Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Iespēja sevi pierādīt -fonds ‘Uzziedi pasaulē’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ekokosmētikas zīmols MÁDARA, modele un TV dīva Dagmāra Legante-Celmiņa un modes māksliniece Natālija Jansone atver fondu „UZZIEDI PASAULĒ“, lai apzinātu un atbalstītu pasaules mērķus un sapņus, kas mājo talantīgās un novērtētās sievietēs Latvijā.

No šī gada 1.oktobra līdz 2012.gada 30.septembrim fonda „UZZIEDI PASAULĒ“ dibinātājas aicina pieteikties visas sievietes Latvijā:

1) kuras ir sevi pierādījušas un guvušas atzinības klasiskās vai džeza mūzikas, sporta, zinātnes, kultūras vai mākslas jomā;

2) kurām ir konkrēti un atbilstoši spējām uzstādīti mērķi kādā no šīm jomām pasaules mērogā.

Saņemtie pieteikumi tiks izvērtēti, pieaicinot attiecīgās jomas vadošos speciālistu, lai vismaz 3 talantīgām sievietēm līdz 2012.gada augustam sniegtu finansiālu atbalstu spēju prezentēšanai starptautiskā notikumā – konkursā, sacensībā vai izstādē. Vairāk par fonda noteikumiem ir iespējams uzzināt MÁDARA mājas lapā www.madaracosmetics.lv.

Kopējais fonda „UZZIEDI PASAULĒ“ finansiālais apmērs tiek garantēts vismaz 5000 LVL apmērā. Projekta ietvaros Natālija Jansone pārstāv MADARA sejas kopšanas produktu līniju, bet Dagmāra Legante-Celmiņa – ķermeņa kopšanas produktu līniju. Līdz pat fonda „UZZIEDI PASAULĒ“ noslēgumam, pārdodot ikvienu no pārstāvētajiem produktiem,
MADARA 0,10 LVL novirza fondam, tādā veidā ļaujot arī sabiedrībai būt līdzzinātājai lielās un skaistās lietās.

MÁDARA dibinātāja un fonda „UZZIEDI PASAULĒ“ pamatu licēja Lotte Tisenkopfa-Iltnere atklāj: “Zinot un arī pašām uz savas ādas izbaudot, cik daudz katrai no mums Latvijā ir iespēja radīt un cik ļoti to novērtē ārpus Latvijas, vēlamies palīdzēt ielauzties tajā lielajā pasaulē meitenēm/sievietēm, kurām tur ir jābūt.“

Dagmāra Legante-Celmiņa uzskata, ka finansiālais apsekts būtu visabsurdākais šķērslis, kāpēc apslāpēt kāda talanta izaugsmi: “Talants ir Dieva davana. Sapnis – dzinulis. Iespēja sava talanta jomā izpausties un sasniegt savu sapni – laime! Latvijā par spīti dažādiem lielākiem vai mazākiem trūkumiem ir talantīgas un jaunas sievietes, kurām piemīt 2 vērtibas – talants un sapnis – bet diemžēl nereti pietrūkst IESPĒJAS… Pietrūkst pavisam nedaudz, lai varētu sev un visai pasaulei pierādīt savas spējas, zināšanas un iemaņas. Atbastot viņas, mēs varam iedot trešo – iztrūkstošo posmu – materiālo atbalstu, lai viņu talants var uzplaukt, saņemot atzinības ne tikai Latvijas mērogā.”

Savukārt Natālija Jansone cer, ka līdz ar fonda “UZZIEDI PASAULĒ” atklāšanu, būs iespēja kādā no izvirzītajām jomām rast jaunas un izcilas personas: ”Jebkurš cilvēks ar izcilām spējām un iemaņām ir kā dārgakmens. Tā burvība ir to atrast, bet prieks – kad to vari parādīt un atdot visai pasaulei, pārsteidzot un iedvesmojot.”

Dalīties.

Atstāt Ziņu