Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Ideja: zāļu tējas koka rāmīšos

Pinterest LinkedIn Tumblr +

anās mājās daba ienāk ar zāļu tējām. Tās vācu tuvējā apkārtnē no agra pavasara līdz vasaras beigām.Tējas žāvēju, sasietas nelielās buntītēs, kuras glīti apsienu ar skaistu lentīti, mežģīni, linu aukliņu vai krāsaina auduma strēmelīti un iekaru koka rāmīšos. Tējas labi žūst, bet man pie sienas-SMARŽĪGU TĒJU GALERIJA!

Kad kāda buntīte izžuvusi, to ņemu nost, lieku tēju skapī, bet tās vietu ieņem jau cita. Tā dzelteni pūkaino māllēpju gleznu drīz nomainīs sulīgi zaļie rasaspodiņi, bet gaiļpieši savu vietu atdos lielajām nātrēm. Vēlāk viena otru nomainīs kumelītes, pelašķi, asinszāles, baltais āboliņš, vīgrieze, biškrēsliņi.
Tēju ekspozīcija mainās citreiz pa nedēļām, citreiz pa dienām, priecējot acis ar dabas krāsām un apsolot, ka garajos un drēgnajos ziemas vakaros par silto, smaržīgo vasaru atgādinās karsti kūpoša zāļu tējas krūze.

Iesūtīts konkursam ‘Daba ienāk mājās’

PIEDALIES ARĪ TU!

KONKURSS ‘DABA IENĀK MĀJĀS’

BALVĀS- AUSTERSĒŅU AUDZĒŠANAS KOMPLEKTS! AUDZĒ SĒNES PATI UZ SAVAS PALODZES!

Dalīties.

5 komentāru

  1. Anna Buņetova on

    Superīga idēja! Skaisti! <br><br>Paldies, Dace! Noteikti izmantošu šo idēju! 🙂 Jautājums – kur var nopirkt tādus koka rāmīšus, lai nebūtu pārāk dārgi?

  2. Priecājos, ka ideja noderēs!<br>Šos rāmīšus jau pirms daudziem gadiem man uztaisīja kāds vietējais amatnieks. Šāds pielietojums tiem ir vismaz gadus piecus, jo šādi patiešām žāvēju tējas, tāpēc neesmu interesējusies par pirkšanu un cenām. <br>Varbūt rāmīti var izgatavot no zariņiem vai skaliņiem tos stūros sasienot? Varbūt no kartona, aplīmējot ar, piem., gliemežvākiem, notinot ar dziju u.tml.

  3. Jūlija Liene R. on

    Man šķiet,ka rokdarbu/hobijlietu veikalos taču kaut kam tādam jābūt nopērkamam. Nu,protam,s variants ir Depo nopirkt mazās koka līstītes un palūgt,lai tur sazāģē un mājās pašai salīmēt 🙂

Atstāt Ziņu