Vārda dienu svin: Līga

Ilgmūžības sēne

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Reiši sēne (Ganoderma lucidum) ir pazīstama Ķīnas un Japānas kultūrā gadu tūkstošiem ar tās spējām uzturēt labu veselību visu mūžu. Reiši ir minēts 2000 gadus senos ārstniecības aprakstos kā “Dieva ārstniecības augs”- tā apzīmējot ārstniecības augus, kam piemīt unikālas ārstnieciskās īpašības un ir lietojami bez ierobežojumiem, neradot blaknes. Arī mūsdienu zinātniskie pētījumi ir pierādījuši Reiši efektivitāti imunitātes stiprināšanai un organisma tonizēšanai. Nav brīnums, ka Ķīnā šī sēne tiek saukta par “nemirstības sēni un “Dieva ārstniecības augu”. Reiši ekstraktu var lietot katru dienu, tam nepiemīt  nelabvēlīgas blaknes.

Kā Herbmore Reiši ekstrakts var palīdzēt Tev?
Mazina alerģiju rašanos un to izpausmes, ierobežojot histamīna izdalīšanos.
Pastiprina organisma aizsargfunkcijas un spējas pretoties vīrusiem, baktērijām, piesārņojuma un ļaundabīgajām, vēzi izraisošām šūnām.
Attīra aknas no uzkrātā piesārņojuma. Novērš vīrusu, toksīnu, alkohola un hepatīta izraisītus aknu bojājumus un veicina aknu atjaunošanos.
Veicina svara kontroli.
Ķīmijterapijas pacientiem palīdz samazināt terapijas negatīvo ietekmi uz organismu un uzlabo pašsajūtu. Reiši ekstrakts mazina radiācijas kaitējumu.
Abstinences (paģiru) sindroma samazināšana.
Uzlabo miegu. Iedarbojas nomierinoši un stabilizējoši uz nervu sistēmu. Uzlabo asinsriti, pazemina asinsspiedienu.

Kāpēc lietot Reiši ekstraktu?
Ja Tu esi pakļauts ikdienas stresam. Ja Tev patīk iedzert vai uzsmēķēt.  Ja Tu ēd steigā un neklausies dietologu ieteikumus. Ja Tu bieži „saķer” iesnas, vīrusus vai sēnīti. Ja esi alerģisks un jūtīgs pret ārējo vidi. Ja Tev ir augsts asinsspiediens un vāja fiziskā izturība. Ja Tev ir auksti pirksti. Vai arī Tu satraucies par ļaundabīgiem audzējiem.

Kā tas darbojas?
Reiši galvenokārt sastāv no kompleksajiem (saliktajiem) ogļhidrātiem- polisaharīdiem, triterpenoīdiem, olbaltumvielām un aminoskābēm. Zinātnieki ir atklājuši, ka polisaharīdiem piemīt spējas veicināt pretestību pret ļaundabīgu audzēju rašanos, samazināt asinsspiedienu un stiprināt imūnsistēmu. Reiši sastāvā esošais beta 1,3-D glukāns – polisaharīds stiprina imunitāti, palielinot makrofāgu T-šūnu skaitu, kas ir būtiski svarīgas cilvēkiem ar imūnsistēmas traucējumiem.

Reiši triterpenoīdi tiek saukti par ganodermas skābēm. Tie palīdz mazināt histamīna izdalīšanos un alerģiju izpausmes, uzlabo aknu darbību un skābekļa apriti organismā.

Reiši ir adaptogēnsēne, kas nozīmē, ka tā iedarbojas  uz organismu normalizējot un regulējot tā dabīgās funkcijas. Tā veicina vīrusa infekciju un toksīnu bojātu aknu darbību un atjaunošanos. Sēne darbojas arī kā imūnomodulators, tā uzlabo organisma spēju cīnīties ar vīrusiem un citiem „svešķermeņiem”, un tai pat laikā mazina alerģijas uzliesmojumus.

Iedarbība:
Nervu sistēma
: Reiši sēni izsenis Ķīnas un Japānas dziednieki ir ieteikuši pret bezmiegu un neirozi. Neseni pētījumi ir atklājuši Alcheimera pacientu stāvokļa uzlabošanos pēc Reiši ekstrakta lietošanas.
Imunitāte: Reiši satur lielā koncentrācijā Organic Germanium, polisaharīdus un triterpīnus. Šīs aktīvās sastāvdaļas stiprina šūnas un imunitāti. Pētījumi par alerģiju un iekaisumiem ir atklājuši, ka Reiši ekstrakts ievērojami ierobežo dažādus alerģiju tipus, tai skaitā astmu, dermatītu, plecu un kakla savilkumu, bronhītu, reimatismu un pilnveido imūnsistēmu bez ievērojamām blaknēm.
Aknas: Ir atklāts, ka Reiši ir efektīvs līdzeklis pacientiem ar aknu mazspēju. Pētījumi uz dzīvniekiem ir pierādījuši, ka Reiši izmantošana veicināja aknu atjaunošanos un hepatīta darbības bojājumu samazināšanos.
Vēzis: Zinātniskie pētījumi ir pierādījuši Reiši piemītošās pretaudzēju īpašības. Reiši satur aktīvo vielu Beta-D-glukānu- polisaharīdu, kas stimulē imūnsistēmu, aktivizējot makrofāgu un T- šūnas, palielina imunoglobulīna līmeni, kas palīdz pretoties pret svešām šūnām – baktērijām, vīrusiem un vēža šūnām.
Tā rezultātā šūnas, audi un orgāni tiek pasargāti no bojājumiem, palielinās  ķermeņa imunitāte un stabilizējas nervu sistēma.  Jūsu pretestība pret infekcijām, saaukstēšanos, vīrusiem, baktērijām, sēnīti palielināsies un enerģija, koncentrēšanās spējas, garastāvoklis un miegs tiks ievērojami uzlabots.

Uztura bagātinātājs
60 kapsulas *  450 mg

Ieteicamā deva: 1-2 kapsulas  dienā

Sastāvdaļas: 330mgGanoderma lucidum ekstrakts ( 12:1), 120mg HPMC kapsulas apvalks.  Nesatur glutēnu, dzīvnieku valsts produktus, nav pievienotas krāsvielas un  saldinātājs. Ražots saskaņā ar GMP.

Dalīties.

5 komentāru

  1. Sievietes Pasaule on

    Ilgmūžības sēni var pasūtīt jebkurā aptiekā vai telefoniski piezvanot pa tālruni 20095456

  2. Zvanot pa telefonu var ieekonomēt vismaz 2.5 LS. Maksā 8Ls, lai gan citur internetā ir pat 51 LS, jo acīmredzot pārpirkts vairākas reizes. Šinī gadījumā nav starpnieku, kā man paskaidroja.

  3. Reiši jālieto 1-2 kapsulas dienā, iedarbība attīstās pakāpeniski, efekts pastiprinās ar laiku, tādēļ lieto 1-2 mēnešus. Atkārtots kurss ir iespējams pēc 2-3 mēnešiem. Kopā 3-4 kursi gadā. Nesatur saldinātāju, tādēļ var lietot arī diabēta slimnieki.

Atstāt Ziņu