Vārda dienu svin: Lavīze, Luīze, Laila

Cik bieži tev ir sekss?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

a tev ir vairāk kā 200 orgasmu gadā, tu kļūsti veselības un izskata ziņā par sešiem gadiem jaunāka. Tas nozīmē, ka ar mīlas priekiem vajadzētu nodarboties pat biežāk nekā katru otro dienu. Veselības portāls aolhealth.com raksta, ka šo faktu pierādījuši vairāki pētījumi Djūkas Univeristātē. Tie liecina, ka regulārs sekss liek ķermenim darboties tā, kā tam būtu jāstrādā un samazina veselības problēmas, bet, ja sekss vēl ir ar cilvēku, ko mīl, tad tas jau kļūst par spirituālu rituālu, kurā tiek sasniegta arī garīgā tuvība un šāds sekss nodrošina ilgāku mūžu.
Mēs veicām aptauju sieviešu un vīriešu vidū, lai noskaidrotu, cik bieži viņiem ir sekss un cik biežs sekss viņus apmierinātu.

Marta (32), patlaban dzīvo viena:
Dzīvē galvenais nav sekss, bet gan labas attiecības ar otru pusīti. Protams, attiecībās ir bijuši strīdi par seksu, bet ļoti reti. Lielākoties šie strīdi ir atkarīgi no garastāvokļa. Cik bieži jābūt seksam? Nu ideālā gadījumā tik bieži, cik abas pusītes vēlas. Man attiecībās ir bijis gan vairākas reizes dienā, gan reizi dienā, protams, dažkārt arī nevienu riezi dienā! Bet tā jau ir, ka tie vīrieši parasti grib vairāk, nekā mēs sievietes.

Vita (43), dzīvo civillaulībā:
Nu nezinu, cik bieži ir jānodarbojas, bet divreiz nedēļā jau vajadzētu. Tā īsti to neizdodas realizēt. Gribas tādus piemērotus apstākļus: radīt noskaņojumu, lai nebūtu mājās bērna utt. Tāpēc ir noderīgi reizēm kaut kur divatā aizbraukt. Tā gan vairāk ir tāda teorija. Man praksē ir drusciņ savādāk. Vīrietis problēmu un mīļākās nomocīts. Šis nav tas gadījums, kad vīrietis grib seksu biežāk nekā es (nu vismaz ar mani). Baidos, ka tikai nav otrādi! Jā, bet man jau nav papildus objekta, kur realizēt savas vēlmes.

Daiga (22), ir draugs:
Domāju, ka tas, ka veči grib biežāk nekā sievietes ir tikai stereotips. Cik bieži būtu jābūt seksam? Vismaz 3-5 reizes nedēļā. Laikam jau šajā ziņā esmu aktīvā un vīrietis pret to neiebilst. Ja vīrietis negrib, negruzos – mums visu izdodas cilvēcīgi sarunāt… Vajadzības gadījumā varu arī piekāpties un iztikt bez.

Kristīne (28), ir draugs:
Sekss mums ar draugu ir vidēji 2 reizes nedēļā. Protams, ka viņš grib biežāk. Vīrieši jau vispār, manuprāt, varētu trīs reizes dienā. Strīdi par to mums ir. Īstenībā sekss ir galvenais mūsu strīdus iemesls, par citām lietām nestrīdamies. Bet man vajag attiecīgu noskaņojumu, bieži traucē nogurums. Ja esmu nogurusi gan darbā, gan vēl mājās mazais nogurdinājis, tad tiešām nav vairs enerģijas mīlēties.

Ginta:
Varu piebilst, ka kādas puses negribēšanā slēpjas apspiestas emocijas, pieklusināts aizvainojums, neizrunātas lietas, nevelēšanas kaut reizīti otru SADZIRDĒT. Banāli, bet vistīrākā patiesība. Nevar no sievietes gaidīt seksa lauveni, kamēr viņa tekalē un šeptē mājā, ņemas ar bērniem, a vecis guļ, kasa pa…s, un vakara mīlīgi pajautā – sekss būs? Un paliek nikns, ka redz sieva nogurusi esot. Nevar tikai eksistēt blakus. Un skaidrs, ka sieviete GRIB vairāk emociju, elementāru glāstu garāmejot.!!! Sieviete ilgāk jāiesilda – var sākt jau no rīta ar neķītram sarunām, knakstīšanos. Slepenas pogas nevar uzminēt. Jāceļ gan tas dienas kārtībā – jo ilgāk neapmierinātību vilks līdzi, jo trakāk būs.

Alise (32), precējusies:
Kad attiecībās viss ok, tad mums ir apmēram 4-5 reizes nedēļā, bet, ja kaut kāds kašķis vai aizvainojums, tad 1- 2 reizes mēnesī. Tas tomēr atkarīgs no tā, kādas pārim ir attiecības, ne tikai no gribēšanas. Nav jau tā, ka guļamistabā sākas cita paralēla dzīve. Ja ir strīdi par citām lietām, tad arī seksa nav. Ja dzīvo saticīgi, tad sekss ir bieži. Tāpēc tādu normu, cik bieži jābūt, ir muļķīgi pateikt.

Juris (34), patlaban dzīvo viens:
Manuprāt, normālās attiecībās seksam ir jābūt rītā, vakarā un pa retam arī pa dienu. Nezinu, vai džeki grib vairāk kā sievietes. Tie, manuprāt, ir kaut kādi stereotipi. Tas, ka vīrieši to varbūt vairāk izrāda, runā par to, nenozīmē, ka viņi grib vairāk par sievietēm. Varbūt sievietes klusē, bet grib tikpat un varbūt pat vēl vairāk!

Jānis (29), ir draudzene:
Man bija rūgta pieredze kopdzīves jautājumos – abas manas iepriekšējās draudzenes mani krāpa. Varbūt problēma bija seksā, jo es daudz strādāju un maz pievērsu tam uzmanību. Tad bieži dzirdēju, kāpēc mums nav seksa utt. Es taču biju noguris. Varbūt tam tā bija jānotiek – nezinu! Bet ar tagadējo draudzeni man ir pavisam citas izjūtas, var izmēģināt jebko. Manuprāt, seksam jābūt vismaz divas reizes nedēļā. Patiesībā atrunas nav bijušas. Uzreiz jau nav gultā iekšā un viss notiek. Viņa nesaka nē, vienkārši dažkārt nākas papūlēties, bet tas jau aizrauj! Mēs reiz esam arī runājuši par to, kāpēc no malas it kā izskatās, ka sievietēm gribas mazāk, nekā vīriešiem. Sievietes vienkārši to neafišē seksu ļoti, kā to dara vīrieši, tāpēc arī rodas šis iespaids. Draudzene arī teica, ka viņa nesaka nē, bet viņai tas neesot galvenais. Nu nedomā viņa par to visu laiku!

Jānis, ir sieva
Sekss mums ir regulāri trīs reizes nedēļā. Kad vaifam (sievai) kašķis uznāk, tad starp visām sadzīves savstarpējām problēmām arī šis jautājums tiek celts darba kārtībā. Ja man darbā esot sagribas pirms pusdienlaika un vēl pēc tā nokniebties, tad tas varētu būt arī viens no seksa trūkuma indikatoriem. Nu, tad neko darīt, jāciešas līdz vakaram.
Seksa norma būtu ik pa 5 – 6 stundām. Jo biežāk jo labāk.

Dalīties.

Atstāt Ziņu