Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Dailes teātris viesosies Liepājā un Valmierā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Augustā Dailes teātris ar izrādi „Penelope un Diks” viesosies Liepājā, bet ar izrādēm „Jērādiņa” un „Ne tāds kā visi citi” dosies uz Valmieru.

19. augustā plkst. 19.00 Liepājas teātrī notiks Viljama Somerseta Moema mūsdienu laulības komēdijas „Penelope un Diks” viesizrāde. Dž.Dž.Džilindžera režisētajā izrādē liepājnieki tiksies ar Rēziju Kalniņu, Lauri Subatnieku, Juri Gornavu, Indru Briķu, Pēteri Gaudiņu, Vitu Vārpiņu un Marīnu Janaus. Izrāde ir īsta medusmaize visām tām sievietēm, kuras neprātīgi mīl savu laulāto draugu un tiek pieviltas. Slavenais angļu ironizētājs Moems piedāvā sievietēm drošu recepti, kā atradināt vīrus no vēlmes spert sānsoļus – ļaujiet vīriem vaļu! Biļetes, kuru cenas ir 4, 6, 8 un 10 lati, var iegādāties Liepājas teātra un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

Kamēr Valmieras drāmas teātris viesosies Rīgā, 27. augustā divas izrādes uz Valmieru vedīs Dailes teātris. Plkst. 19.00 Valmieras teātra Lielajā zālē aktieri Andris Bērziņš, Ligita Skujiņa, Esmeralda Ermale un Lidija Pupure piedāvās Alekseja Slapovska komitraģēdiju „Ne tāds kā visi citi”, Anitas Sproģes iestudētajā izrādē solot skatītājiem labu humoru, bagātīgu izdomu un gudru izklaidi. Vienlaikus Mazajā zālē aktieris Pēteris Liepiņš un komponists Imants Zemzaris izspēlēs Alberta Kronenberga humoristiskos, satīriskos un asprātīgos pantus par mazo pilsētas puišeli, kurš dodas pavadīt vasaru pie sava lauku tēvoča un piedzīvo daudzas jo daudzas dēkas. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs, cenas uz izrādi „Ne tāds kā visi citi” ir 5, 6, 7, un 8 lati, uz izrādi „Jērādiņa” – 5 lati.

Uz visām izrādēm pieņem kolektīvos biļešu pieteikumus.

 

Dailes teātra jubilejas sezonu atbalsta „BTA” apdrošināšanas akciju sabiedrība.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu