Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Idejas, kā izbaudīt Valentīndienu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

īlēta, vai nemīlēta, taču nepamanīta šī diena parasti nepaliek. Sirdis, amori, bučas, rozā, sarkans, jaunieši starojošām acīm un rožu klēpji. Šis raksts nebūs domāts tev, ja kategoriski noliedz šādu, muļķīgu, amerikanizējumu. Tāpat, šis raksts nebūs tev, ja esi viena un ar veselīgu smaidu nevari paskatīties uz neko, kas saistīts ar pretējo dzimumu. Taču, ja domā, ka šos svētkus varētu pavadīt īpašāk, intīmāk, vai vienkārši jautrāk, tad lasi tālāk.

“Nu ko tur ņemties ar pusaudžu muļķībām!” atbildēja mana 35 gadus vecā kolēģe, kad pagājušajā gadā jautāju, vai viņa svin valentīndienu. Šogad kolēģe pati apvaicājās, ko lai sirsnīgu, bet ne banālu, izdomā Valentīndienai. Stresainajā un nomācošajā laikā viņa vēloties kādu vakaru pavadīt kopā ar vīru nedaudz īpašāk, taču nekādi nevar saņemties. Arī manās attiecībās pieņemts apmainīties nelielām, jā, jāatzīst – nedaudz banālām, dāvaniņām un nakti pavadīt intīmākā gaisotnē, taču īpaši centusies šim vakaram nekad neesmu. Šogad būtu pamats šo, to mainīt, lai krāsaināk. Neskatoties uz apzīmējumu – svētki, man Valentīndiena nesaistās ar svinēšanu, bet drīzāk ar baudīšanu. Tādēļ dažas idejas, kā šo dienu izbaudīt.

Ja esi iecerējusi romantisku vakaru divvientulībā, neaizmirsti par to paziņot viņam. Iespējams, tu ceri, ka viņš iedomāsies, atcerēsies, padomās, neieplānos tikšanos ar draugiem – tu savu vīrieti pazīsti labāk, taču, ja viņš līdz šim to nav darījis, tad nesapriecājies par ātru. Labāk laicīgi pabrīdini un neliec sev vilties. Un, ja nu viņam šie svētki liekas pilnīgas muļķības. Tādēļ labāk pārliecināties, pirms tam. Varbūt nesaki pa tiešo – svētdien būs Valentīndiena, bet uzsāc spēli. Nosūti viņam e-pasta vēstuli – īpašs piedāvājums, īpaši (šeit lieto visseksīgākos īpašības vārdus) vīram/ draugam/ mīļumam/ zaķim utt. 14.02. tava (šeit lieto nerātnus īpašības vārdus) sieviņa/ zaķenīte/ saulīte aicina tevi izbaudīt Valentīndienas burvību. Tālāk vari nosaukt konkrētas lietas, ko esi iecerējusi, vai patincināt viņu, pajautājot, ko piedāvā viņš. Saraksti varat turpināt pat līdz pašai Valentīndienai. Kādēļ gan īpašo vakaru nesarīkot jau sestdien, būs vieglāk sarunāt kādu, kas pieskata bērnus, bet svētdien varēsi pamosties ar to sejas izteiksmi, kas pauž baudu par notikušo un prieku par sekojošo.

Tiem, kas kopā jau ilgāku laiku. Jā, arī tev – sievai ar desmit gadu stāžu
Brokastis gultā – protams, galvenais uzsvars ir nevis uz brokastīm, bet gultu. Garda kafija vai tēja un kāds kārums, kas, pēc iespējas, labi garšo arī no otra ķermeņa. “Izpūšamais” putukrējums, tas nekas, ka sintētisks, un zemenes, tas nekas, ka bezgaršīgas, būs īsti laikā. Burvīgs – baudas pilns rīts, viss jūsu ziņā. Viņš būs īpaši priecīgs, ja piecelsies nedaudz agrāk, uzposīsies un tikai tad, ar maigu skūpstu, modināsi viņu. Ja šādi pārsteigumi gultā jums nav nekas jauns, apdomā ko citu. Varbūt jums derēs kārtīgas brokastis pie ēdamgalda, bet ar jauniem, interesantiem, kopā gatavotiem ēdieniem.

Dāvanu laiks – iepriecini savu vīrieti ar skaistu dāvanu – jaunu, seksīgu veļu. Iespējams šoreiz vari atļauties vairāk, jeb precīzāk, ko mazāk nosedzošu, vai pikantāku. Apsien lenti ap vidukli, un ļauj sevi izsaiņot. Uzdāvini viņam kādu filmu, kuru kopīgi noskatīties, tukšojot vīna pudeli. Kā ar vakariņām restorānā? Kad pēdējo reizi bijāt kopīgās, garās vakariņās?

Īpaša dāvana būs arī masāža. Tev obligāti nav jābūt masāžas guru, pietiks, ja nedaudz palasīsi šeit www.aparmita.lv  vai šeit www.irlaiks.lv, vai pameklēsi internetā citus materiālus. Noteikti atradīsi pietiekami daudz informācijas, lai veiktu maigu masāžu savam vīrietim, nenodarot neko ļaunu viņa veselībai. Drosmīgajām, domāju, ka visai viegli būs atrast arī erotiskās masāžas pamācību. Met kaunu pie malas un parādi savam vīrietim, ka kaisle tevī nav zudusi! Jebkurā gadījumā, neaizmirsti, ka glāsti nepieciešami ikvienam un jo vairāk, jo labāk, tādēļ nepārcenties ar masēšanu, bet piedomā pie glāstiem un to, kā to pasniegsi. Te derēs masāžas eļļas, runā, ka ilang-ilang eļļai esot maģiska iedarbība. Dažas atskārsmes šeit – http://www.sievietespasaule.lv/kaisles_smarza. Ja pašai mācīties nav lustes, dažādas masāžas, arī diviem, piedāvā gandrīz katrs skaistumkopšanas salons, viesnīca vai SPA centrs. Arī cenas kļuvušas “videi” draudzīgas.

Varbūt uzdāvini savam vīrietim īpašas apakšbikses. Ja zini, ka stringus, vai bokseršortus ar ilustrētām seksa pozām viņš vilks nelabprāt, izgatavo savas – īpašās apakšbikses. Uz parastajām biksēm uzdrukā (tāpat kā uz t-krekliem) intīmus vai jautrus uzrakstus – gards kumosiņš, šeit snauž LIELAIS, es protu nomērķēt, ja liksi man piecelties, neatbildu par sekām utml. Mazgājot veļu tu allaž atcerēsies skaisto Valentīndīnu, tikai pārliecinies, ka pirms likšanas veļas mašīnā, uzraksts izgriezts uz otru pusi.

Varbūt šī Valentīndiena ir lielisks iemesls, lai iegādātos satīna vai zīda gultasveļu. Zīda palagi var atraisīt jaunas emocijas arī viņā. Kam, gan nepatīk mazliet skaistuma un šika. Ja esi drosmīgāka, nopērc kādu pikantu rotaļlietu. Ja tev neērti doties uz intīmpreču veikalu, izmanto interneta pakalpojumus. Ja arī tas neliekas vilinoši, darini pati. Rotaļlietu veikalā iegādājies rokudzelžus un “aptamborē” ar rozā pūciņām. Arī lielveikalos var atrast šo, to aizraujošu.

Iegriezies grāmatnīcā. Piedāvājums tevi pārsteigs. Ar dažām idejām vari iepazīties šeit: Erotiskā ģeometrija, Ilustrētā Kamasutra, 10 muļķības, ar kurām laulātie sabojā savstarpējās attiecības.

Dāvana, kuru viņš pratīs novērtēt, noteikti būs kailfoto. Vēlams gan izvēlēties sieviešu dzimuma fotogrāfi, ja nu tavs vīrietis ir greizsirdīgs. Tu vari neizģērbties pilnībā, bet atstāt skaistu apakšveļu, vai īsos bruncīšus. Profesionāls fotogrāfs tevi “parādīs” labākajā gaismā. Iespējams, var izlīdzēt laba draudzene, kas ar foto un datortehniku ir uz Tu.

Katrā ziņā, esi radoša. Pārsteidz savu vīrieti, uzdrīksties! Atļaujies vairāk kā mācīts padomju laika audzināšanā. Esi kārdinoša. Šis ir īstais mirklis viņu iekvēlināt. Bet neaizmirsti arī par sevi. Pastāsti viņam par savām vēlmēm un domām, iespējams viņš sagādās pārsteigumu tev! Iedrošini viņu. Īpaši, ja kopā pavadīts pusmūžs.

Kopā būšana – gultas prieki varētu būt Valentīndienas saldais ēdiens, bet ko sadarīt visas dienas garumā? Galvenais, lai tas patiktu jums abiem. Un šī ir tā reize, kad saplānot dienu soli pa solim. Jau minētās brokastis gultā, pastaiga pa piesnigušu mežu. Saulriets pie jūras, vai kādā citā skaistā vietā. Neliels ceļojums pa piesnigušo Latviju ar nakšņošanu “nekurienes” vidū. Atrod internetā viesu māju, kas vēl nav kļuvusi pārāk komerciāla, iespējams tādu, kur pāris kilometru apkārtnē neviena nav. Izbaudiet mieru un klusumu. Sestdienas vakarā aizejiet izdejoties kādā ballē. Kad tu pēdējo reizi uzvilki kleitu un saposies? Nu, tā pa īstam saposies, ar visu veļu un tīkliņzeķēm. Teātris, koncerts, varbūt sports un adrenalīns ir tas, kas jums rada noskaņu. Un protams – kino! Tāpat kā agrāk – pēdējās rindas kinozālē domātas mīlniekiem. Noskūpsti viņu, skatoties filmu! Galvenais, šī ir iespēja baudīt ko sen nebijušu, aizmirstu, bet pats galvenais – kopā. Slidojiet, slēpojiet, dodieties uz karaokes vakaru, gatavojiet vakariņas kopā. Ko teiktu tavs vīrietis par kopīgu fotoseansu pie profesionāla fotogrāfa? Būtu skaistas bildes, ko mājās pie sienas pielikt, bet varbūt sanāktu arī kas nedaudz pikantāks. Pārmaiņas pēc, šonakt neuzklāj gultu, bet “vatēto deķi” izritini dzīvojamajā istabā – sapņi, un ne tikai, būs pavisam citādi.

Valentīndiena tomēr ir visu mīlētāju svētki. Iespējams, īstais mirklis, lai savam vīrietim pateiktu, vai atgādinātu, ka tu viņu joprojām mīli un iekāro. Aizsūti viņam sms, atstāj no rīta vēstulīti uz spilvena, pasaki acīs. Lai cik vīrišķīgs nebūtu mūsu stiprais dzimums, arī viņi labprāt dzird labus, mīļus un atzinīgus vārdus. Iespējams, ka lielākā dāvana viņam būs tavi vārdi, ka, ja šobrīd jūs abi būtu jauni un tikko iepazinušies, tu darītu tāpat un gribētu būt kopā tikai un vienīgi ar viņu. Protams, nepārspēlē. Padomju gados audzinātie vīrieši ne vienmēr saprot un prot novērtēt šādus žestus. Bet viss ir tavās rokās – iemāci.


Tiem, kas tikko iepazinušies

Rozā briļļu periodā ideju Valentīndienas baudīšanai parasti netrūkst. Dejas, saldi skūpsti, sekss, kino, vakariņas, divvientulība. Īpaši, ja abi esat jauni un netraucē nedz bērni, nedz vecāki. Bet grūtāk ir izvēlēties dāvanu – lai nav banāla, nav par dārgu, vai lētu, nešķiet pārlieku “rozā” un reizē arī iepriecina. Dažas idejas ierosmei:

Šokolādes masāža – labākajā variantā tevis pasniegta, taču derēs arī jums abiem kopīga kādā SPA salonā.

Vakariņas – tevis gatavotas, vai smalkā restorānā, bet galvenais, uzdāvini viņam ielūgumu uz valentīndienas vakariņām.

Mazais ceļojums – dodieties nedēļas nogalē uz kādu kaimiņvalsti, vai kaimiņpilsētu. Baudiet dabu, vai naksnīgās ielas.

Romantiska nakts – uzdāvini viņam ielūgumu uz viesnīcu. Tai var būt arī viesnīca, kas ir turpat aiz stūra. Galvenais, pasniedz ielūgumu kādā īpašā veidā.

Brīnumlaterna – ja tavs vīrietis ir kaut nedaudz romantisks, kādā jums īpašā vietā palaidiet gaisā brīnumlaternu.

Siltā dāvana – šalle, cimdi, zeķes cepure. Īpašas, tevis darinātas lietas. Tiesa, mana mamma reiz mācīja, ka šalli dāvināt nedrīkst. Esot līdzīgi kā ar nažiem. Bet varbūt viņš šo dāvanu var no tevis “nopirkt”.

