Vārda dienu svin: Līga

IDEJAS: kā gaumīgi interjerā paslēpt radiatorus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

a vien tavā mājoklī gandrīz katrā istabā nav pa krāsniņai vai izbūvētai silto grīdu sistēmai, tad, visdrīzāk, radiators tev nav sveša lieta. Vajadzīgs, taču, ak, cik bieži gribētos no tā atbrīvoties, jo bojā taču visu interjeru! Tad nu lūk, apkopojām pāris idejas, kā šķietamo defektu pārvērst par efektu vai arī gaumīgi paslēpt.

Viens no vienkāršākajiem, ātrākajiem un lētākajiem risinājumiem ir radiatoru krāsošana. Tā ir iespēja radiatoru saskaņot ar interjera krāsām, padarot to neuzkrītošu, vai arī gluži pretēji padarot to par pamanāmu telpas akcentu. Pirms ķeries pie krāsošanas, pakonsultējies ar pārdevēju, kādu krāsu labāk izvēlēties, lai tā labi turētos un nekavētu siltuma atdošanu.

 

Vari pieiet šim procesam vēl radošāk un paslēpt radiatorus aiz paneļiem, padarot tos par mēbelēm – plauktiņiem, galdiņiem, uz palodzes iekārtotiem sēžamstūrīšiem utt. 

Ņemot vērā, ka mūsdienās daudzi vecos čuguna radiatorus nomaina pret izmēros mazākiem metāliskajiem radiatoriem, ir radīti arī magnētiski attēli, ko var uzlikt uz plakanās radiatora virsmas. 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Nesaprotu, kāda jēga siltināt māju un pēc tam samazināt efektivitāti siltumam, ieslogot radiatorus, kas attiecīgi tad pilda sienas sildīšanu, un siltums aizplūst prom. Nav viņi tik nesmuki, radiatoriem ir jēga, kāpēc tie šādi iebūvēti!

  2. Kad dzīvoju Anglijā dažās mājās redzēju radiatorus šādās kastēs. Veikalos var nopirkt jau gatavus blokus, kuros ir siets vai cits materiāls ar caurumiem. Tas jau palīdz tam siltumam izplatīties. Cik zinu, lika tikai viesistabās vai citās redzamās vietās, nevis visā mājā. Tā jau smuki. Jo tur jau tās ziemas tādas nenosakāmas.

Atstāt Ziņu