Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Dāvanas, ar ko pārsteigt vecmeitu ballītē

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai nu tāpēc, ka ballītē piedalās meitenes, kuras nepiedalīsies kāzās, vai arī tāpēc, ka ballītes tematika gluži vienkārši to ļauj un pat pieprasa, pēdējos gados arvien biežāk dzirdēts par topošās sieviņas apdāvināšanu pirmskāzu ballītes laikā.
Kamēr portālā aktīvi norit konkurss, kura ietvaros meklējam ideālas vecmeitu ballītes scenāriju, redakcijā nolēmām apkopot dāvanu idejas, kas varētu iepriecināt līgaviņu.

 

Katrai var atrast piemērotāko!
Hei, šķiet, Tava draudzene precas! Izskatās, ka ir laiks izvēlēties topošajai līgavai dāvanu vecmeitu ballītei. Idejas dāvanām un izklaidēm, ar kurām tu varēsi iepriecināt topošo sievu un viņas draudzenes, Tu atradīsi DāvanuServiss.lv. Gatavojies kārtīgai ballītei!
http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/vecmeitu-ballites-davanas

 

 

Šis tas no erotiskās literatūras plauktiem
Nu jau par bestselleru kļuvusī triloģija Greja 50 nokrāsas, vai klasiskā Kamasutra dažādās tās versijās, varbūt kādā lombardā, antikvariātā vai grāmatnīcā atrodas arī kāda pašmāju seksa guru Jāņa Zālīša viedā grāmata.

 

 

 

Saldināsim skaistos mirkļus!
Emīla Gustava Šokolāde ir vieta, kur plaukti tiek pildīti ar gardum gardiem šokolādes stāstiem – te mājo figūras un uz mēles kūstošas trifeles, sajutīsi kafijas smaržu, apreibsi no dražeju smiekliem un iekodīsies mākonī. Pavadi šeit mazliet laika/ieelpo, un tapsi ierauts krāšņā garšas karnevālā, kas iedvesmos un liks sirdij pukstēt mazliet straujāk.
Šokolādes zemeņu lauki, gardas trifeles, šokolādes sirdis ar Jūsu izvēlētu uzrakstu, novēlējumu, iniciāļiem un dažādas figūras.
www.emilsgustavs.com vai info@emilsgustavs.com

 

Sievišķīga un pikanta apakšveļa
Justies īpašai, pārliecinātai, iekārojamai, seksīgai – to visu spēj panākt skaista un izsmalcināta veļa. Pārsteidziet līgaviņu ar kādu īpašu apakšveļas komplektu, kas vēl vairāk paspilgtinās viņas sievišķību un, kas zina, varbūt uzšķils jaunas dzirkstelītes arī jaunā pāra guļamistabā!

 

 

 

Izsmalcināta atpūta golfa laukumā
Apgūstiet izsmalcināto un aristokrātisko golfu profesionāla trenera vadībā tieši Reiņa trasē! Kas ir golfs? Kādas ir nūjas un kāpēc tās ir vajadzīgas  tik daudz? „Zaļās kartes” kursi piedāvā apgūt vienu no populārākajiem sporta veidiem  pasaulē – golfu, tā spēles noteikumus, etiķeti un tehniku. Golfs ir lielisks veids kā pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, sportojot gleznaino Turaidas pakalnu pievārtē. „Zaļā karte” ļauj spēlēt turnīros un jebkurā laukumā visā pasaulē.
www.reinatrase.lv

 

Pasaules romantiskāko un jutekliskāko filmu izlase
Ja tava draudzene ir romantiķe, uzdāvini viņai pasaules skaistāko un jutekliskāko filmu izlasi, ko jaunajam pārim skatīties brīžos, kad gribās saritināties uz dīvāna un vienkārši baudīt skaistus līdzās būšanas brīžus.

 

 

 

 

Praktiska un reizē mīļa dāvana
Agneses Vaļinieces dizaina aksesuāru salondarbnīcā Burleska iespējams iegādāties vai pasūtināt tīmekļa šalli, „spurgaliņu”, ziedu stīpiņu vai apgleznotu zīda šalli līgavai un pieskaņotu kaklasaiti (ar jaunā pāra iniciāļiem) līgavainim.
Dāvana  ar taustāmu un emocionālu ieguvumu ir iespēja salonā, draudzeņu  pulkā mākslinieces vadībā pašām apgleznot zīda šalli un kaklasaiti. Komplekts noderēs gan mičošanai, gan pāra iziešanai sabiedrībā. Tā būs arī jauka piemiņa no īpašās dienas.
www.kaklasaites.lv vai www.burleska.lv

 

Relaksējoša atpūta SPA
Darbs, dažādi pienākumi, apkārtējie cilvēki mūs gan iedvesmo, gan izsūc mūsu enerģiju. Reizēm, kad gribās kaut nedaudz klusuma, miera un baudas no tā, ka kāds cits rūpējas par tavu labsajūtu, uzdāviniet topošajai sieviņai kāda relaksējoša un aromātiska SPA apmeklējumu.

 

 

 

Īpašais komplekts romantiķiem
Šī var būt dāvana, kuras tapšanā piedalās katra ballītes dalībniece, sagādājot kādu lietu, kas piemērota romantiķiem. Tās var būt dažādas aromātiskas sveces, īpaši vannošanās līdzekļi, mūzikas ieraksti, romantiskas filmas, grāmatas, pleds, vīns u.c.

 

 

 

Dalīties.

4 komentāru

  1. Happy Ulula on

    Vasara ir īstais kāzu laiks. Vēlos piedāvāt lielisku papildinājumu katrai vecmeitu ballītei.<br>Vecmeitu ballīte ir neatņemama sastāvdaļa teju katrai topošajai sievai, gatavojoties kāzām. Katra topošā un viņas draudzenes noteikti vēlas, lai šī diena būtu jautra un dzīvespriecīga, pilna pozitīvu emociju. Lielu lomu spēlē- noformējums. Tilla svārki pamazām ieiet pagātnē.<br><br>Happy Ulula ar prieku piedāvā jaunu un lielisku aksesuāru katrai vecmeitu ballītei- unikālu un neparastu vainagu.<br><br>Folklora un etnogrāfiskie materiāli liecina, ka tradicionāli meita vainagu valkājusi līdz kāzām. Kāzu naktī tas svinīgā rituālā- mičošanā- nomainīts pret sievas autu, mici vai cepuri. Happy Ulula vainagus var pasūtīt gan galvenajai ballītes varonei, gan visām tās dalībniecēm. Krāsas?- kādas vien sirds kāro. Par vainagu pasūtīšanu droši sazinies ar Happy Ulula.<br>Apskati vainagu prototipus te: http://www.happyulula.lv/jaunumi/params/post/74660/koss-un-dzivespriecigs-ligo-vainags–no-organzas-ziediem<br><br>Kontakti<br>www.happyulula.lv<br>https://www.facebook.com/HappyUlula<br>http://www.draugiem.lv/happyulula/

Atstāt Ziņu