Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Izaugsmes un iedvesmas forums – LĪDERE

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī gada 18.maijā pirmo reizi Latvijā notiks vērienīgs, grandiozs forums LĪDERE, kas veltīts visām un katrai aktīvai, atvērtai, uz izaugsmi un attīstību vērstai sievietei. Sievietei uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē un tehnoloģijās. Sievietei karjerā un ģimenē.

LĪDERE. Vārds, kas saistās ar ļoti dažādām izpratnēm un emocijām. No pietātes un apbrīnas līdz neizpratnei un mulsumam. Kas ir līderība? Vai tā saistīta ar amatu, stāvokli sabiedrībā, apkārtējo attieksmi vai iekšējo sajūtu? Ko nozīmē būt LĪDEREI mūsdienu sabiedrībā? Kādas kvalitātes un īpašību kopums nepieciešams? Vai LĪDERES gēns ir katrā no mums? Kā apzināt un attīstīt savu personisko un profesionālo potenciālu? Kā sabalansēt dažādās lomas, ko sievietei uzliek sabiedrība, tradīcijas un viņa pati? Kā neizdegt, bet atjaunot enerģiju un iedvesmu, ko sniegt sev un citiem?

Jautātas par savām pārliecībām, dzīves un panākumu moto, forums LĪDERE lektores sniedz ļoti dažādas atbildes.

Jaunā Rīgas krievu drāmas direktore Dana Bjorka uzskata, ka ”ir jātic saviem spēkiem un jāuzticas savai intuīcijai. Ja eksistē kāds sapnis, zini, ka tas ir sasniedzams”, savukārt, psiholoģe Ieva Stokenberga uzsver “zināšanas nepadara laimīgu, bet dod iespēju izvēlēties!”.

Biedrības “Līdere” un Lietišķās Informācija dienesta valdes priekšsēdētāja Aiva Vīksna ir pārliecināta, ka “dzīves uzdevums ir viens: sevi piepildīt. Bet ir tūkstošiem veidu, ar kādiem to panākt.” Aiva iesaka izvēlēties vienu veidu un atdot tam visu sirdi!

Forumā uzklausīsim Vairas Vīķes-Freibergas, Danas Reiznieces-Ozolas, Katrīnas Ošlejas, Aivas Vīksnas un vēl 16 interesantus un aizraujošus pieredzes stāstus un profesionālu treneru padomus, lai attīstītu savas prasmes un kompetences, lai smeltos zināšanas un atjaunotu enerģiju, lai ietu tālāk un iedvesmotu citus, lai sapņotu drošāk un sasniegtu vairāk!

Forums norisināsies Splendid Palace telpās un to apmeklēs ap 600 dalībnieču no visas Latvijas.

Foruma programma un pieteikšanās:
http://www.forumslidere.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu