Vārda dienu svin: Līga

Bērzu sulu kūre – ceļš uz skaistumu, jaunību un veselību

Pinterest LinkedIn Tumblr +


ik jauki ir sajust pirmās pavasara skaņas dabā. Daba mostas un dod mums iedvesmu attīrīt un pamodināt savu ķermeni un garu.

Par bērzu sulu labvēlīgo ietekmi uz cilvēku organismu runāts gana daudz. Tās attīra organismu, uzlabo imunitāti, apgādā ķermeņa šūnas ar organiskajām skābēm, uzlabo vielmaiņu, tīra nieres, izskalo sāļu nogulsnējumus no kaulu locītavām, attīra asinis no liekajām vielām un veic vēl daudz organismam labvēlīgas un arī dziednieciskas funkcijas. Ja šo ķermeņa attīrīšanu veic kopā ar lauku pirts rituālu, fiziskām aktivitātēm, sabalansētu un pareizu ēdināšanu un izzinošām lekcijām, tad cilvēks atpūšas, atgūst dvēseles un ķermeņa līdzsvaru, kas ir nepieciešams, lai cilvēks būtu laimīgs un vesels.

SPA viesnīca Ezeri piedāvā:
sakārtot sevi,
gūt prieku un veselību,

Bērzu sulu kūrē 2014!

Mēs Jūs  iepazīstināsim ar pareizu pirts rituālu, atbrīvojot Jūsu ķermeni no stresa un pēc pirtnieces pēriena un peldes āra dīķi, ķermenis atgūs tvirtumu.

Rīta enerģētiskā vingrošana un rīta ūdens aerobika palīdzēs saprast kustību prieku un kā fiziskās aktivitātes palīdz ķermenim atjaunoties.

Lekcijā par četriem laimes čemodāniem mēs uzzināsim, kas mums ir dzīves laikā jāiemācās un kas jāapgūst, lai dzīvotu interesantu, iespaidiem un emocijām bagātu dzīvi.

Viesnīcas pavāri rupēsies par pareizu un sabalansētu uzturu, bet kā tādu izveidot un kā ēst veselīgi Jums pastāstīs uztura zinātnes konsultante, kas arī prakstiski parādīs pareizu pavasara salātu gatavošanas veidus.

Pēc riktīgas sulu dzeršanas, nūjošanas un masāžas, stiliste katrai sievietei palīdzēs izvēlēties pareizās krāsas pavasarim un ieteiks, kā pareizi veidot savu garderobi.

Mēs esam pārliecināti, ka pēc visām procedūrām, lekcijām un fiziskajām aktivitātēm, kā arī bērzu sulas dzeršanas, Jūs atgriezīsieties mājās priecīgas un laimīgas!

 

Gaidām Jūs SPA viesnīcā EZERI! 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu