Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Atsauksmes par Greenwalk produktiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Piecām mūsu portāla lasītājām bija iespēja pamēģināt mājas tīrīšanu veikt ar „zaļajiem”, jeb eko mājas uzkopšanas produktiem. Lasi viņu atsauksmes par Greenwalk produktiem un to, kā viņām veicās ar mājas uzkopšanu.

Aiva: Nav vajadzīgs ķīmisks līdzeklis, lai notīrītu virsmas
Vienā vārdā -super!  Ja man kāds teiktu, ka īsā laikā posmā var nomazgāt visus dzīvokļa logus, īpaši nepiekūstot un nedarot to visu dienu un, pats galvenais, nešķaudot, tad es noteikti neticētu.
Neticētu, ka:
– Var ar tīru ūdeni un vienu lupatiņu nomazgāt tā, lai rezultātā būtu (tā kā “vecos laikos”- ar mazgāšanas līdzekli un ar avīzi noberzti)  tīri, spīdīgi stikli!

– Nav jālieto ne piles nekāda ķīmiska mazgāšanas/tīrīšanas līdzekļa. Līdz ar to, ne man, ne mājiniekiem nebija nekādas alerģiskas reakcijas.

– Praktiski ar vienu reizi var “noslaucīt” uz loga stikla un rāmja visus pa ziemu sakrājušos putekļus un netīrumus. Logus, kas iziet tieši uz ielu (brauktuvi)  bija jānoslauka divas reizes, bet bez īpašas beršanas un trīšanas. Un, ja ņem vērā, kapirmais stāvs, putekļu ir daudz…

Tīrīšanas cimds putekļus savāc labi. Arī virsmu tīrīšanas lupatiņa pildīja savu funkciju- nelietoju nekādus ķīmiskus līdzekļus.
Patika SANIRO  tīrīšanas pasta, kas notīra virsmu un to lietojot, nejūt nekādu asu smaržu.

Produkti ir labi, ērti izmantojami un veselīgi. Noteikti ieteiktu alerģiskiem cilvēkiem ar dažādām elpošanas ceļu un citām alerģiskām slimībām, jo var aizmirst par dažādām “ķīmijas” smakām un ar to saistītām problēmām.

Vizma: Labāk vienreiz iztērēt vairāk, nekā katru reizi pirkt neilgi kalpojošas lietas
Laimētās lietas patika un savu funkciju veica labi.
Patika tīrīšanas pasta, kas notīra arī rūsas nogulsnes, taču tā atstāj taukainu spīdumu. Taču pēc tam, ja nospodrina ar tīrāmo lupatiņu, tad gan viss spīd un laistās. Pastai patīkama smarža, nekas necērtas degunā.
Produkti atbilst solītajam aprakstam. Pati gan diez vai izšķirtos par to iegādi, jo cena ir diezgan augsta. Bet var jau būt, ka labāk ir jānopērk viena laba tīrāmā lupatiņa, kas kalpo ilgi, nevis katru reizi jāpērk tīrāmās salvetes vai citas neilgi kalpojošas lietas.

Kristīne: Putekļi pielīp pie cimda un nelido pa gaisu
Laimētās Greenwalk lietas bija (un būs) ļoti noderīgas ikdienas dzīvokļa uzkopšanai. Kopumā varu teikt tikai labus vārdus par Greenwalk produktiem.

Greenwalk stiklu tīrīšanas audums: Šīs audums labi tīra stiklus, spoguļu virsmas un glāzes, izmantojot tikai ūdeni.Varbūt nedaudz grūtāk ir ar ļoti sakaltušiem traipiem (piemērām, no mušām), kas vēl papildus jāpaskrāpē vai jāpamērcē ilgāk. Kopumā rezultātā nebiju vīlusies.

Greenwalk uzkopšanas audums: Tīrot virsmas ar sausu audumu jāsaka gan, ka tomēr putekļi nedaudz uzvirmo gaisā. Bet mitrās virsmas gan kļūst pārsteidzoši sausas, kad tās pārslauka ar šo audumu.

Greenwalk profesionālais virsmu tīrīšanas cimds: Mans favorīts! Tik tiešām pārsteidzoši, ka putekļi pielīp cimda virsmai, nevis uzvirmo gaisā. Cimdiņam ir arī parocīga lietošana. Labi noder arī auto, tīrot paneļus. Tikai tagad jādomā, kā tos putekļus vislabāk dabūt no cimdiņa ārā.

Greenwalk tīrīšanas pasta „SNIRO”: Pasta pēc savas konsistences un krāsas atgādināja veco, labo Skaidras pastu. Varētu pat teikt, ka tāda pati, tikai uzlabotā versijā un uz virsmām iedarbojas ātrāk. Aromāts patīkams, nav kodīgs, kā tas ir citiem tīrīšanas līdzekļiem.

