Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita

Brīvdienās uz Reebok fitnesa festivālu izkustēties!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ajā sestdienā, 29.oktobrī, Rīgas Nacionālajā sporta manēžā norisināsies Latvijā pirmais fitnesa festivāls, kas vienkopus pulcēs vadošos sporta trenerus Baltijā, kā arī popularizēs veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Visas dienas garumā Reebok fitnesa festivāla apmeklētāji varēs piedalīties visdažādākajās nodarbībās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pieredzējušāko un populārāko treneru vadībā. No plašā klāsta būs iespējams izvēlēties sev piemērotākos nodarbību veidus un slodzes pakāpes – sākot ar harmoniskām jogas nodarbībām, līdz pat enerģiskiem kardio treniņiem un Krosfitam.

„Liela daļa aktīvo cilvēku Latvijā iecienījuši trenažieru zāles, taču mēs velamies parādīt, ka grupu nodarbības ir lieliska un interesanta alternatīva, kā uzturēt sevi formā. Vairumam cilvēku grupu nodarbības asociējas tikai ar aerobiku, taču mēs vēlamies parādīt šo treniņu lielo dažādību un plašās grupu treniņu priekšrocības! Profesionālu treneru uzraudzība treniņa laikā, grupas dinamika, kas mudina paveikt vairāk, enerģiska mūzika, kas iedvesmo – tas viss būs vienuviet. Fitnesa festivāla dalībnieki varēs iepazīties ar tādām nodarbībām, kuras iepriekš nav bijis laika vai iespējas izmēģināt, jo tas viss nekad nav pieejams vienā sporta klubā, piemēram, strauji augošās Les Mills nodarbības, pasaulē populārais Krossfits, u.c. Protams, ka neizpaliks arī sportistu iecienīti veselības dzērieni un ēdieni, konkursi un pat treniņi bērniem,” stāsta organizatori.

Līdzīgi pasākumi jau ir noritējuši Igaunijā un Lietuvā, taču tagad tas notiks arī Latvijā. Biļetes uz pasākumu ir iespējams iegādāties visās „Biļešu Paradīze” kasēs, sīkāk par festivāla programmu, dalībniekiem un muzikālajiem priekšnesumiem vari uzzināt Reebok Facebook lapā, kā arī sekot līdzi jaunumiem pasākuma oficiālajā pasākuma Facebook lapā.

Dalīties.

Atstāt Ziņu