Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Divas dienas, 20 eiro un pamatīga spēļu virtuve bērniem gatava!

Pinterest LinkedIn Tumblr +


an ļoti patīk pārveidot dažādas lietas ,tai skaitā, mēbeles. Jau kādu laiku atpakaļ gribēju uzdāvināt savām meitām spēļu virtuvi,- norāda divu meiteņu mamma Baiba. Plastmasas variants mājās esot kalpojis nepilnu mēnesi, līdz meitenēm vispār zudusi interese par šo nestabilo rotaļlietu. Tāpēc brīdī, kad pamanījusi, ka draudzene sociālajos tīklos paziņo, ka atdod kādam veco spoguļskapīti, sapratusi, ka tā ir super iespēja iepriecināt meitas un pašai gūt prieku no radošās nodarbes.

Lūk, īss apraksts tam, kā vecais spoguļsskapītis pārtapa par rotaļu virtuvi!

“Sakumā mēbeli noslīpēju ar smilšpapīru, tad vīrs izzāģēja caurumu izlietnei. Pēc tam ķēros pie krāsošanas. Krāsoju divās kārtās, augšējo virsmu vēl nolakoju, bet var arī nelakot. Kad krāsa nožuvusi, kas ir kādas 2 dienas, pielīmējām izlietni (bļodu)un pielikām krānu. Plīts virsmai izmantojām CD un pievienojām dažādus aksesuārus, aizkarus un āķīšus. Kopsumā iztērējām kādus 20 €.”

Nepieciešamās lietas:
vecs spoguļskapītis
krāns, ~7€, Depo
200 ml krāsa, 5-6 € jau tonēta
bļoda, 2€
āķīši, rokturīši, 9€ (bet var atrast arī lētāk)

Pārējo centos izmantot, kas mājās jau bija.

“Kad iedvesma ņēma virsroku, jaunu veidolu ieguva arī bērnu galdiņš un krēsliņi,” norāda Baiba.

Jauku un radošu darbošanos!

Dalīties.

4 komentāru

  1. Pirms gadiem šādu spoguļgaldiņu izmetu. Tagad mazmeitiņām noteikti patiktu iegūt šādu virtuvīti… Tā jau ir, nekad nezini, ko ir vērts taupīt un ko droši var mest ārā.

Atstāt Ziņu