Vārda dienu svin: Rozālija, Roze

Iepriecini pirmklasnieku ar jauku dāvanu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ko uzdāvināt pirmklasniekam un kur meklēt jaukas dāvanas? Mums ir atbilde! Interneta veikalā “XS Rotaļlietas” atradīsiet visplašāko klāstu ar rotaļlietām, bērnu precēm un dažādiem skolas piederumiem. Lūk, dažas idejas, ko dāvināt pirmklasniekam. Pasūtiet preces “XS Rotaļlietas” e-veikalā un jau dažu dienu laikā saņemiet ar piegādi sev ērtākajā vietā un veidā.

 Stilīgas un skolā noderīgas lietas

Protams, ka pirmklasnieka dāvanu maisiņā var likt visu to, kas noderēs skolas gaitās. Bet tas nenozīmē tikai rakstāmpiederumus un burtnīcas. Veikalā iespējams atrast daudzus oriģinālus aksesuārus un rīkus, kas būs ne tikai noderīgi, bet arī stilīgi. Piemēram, pūkains penālis, aromatizēti rakstāmpiederumi, krītiņi ar spīdumiem, galda lampa ar Zvaigžņu karu tematiku, stilīgie IQ LEGO Stationery rakstāmpiederumi un citas foršas lietas.

 Aizraujošas galda spēles

Skolēniem ir ne tikai jāmācās, bet arī jāatpūšas un jāizklaidējas. Tam lieliski noderēs dažādas galda spēles. Tās droši var likt pirmklasnieka dāvanu maisiņā. Galda spēļu klāsts mūsdienās ir ļoti plašs – katrai gaumei un vecumam. Galda spēles būs arī labs līdzeklis, lai asinātu prātu un stiprinātu dažādas skolā apgūtas prasmes – skaitīšanu, rēķināšanu, loģisko domāšanu un citas. Atliek tikai izvēlēties piemērotas galda spēles. 

 Konstruktori

Pirmklasnieks savās sajūtās vēl ir kaut kur starp bērnudārzu un skolu, tāpēc daudzas intereses un vajadzības joprojām paliek tādas pašas, kādas tās ir bijušas bērnudārza vecumā. Tas attiecas arī uz rotaļāšanos un rotaļlietu izvēli. Viena no pirmsskolnieku iemīļotām rotaļlietām, ko droši var dāvināt arī pirmklasniekam, ir konstruktors. LEGO konstruktori noteikti ir paši populārākie, bet tie nebūt nav vienīgie, tāpēc nebūs grūtību atrast kaut ko interesējošu katram bērnam. Konstruktors ļauj izpaust savu fantāziju, aizraujoši pavadīt laiku, nodarbināt sīko motoriku un arī stiprināt dažādas prasmes, jo izveidot konstruktora projektu nebūt nav tik viegli, kā vecākiem varbūt no malas izskatās.

 Iemīļotās kolekcionējamās rotaļlietas

Pirmsskolas un sākumskolas bērni arī iemīļojuši dažādas kolekcionējamās rotaļlietas un varoņu figūras. Bērni vēlas sakrāt visu kolekciju, tāpēc noteikti būs priecīgi par jaunu eksemplāru. Ja zināt, kādas rotaļlietas pirmklasnieks kolekcionē, tad varat uzdāvināt viņa kolekcijai tik gaidīto papildinājumu. Daudzas kolekcionējamās rotaļlietas ir paslēptas iepakojumā, tāpēc nav zināms, kurš eksemplārs gadīsies. Bērnu iemīļotāko kolekcionējamo rotaļlietu klāstā noteikti ir L.O.L. lellītes, Frozen figūriņas, Toboti, transformeri un vēl daudzi citi.

  Sporta inventārs

Skolas vecuma bērniem noderēs arī sporta inventārs un preces aktīvai laika pavadīšanai. Bērni šajā vecumā ir enerģijas pilni un aizrautīgi, tāpēc ir īstais brīdis palīdzēt viņiem iemīlēt sportisku un aktīvu dzīvesveidu. To izdosies gan ar personīgā piemēra rādīšanu, gan atbilstošas vides un rīku nodrošināšanu. Izvēles iespēju šajā preču kategorijā ir ļoti daudz – bumbas, rakešu spēles, braucamrīki, lecamauklas. Tās būs lieliskas dāvanas ne tikai pirmklasniekam, bet ikvienam bērnam, kuru vēlaties iepriecināt ar jaunā bērnudārza vai skolas gada iesākšanos. 

 

Interneta veikalā “XS Rotaļlietas” iepirkšanās ir patiešām ērta un patīkama, jo ir:

  •  pieejams ļoti plašs preču klāsts gan puišiem, gan meitenēm;
  •  reģistrētie klienti saņem 10% atlaidi;
  •  bezmaksas piegāde pirkumiem virs 20 eiro;
  •  piegāde visā Latvijā jau nākamajā darba dienā;
  •  atlaides un izdevīgi piedāvājumi katru dienu.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu