Vārda dienu svin: Diāna, Dina, Dins

Inga: Paldies, ka atgādinājāt!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mūsu e-pastā iekritusi vēstulīte, kas ļoti iepriecināja. Inga raksta mums paldies, ka atgādinājām- ir jāaiziet pie ginekologa uz pārbaudi!
SievietesPasaule.lv jau kopš jūlija noris akcija ‘Pastāsti un izglāb citu sieviešu dzīvību’ – ja arī Tev ir nācies stāties pretī dzemdes kakla vēzim, padalies ar savu stāstu! Personīga pieredze uzrunā vairāk kā neskaitāmi ārstu brīdinājumi. Sievietēm, kuras atsauksies šim aicinājumam un pastāstīs savu pieredzi cīņā ar dzemdes kakla vēzi, dāvāsim dāvanu karti 20 Ls vērtībā, ko varēsiet izmantot kādā no Veselības centrs 4 iestādēm. 

“Sievietēm jārūpējas par savu veselību un jādodas pie ģinekologa vismaz reizi gadā. Un presē, internetā, TV biežāk jāatgadina, ka jāaiziet pārbaudīties. Paldies Sievietespasaule.lv, ka vēlreiz atgādinājāt, ka jāaiziet pārbaudīties. Es beidzot atliku visus svarīgos darbus un pagājušo nedēļu biju uz pārbaudi kaut gan visu laiku biju to atlikusi uz vēlāku laiku (bija 1,5 gada pagājis kopš pēdējās vizītes pie ginekologa). 
Pārbaudīties vajag uzreiz,ja rodas kādas aizdomas par slimību, jo nesen vienai manai radiniecei atklāja krūts vēzi, bet vēl ir iespēja izārstēt, jo atklāja sākuma stadijā un viņa pati ir ārste.”

Inga J. (28 gadi)

Dalīties.

Atstāt Ziņu