Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

‘Es bij’ dulla tautu meita!’ Ideja lieliskai vecmeitu ballītei

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kāzu sezona rit pilnā sparā un spriežot pēc tā, cik aktīvi lasāt mūsu piedāvātās idejas vecmeitu ballīšu norisei, izskatās, ka arī vecmeitu ballītes tiek aktīvi organizētas. Tiesa, idejas, kā tās aizvadīt, pēdējos gados kļūst arvien interesantākas un pārdomātākas. Par vienu šādu neparastu meiteņu ballītes scenāriju mums pastāstīja Agnese Uzrauga.

Jau pašā sākumā draudzenes bijušas vienisprātis, ka nevēlas daudzās banālās vecmeitu ballīšu izdarības, taču piedzīvojuma garšai un labi pavadīta laika sajūtai dienas beigās noteikti jābūt. „Tā kā mūsu draudzene precējās ar spāni un par kāzu vietu bija izvēlēts Brīvdabas muzejs, domājām, ka tas kaut kā jāapspēlē arī vecmeitu ballītes norisē. Tā nu nolēmām, ka tērpsimies visas tautastērpos. Līgavai bija pilnais tautastērps, bet pašas vilkām garos tautastērpa brunčus un stilizētus aksesuārus,” stāsta Agnese. 

„Sabraucām kopā jau iepriekšējā vakarā, lai no rīta pucētos, sēstos mašīnās un dotos iecerētajā piedzīvojumā. Pa ceļam iebraucām Abavas vīna dārzā, kur izbaudījām vietējo vīnu degustāciju. Jautrā atmosfērā pasēdējām siena pļavā un devāmies uz Pavilostu, kur metāmies jautrā avantūrā – devāmies braucienā ar supu pa upi. Tas bija vienreizēji: bariņš meiteņu garos brunčos airējas pa upi. Jāsaka, ka visas turējās godam un tika krastā sausām drēbēm,” atceras Agnese. 

 

Tālāk jau ceļš veda uz Plieņciema pludmali, kur tika „uzrakts” galdiņš un foršā kopābūšana turpinājās.

Dalīties.

Atstāt Ziņu