Deja 1 – dāvanu karte uz tango vai salsas nodarbību. Kaut kas ugunīgs, karsts, aizraujošs.

Deja 2 – striptīzs. Kāpēc, gan ne. Patrenējies mājās, vismaz dažus apģērba gabalus vari novilkt skaisti.

Fotogrāmata – izgatavo savu fotogrāmatu. Skaisti fotomirkļi apvienoti vienkopus.

Adrenalīns – lēciens ar gumiju divatā, ko varēsiet izmantot līdz ar pavasara atnākšanu.

Sports – atraktīvs brauciens ar kvadraciklu. Protams, divatā un, protams, ar pirti vai vakariņām pēc tam.

Literatūra – laba grāmata, vai pikanta grāmata par seksu, attiecībām, vai masāžu.

Kino – biļetes uz jaunākajiem kases grāvējiem vai romantisku komēdiju.

Fotorāmis – iegādājies veikalā “standartu”, bet padari to īpašu ar dažādiem nieciņiem. Pielīmē pogas, spalvas, fliterus, aplikācijas. Ja esat iepazinušies nesen, neliec rāmī fotogrāfiju, lai viņš pats pieņem šādu lēmumu.

Atslēga 1 – varbūt jūs jau sen runājat par kopā dzīvošanu, bet līdz darbiem neesat tikuši. Uzdāvini viņam sava dzīvokļa atslēgu.

Atslēga 2 – interesanti noformē neparasta izskata atslēgu ar domu, ka tā ir tavas sirds atslēga.

Sirdi/ miesu sildošs – viņa iecienīto tēju, vai kafijas šķirņu izlase.

Atvērtākām sarunām – labs vīns, vai cits sarunu veicinošs šķidrums.

Pelde – ziemas aukstumā uzaicini viņu uz karstu vannu. Sveces, rožu ziedlapiņas, medus, viss aromātiskai vannai.

Līdzjušana – kaislīgam sporta fanam prieku sagādās biļetes uz kādu no mačiem. Lai saņemtu, liec viņam tās sameklēt… savā dekoltē!

Esi interesanta, citāda, pārsteidzoša, bet nepārcenties. Neaizmirsti par baudīšanu un ļaujies tai. Nedēļas nogalē notiek arī dažādi publiski pasākumi, dodieties dzīvē!

 

Tām, kuras ir gatavas pārmaiņām
Ja tavs īstais vēl slēpjas aiz apvāršņa, nav pamata Valentīndienu pavadīt mājās zem segas. Noskaņojies, ka neburkšķēsi par laimē starojošajiem pārīšiem, bet uzmundrināsi sevi un ļausies – ja nu šī ir tava īstā Valentīndiena?

Pasākumi – nepaliec mājās! Ar draudzenēm vai draugiem dodies uz kādu pasākumu. “Uzprišini” sevi un dodies tautās. Dejas, burziņi, ballītes. Ikviena vieta, kur iespējams satikt vientuļus pretējā dzimuma pārstāvjus. Smaidi, baudi, tver dzīvi viegli.

Draugi – ja gribasspēka sevis parādīšanai pietrūkst, kopā ar draudzenēm noskaties kino. Patērzējiet pie vīna glāzes, vai iztrakojieties mājas ballītē.

Pirms tam – kādā no aprakstiem par iņ un jaņ spēcīgo ietekmi lasīju, ka mīlestībā ātrāk un vieglāk atnāk pie tiem, kas tai ir gatavi. Iesākumā speciālisti iesaka atbrīvoties no iepriekšējo attiecību “pārpalikumiem” – dažādām mantām, fotoattēliem, kopīgiem plāniem. Tad sagatavo savu guļamistabu jaunajam. Atstāj skapī brīvu vietu, gultā noliec otru segu, istabā turi priekšmetus pa pāriem. Bet sīkāk vari lasīt šeit: www.nlp.lv šeit www.reikinet.lv.

Viss ir tavās rokās. Izmēģini ko jaunu, iepazīsties internetā, atbildi uz kādu sludinājumu, vai pārbaudi saderību draugiem.lv. Neaizmirsti baudīt!

Lai tev izdodas neaizmirstama Valentīndiena!


Pastāsti un padalies ar pārējām: kā Tu plāno pavadīt Valentīndienu?


Dalīties.

Atstāt Ziņu