Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Atklāts stāsts: Nevaru iztikt bez vīriešu uzmanības

Pinterest LinkedIn Tumblr +

isi saka, ka flirtēšana nav nekas slikts. Un droši vien, ka tā arī ir. Bet ko darīt, kad persona, kas flirtē, pati apzinās, ka dara to pārāk daudz, ka tas bieži vien traucē attiecībām un pašai sāk nepatikt. Bet, apstāties nevar… Mēs uzklausījām Dārtas (vārds mainīts) stāstu par to, kā viņa savieno savas attiecības ar vēlmi saņemt citu vīriešu uzmanību.


Man vienmēr paticis, ka man pievērš uzmanību. Nevarētu teikt, ka esmu īpaši koša un kā speciāli cenšos izrādīties, bet par uzmanību tiešām nekad neesmu sūdzējusies. Man patīk jaukt galvu puišiem, patīk dot tukšus solījumus, likt ilgoties pēc manis un mazliet spēlēties ar viņiem. Tas viss ir tiešām aizraujoši, atzīsti? Jo, tikai šādi darot, var pretī saņemt kaislīgas sajūtas un kņudoņu vēderā. Tā es izbaudu emocijas, kas man nepieciešamas.

Manas attiecības
Es skraidīju pa randiņiem, flirtēju un koķetēju līdz… sāku veidot attiecības. Man sākumā ļoti nepatika ideja par to, ka būšu ilgstošās attiecībās, jo šķita, ka tas atņems visu šo flirtēšanas maģiju. Jāatzīst, nebija tik traki, es vēl joprojām biju tā pati es.
Mans puisis zina, ka esmu sabiedrības dvēsele, ka apmeklēju dažādus pasākumus, ka man patīk dejot, flirtēt, un iesaistīties dažādās aktivitātēs. Un, manuprāt, būtu jocīgi, ka viņš man pēkšņi aizliegtu to darīt, jo tieši tāda es viņam iepatikos. Bet… ir kāds bet. Viņš jau nezina cik ļoti izpaužas šī mana flirtēšana…

Vēlme pēc citu vīriešu uzmanības
Es melotu, ja teiktu, ka nesaņemu uzmanību no sava vīrieša un tas ir iemesls manai uzvedībai. Es saņemu – ir gan ziedi, gan komplimenti, gan labi darbi, gan pārsteigumi. Bet…man tik un tā vajag vēl. Un, neiet runa par to, ka es gribu krāpt savu puisi vai darīt ko sliktu. Man tikai vajag, lai arī kādam citam es patīku, lai kāds cits mani arī ievēro, pat iekāro…
Es apzinos, ka dažreiz pārāk daudz aizraujos ar šo vēlmi izpatikt citiem un piemirstu par to, ka man tas viss ir arī blakus. Piemēram, esmu pavadījusi ilgāku laiku, plāpājot ar kādu citu, un tad, satiekot savu puisi, man šķiet, ka kaut kas nav labi, ka man pēķšni kaut kas nepatīkk. It kā puisis būtu izbojājis, traucējis manai “slepenajai pasaulei”. Savukārt citreiz, manas darbības tieši palīdz. Ja attiecībās ir kādas problēmas, tad “uzlādējos” no kontakta ar citiem un, jūtos atkal labi, tā izvairoties no strīdiem un konfliktiem savās attiecībās.

“Dažreiz, kad esmu kāda pasākumā, zvanu nevis savam puisim, bet kādam citam, lai mani atved mājās.”

Mani mazie noslēpumi
Tā nu man ir izveidojušies savi mazie noslēpumi un spēlītes… Piemēram, es neesmu pārtraukusi kontaktu ar kādiem bijušajiem kavalieriem, ļauju viņiem mani uzrunāt, ko uzrakstīt, un koķetējoši viņiem atbildu. Un, dažreiz ar to arī pietiek. Es neslēpju, ka esmu attiecībās un arī sarunas bieži ir par attiecībām, bet ik pa laikam vajag kādu dzirkstelīti. Nu piemēram, es radu iespaidu, ka varētu tikties, bet tad visu nogriežu kā ar nazi. Uzzvanu kādam, kad gribas papļāpāt, jā, dažreiz arī satiekos. Tās ir tādas ātras tikšanās, uz vienu kafiju, tikai braucot kaut kur pa ceļam, nekāds randiņš vai intīms vakars! Dažreiz, kad esmu kāda pasākumā, zvanu nevis savam puisim, bet kādam citam, lai mani atved mājās. Tad esmu jautrā noskaņojumā, nedaudz paspēlējos, izklaidējos un viss… tad varu atkal uz ilgu laiku nozust un pat nerunāt. Vārdu sakot – te ir mani noteikumi. Kad gribu ar kādu tikties vai runāt, tad to daru, kad negribu – varu klusēt pat ļoti ilgu laiku. Un tieši tas, manuprāt, visus uzkurina:)

Pārmetumi no citiem…pārsvarā jau citām!
Man apkārt ir dažādi viedokļi. Ir tādas draudzenes, kuras agrāk arī bijušas lielas flirtētājas, bet, kuras man teica, ka, tiklīdz būšu attiecībās, tā pārstāšu tā darīt, tomēr viņu prognozes nepiepildījās. Ir tādas, kas mani vispār nesaprot, bet, tā kā esmu viņu draudzene, neko nepārmet. Un, protams, ir tādas, kās pārmet, saka, ka tas ir tikai īslaicīgi, ka visu sabojāšu, ka pienāks mirklis, kad šīs spēlītes izspēlēs joku ar mani pašu un, ka rūgti raudāšu. Un, ir arī tādas, kas man neko sliktu nesaka un nepārmet. Viņas saprot un kādā mērā arī pašas izturas līdzīgi.
Tāpēc ceru, ka arī pēc sava stāsta izstāstīšanas nesaņemšu nosodījumus vien, bet sapratni, ka mēs katrs esam citādāks.