Santa: Tīrīšanas audumu var mazgāt un atkal lietot no jauna
Lietojot pastu varu teikt, ka pirmkārt pārsteidza tas, ka tai nebija nepatīkama smaka, arī rokas pēc lietošanas nebija nedz iekaisušas, nedz izteikti asas. Ar pastu tīrot tualetes podu un vannu, var teikt, ka laika gaitā izveidojušos rūsu un kaļķakmens kārtiņu, notīrīja samērā ātri. Tikai nedaudz pastas, neliela paberzēšana – un vanna ir spīdīga. Pēc lietošanas pasta viegli noskalojās, nebija jāpatērē liels ūdens daudzums, lai attīrītu virsmu. Pasta ir patīkama un noderīga lietošanai.
Arī tīrīšanas audumi un cimds ir ļoti patīkami lietošanai. Tie notīra virsmas ļoti labi – savāc putekļus, notīra virsmas, piedod spīdumu un galvenais, ka audumus pēc vairākkārtējas lietošanas var izmazgāt veļas mašīnā uz augstu temperatūru (pat līdz 60grādiem) un atkal var lietot. Audums nav zaudējis savas tīrīšanas un uzsūkšanas spējas!

Ilona: Perfekti notīra rūsas nosēdumus un netīrumus duškabīnē
Mājas tīrīšanai noderēja ikkatra lietiņa.
Lupatiņas labi tīrīja putekļus un netīrumus. Cimdiņš labi notīrīja datoru un televizoru. Lupatiņu un cimdiņu es vērtēju labi. Veikalā pirktie mani neuzrunāja, bet šie bija patīkami un jauki, kā reiz priekš manām maigajām rokām.
Taču vislabāk man patika pasta. Tā bija burvīga. Tā perfekti notīrīja netīrumus duškabīnē, rūsas nosēdumus. Darba rezultāts patika gan maniem mājiniekiem, gan kaimiņienei. Viņa jau interesējās, kas tā par pastu, kas tik perfekti notīra. Bija patīkami dzirdēt labas atsauksmes par šiem produktiem, arī no citiem cilvēkiem.
Sagaidīju to, ko biju cerējusi, bet pasta pārspēja pati sevi.
Manas rociņas patiešām pateicas šiem brīnišķīgajiem produktiem.


PAR GREENWALK   

„Greenwalk” (zaļā taka) ir Baltijas valstīs izveidots zīmols produktiem, kas padara ikviena cilvēka ikdienu draudzīgāku sev un apkārtējai videi.         
„Greenwalk” piedāvā produktus personīgai un vides higiēnai, visaugstākās kvalitātes mikrošķiedras audumus visu veidu virsmu kopšanai un savam komfortam, dabīgo minerālsāļu kristālu dezodorantus ķermenim, apaviem, ledusskapjiem un dzīvnieku mītnēm, magnētu izstrādājumus sadzīves ūdens mīkstināšanai un, protams, veļas mazgāšanas līdzekļus bez fosfātiem un citām mums zināmām videi kaitīgām vielām.
Mikrošķiedras audumu izmantošana ikdienā ir īpaši noderīga alerģisku simptomu samazināšanai, jo palīdz tīrīt neizmantojot sadzīves ķīmiju – vienkārši ar ūdeni!

GREENWALK TĪRĪŠANAS KOMPLEKTĀ IETILPST:     

Greenwalk stiklu tīrīšanas audums 45x45cm           
Gludas struktūras audums logu, spoguļu, gaismas ķermeņu un citu stiklotu virsmu tīrīšanai. Izsmidziniet ūdeni uz tīrāmās virsmas un ar sausu audumu to noslaukiet. Īpaši netīras stiklotas virsmas notīriet ar universālo mikrošķiedras audumu un ūdeni, pēc tam lietojiet sausu stikla tīrīšanas audumu uzspodrināšanai.

Greenwalk uzkopšanas audums “Green” 35x35cm
Lielisks, ērts, mīksts un universāls audums dažādu virsmu tīrīšanai. Var lietot gan sausai uzkopšanai, kā, piemēram, putekļiem un slapjumasavākšanai no virsmas (ļoti labi uzsūc mitrumu), gan mitrai uzkopšanai notīrot jebkuru tīrāmo virsmu. Auduma koši zaļā krāsa, padara uzkopšanu īpaši patīkamu un tā tīrīšanas īpašības ir neaizstājamas katrā mājsaimniecībā!

Greenwalk profesionālais virsmu tīrīšanas cimds    
Sevišķi biezs mikrošķiedras audums ērtai jebkuru virsmu (mēbeļu, grāmatu, sadzīves tehnikas, žalūziju, auto paneļa u.c.) tīrīšanai. Statiskās enerģijas dēļ sauss auduma cimds savāc daudz putekļu, neļaujot tiem virpuļot gaisā. Lai nemazinātu auduma lietošanas efektivitāti, pirms elektroierīču slaucīšanas noteikti tās izslēdziet! Lai ērti iztīrītu cimdu no putekļiem, izmantojiet Greenwalk® gumijas birsti!       

Greenwalk tīrīšanas pasta „SANIRO” 400g   
Bakteriostatiskā tīrīšanas pasta paredzēta tualetes telpu ikdienas kopšanai. Efektīvi likvidē rūsu, kaļķakmens, urīnakmens u.c. nosēdumus grūti iztīrāmās vietās. Viegli noskalojama no tīrāmās virsmas. Pastas SANIRO sastāvā ir dabīga zaļās tējas eļļa, kas neitralizē nepatīkamu aromātu.

 

Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu