būs iegādājama arī citās grāmatnīcās visā Latvijā, kā arī Homeopātiskajā aptiekā un ģimenes veselības centrā “Stārķa ligzda”.

Dalīties.

Atstāt Ziņu