Dalīties.

16 komentārs

  1. man arī pirmais bija vēlēšanās kaut ko uzrakstīt no tēmas, problēmas ar pašapziņu :)) Bet tad atcerējos kā numeroloģija man noformulēja preciži to, par ko vienmēr emsu kaunējusies, par mednieces dabu – nu ir pēc tiem cipariem vai zvaigznēm mums jau ielikts kaut kāds uzvedības modelis, protams, ka daudz ko mēs varam labot un uzlabot, bet , ja tā ir daļa no mūsu būtības, tad kādēļ mums visiem/ām jābūt 90-60-90, labām mātēm, ideālām sievām uttt. Katra esam savādāka un mums jābūt saskaņā ar to. <br>Nu flirtē, ja tevi tas uzlādē 🙂 katru uzlādē kaut kas cits – vienu bērni, otru vīrieši, trešo darbs, ceturto šopings 🙂 šī dzīve mums dota, lai mēs būtu laimīgas, nevis lai citus darītu laimīgus. jo tu nevari dot citam, ja tev pašai nekā nav.

  2. Romantiska Dvesele on

    Tieši ar to dzīve or fantastiska! Mēs katra esam īpaša, neatkātojama un katra gūstam baudu savā veidā!<br>Es vienmēr saku, ka labāk ir nožēlot izdarīto, nekā neizdarīto, jo tas var būt palaists garām neatgriezeniski :)<br>Vienmēr dzīvo ar domu, ka kādreiz Tev būs 50 un 60 un 70… un daudz labāk ir iedomāties sevi šajos gados kā neprāti nevis nožēlot, ka visa jaunība pagājusi, bet nekas dzīvē nav izbaudīts! Mēs neviena nepaliekam jaunkās, tāpēc izmanto laiku un apstākļus sev un savam priekam par labu!

  3. Tas ir nozelojami:saudit un bolit acis visu kaut cik sakarigu puisu virziena,pie tam stulbi sminet,skobit kermeni un gorit pakalu…Varbut dazi ari uzkeras uz vienu nakti…jo vini saprot to tiesi,ka jus gribat ar vinu pargulet!Domajat,viriesi ir galigi stulbi un neredz,ka jus spelejat teatri???Nu nav miera tiem viriesiem nekur no jums t.s.koketem?

  4. Es tā rīkojos, kad partneris sāk apnikt. Jo patiesībā meklēju ko citu. Nerimsies, kamēr dabūsi, ko meklē. Esmu tā darījusi 20 gadus, tagad nu jau 5 gadus dzīvoju ar citu un ir kopīgi mērķi un vēlmes – citiem tur nav vietas. Gribēju piezīmēt, ka vēl 5 gadus atpakaļ arī domāju, ka mani interesē tikai visiem patikt. Lai cik tas nebūtu pašai nepieņemami – tā visa pamata ir cita partnera meklēšana

  5. Gandrīz vai apraudājos lasot šo tekstu!! Ar mani ir tā pat! Pat vēl trakāk- man ir ideāls vīrs par kādu citas vien sapņot varētu, bet man nekad nav ganas! Un sliktākais ir tas, ka man regulāri kāds vēl iepatīkas.. tik ļoti, ka pat nevaru beigt domāt. Paiet laiks un atkal iepatīkās kāds cits. Tad atkal izjūtu lielu mīlestību pret vīru. Tāda sajūta, ka visu laiku kaut kas pietrūkst! :((

  6. noteikti viņas drauģels kurš viņu "tā mīl " guļ ar citām tādām pašām daiļavām ha ha .sen pierādīts ka šitās lielās flirtētājas ir visnelaimīgākās sievietes pasaulē. jo sievietes dabā jau nu gan nav flirtēt ar vienu kur nu vēl entajiem večiem. tas ir vīrieša ierocis, iekarot un iekārot sievieti! bet ak vai, šodien tač nav vairs bruņinieku laiku,kā te viena izteicās 😀

  7. Tev vienkārši vajag ko citu, nekā Tavs vīrietis spēj dot. To arī Tu meklē. Kamēr neatradīsi to, kas der Tev un bez kā nevari, ko baidīsies pazaudēt, ja atradīsi, nekad nebūs gana un meklēsi salasīt pa gabaliņiem visapkārt, ubagojot uzmanību un pārējo nepieciešamo no citiem. <br>Lai tas notiktu ātrāk, iesaku atlaist to nabaga cilvēku, kas tagad tev pieķēries, jo viņš Tevi bremzē Tavos meklējumos pēc tieši Tev nepieciešamā, kā arī Tas nav godīgi pret Tavu puisi, Tu viņam atņem laiku.

Atstāt Ziņu