Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Atsākta Igo koncertturneja Ieelpots

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ar deviņpadsmit pilnībā izpārdotiem koncertiem, pagājušā gada nogalē noslēdzās Igo koncertturneja “Ieelpots”, taču publikas atsaucība it visur Latvijā bijusi tik liela, ka no janvāra līdz martam gaidāms turnejas turpinājums.

Turnejas “Ieelpots” laikā Igo ar savām dvēseliskākajām dziesmām viesojās Latvijas muižās un pilīs, klausītājiem piedāvājot ne vien koncertu, bet sirsnīgu kopā vakarēšanu. Pārsteidzoši, bet izpārdoti bija ne vien lielākā daļa iepriekš plānoto koncertu, bet pat papildkoncerti, kas daudzviet notika vēlās nakts stundās. Turnejas noslēgumā Melngalvju namā Igo sniedza divus koncertus, kas vainagojās ar ilgām un sirsnīgām sarunām ar klausītājiem līdz pat rīta gaismai.

Pēdējo mēnešu laikā Igo saņēmis daudzkārtējus aicinājumus turneju turpināt un viesoties arvien jaunās vietās. Ņemot vērā klausītāju vēlmes, turneja “Ieelpots” nolēmusi turpināt ar jaunu vērienu. Arī šajos koncertos Igo kopā ar Ievu Kerēvicu, Zani Biķi un Juri Kristonu izpildīs dvēseliskas un noskaņām bagātas kompozīcijas, lasīs esejas, kā arī piedāvās plašākai publikai apskatīt savus zīmējumus, bet koncertu gaistoni vēl īpašāku darīs Kristapa Streiča veidotās video projekcijas. Visos koncertos klāt būs arī fotomākslinieks, kas notiekošo iemūžinās attēlos, kurus vēlāk varēs apskatīt vienotā izstādē. Koncertu starplaikos varēs mieloties ar ,,Kūkotavas„ gardumiem un nobaudīt Austrālijas vīnus.

Igo sola turpināt arī īpašo tradīciju, kas izveidojusies līdzšinējās turnejas laikā – sniegt ne vien koncertu, bet arī ļauties sirsnīgām sarunām par dzīvi pēc koncerta beigām.

 

Turnejas turpinājumā paredzētie koncerti:

  • 14. janvārī gaidāms koncerts Zaubes pagasta Annas muižā
  • 22. janvārī notiks koncerts Jaunpils pilī
  • 30. janvārī Igo varēs sastapt Dikļu pilī
  • 20. februārī turneja “Ieelpots” turpināsies Mālpils muižā
  • 27. februārī – Vecauces pilī.
  • 6. martā Igo viesosies Vecgulbenes muižā
  • 13. martā – Zvārtavas pilī
  • 20. martā Ķirsona muižā
  • 24.martā koncertturneja noslēgsies Melngalvju namā

Visu koncertu sākums plkst. 19.00. Biļetes uz koncertiem var iegādāties www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.

Dalīties.

Atstāt Ziņu