Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

Jau pēc nedēļas grandiozais Forums LĪDERE

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šobrīd esošā situācija maina gan pasauli, gan ikdienu un mūs pašas. Taču nemainīgi gaidīti paliek visi skaistie notikumi un brīži, kuri liek paspert pāris soļus ārpus ierastā un saskatīt savā dzīvē kādu košu saules staru. Latvijas aktīvajām uz izaugsmi vērstajām sievietēm šis notikums noteikti būs Forums LĪDERE, kas, daudzu neaizmirstamu mirkļu piesātināts, oktobra sākumā priecēs jau trešo reizi. Sekojot epidemioloģiskās drošības noteikumiem un rekomendācijām, pasākuma norisē veiktas būtiskas korekcijas, pārceļot to no ceriņu smaržas piesātinātā maija uz ne mazāk apburošo viršu ziedēšanas laiku, 2. oktobri. Līdztekus datumam mainīta arī foruma norises vieta, kas nu būs izstāžu centrs “Ķīpsala”, ļaujot šos iedvesmas svētkus baudīt droši, taču ne mazāk skaisti.


Arī šogad Forums LĪDERE norise
no pirmās līdz pēdējai minūtei
tiks translēta bezmaksas tiešraidē.

Iedvesmas un izaugsmes pasākums Forums LĪDERE jau kļuvis teju par tradīciju un ļoti gaidītu pasākumu, kas par spīti situācijai pasaulē, ikvienu aktīvo, atvērto sievieti priecēs arī šogad. Gādājot ne tikai par to, lai apmeklētājām pasākums būtu patiešām īsti svētki, pilni iedvesmas, pozitīvu emociju, neaizmirstamu brīžu un jaunu tikšanos, Forums LĪDERE organizatori parūpēsies arī par to, lai ikviena dalībniece justos droši. Tieši tāpēc par pasākuma norises vietu izvēlētas plašās un ērtās izstāžu centra “Ķīpsala” telpas. Tāpat apmeklētājām būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi un izsniegtas sejas maskas, ko varēs nēsāt pēc pašu vēlmes. 

Šogad pasākums vienuviet pulcēs 1000 dalībnieces, kuras varēs klausīties un baudīt 20 iedvesmojošu un sirds gudru lektoru uzstāšanos. Forums LĪDERE dibinātāja Solvita Kabakova atklāj, ka arī šogad Forums LĪDERE norise no pirmās līdz pēdējai minūtei tiks translēta bezmaksas tiešraidē. Pagājušā gadā šo iespēju izmantoja vairāk nekā 80 000 interesentu. Organizatoru sarūpētā bezmaksas tiešraide ļaus smelties iedvesmu tūkstošiem sieviešu visā Latvijā un ārpus tās.

Arī šogad Forums LĪDERE programma sadalīta trīs lielās daļās. Pirmajā no tām saturs saistīts ar profesionālo izaugsmi un to, kā sasniegt vairāk. Šeit uzreiz jāsaka, ka vēl viena nemainīga tradīcija ir pasākumu atklājošais foruma prologs, ar kuru arī šogad uzstāsies Vaira Vīķe-Freiberga. Otrā daļa veltīta attiecībām, ģimenei un mijiedarbībai. Savukārt noslēdzošā Forums LĪDERE daļā tiks aktualizēta sievietes personiskā attīstība, mudinot sapņot drošāk.

Starp lekcijām, kurās uzstāsies gan sabiedrībā zināmas personības, gan jomas eksperti, apmeklētājām tiks sarūpēti dažādi pārsteigumi, kas visas dienas garumā ļaus baudīt pasākumu ar visām maņām un katru šūniņu. Tie būs gan muzikāli priekšnesumi, gan dažādas citas mākslinieciskās performances. Papildus prieka un patīkama satraukuma brīžus apmeklētājām sagādās laimes rats ar iespēju uzgriezt vērtīgas un unikālas balvas. Protams, ka ļoti īpaša nozīme būs arī kulināriem pārsteigumiem un saldiem brīžiem, par ko parūpēsies Forums LĪDERE partneri.

Šis viss un vēl daudz citu pārsteigumu veidos 2. oktobri – dienu ārpus ierastā, svētku dienu, dienu, kad baudīt, būt bezrūpīgai un vienkārši laimīgai!        

Dalīties.

Atstāt Ziņu