Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Idejai: kur likt veco džemperi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rūpējoties par dabu, svarīgi ne tikai izvairīties no lieku iepakojumu iegādāšanās un šķirot atkritumus, bet arī iemācīties lietot otrreiz to, kas jau savu mūžu nokalpojis vai jūsmājās atzīts par nederīgu. Piemēram, drēbes var pāršūt un pārveidot, taču tās var izmantot arī kā materiālu, lai radītu īpašas skaistumlietiņas! Lūk, ko tik nevar paveikt ar vecu džemperi!

  • Pats vienkāršākais ir no nederīgiem džemperiem pagatavot dekoratīvos spilvenus. Vienīgi tad džemperim nedrīkst būt caurumi, izdilumi. Ja ir kāds maziņš izdilums, nekas – tur vari uzlikt dekoratīvu puķi.
  • Džempera gabalus vari izmantot, lai izdekorētu lampu. Vislabāk to pielīmēsi ar karsto līmi, taču ievēro, ka lampas kupolam tad jābūt pietiekami platam un vairs nevari izmantot jaudīgākās spuldzītes, būs jāskrūvē ar mazākiem vatiem.
  • Atgriezumus no adījumiem vari izmantot, lai uzfrišinātu vāzes un bļodas, pārvēršot tās par neparastām interjera smukumlietām. Līmēšanai izmanto karsto līmi.
  • Pagatavo rotaslietas. Džemperi vai citu drēbes gabalu vari sagriezt strēmelēs un izmantot, lai uzfrišinātu rokassprādzi – aplīmē audumu ap to,  savienojuma vietu taisot rokassprādzes iekšpusē. Tāpat vari izveidot krelles – lielākas vai mazākas kreļļu bumbiņas aplīmējot ar audumu.
  • Pagatavo lelli vai lācēnu kādam bērņukam. Atliek vien sarūpēt kaut ko mīkstu rotaļlietas pildījumam, pogas, kas kalpos kā acis, deguntiņš un mute, un likt lietā savu fantāziju!

Foto pievienotas dzīvesstila žurnāla Country Living idejas, kā izmantot veco džemperi, lai pārvērstu vienkāršas lietas par īpašām interjera skaistumlietām.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu