Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

6 īpašības, pēc kurām atpazīt, vai viņš ir īstais

Pinterest LinkedIn Tumblr +

āksim ar to, ka sievietēm pašām nevajadzētu meklēt to īsto un vienīgo. Viņām nevajadzētu pašām meklēt vīrieti. Vajadzētu, lai vīrietis atrod sievieti. Vīriešiem pašiem patīk šis meklēšanas process. Tas ir kā dabā, kad vīrieši ir kā bitītes, kas meklē puķītes. Puķītēm ir jābūt pa ceļam. Tām ir jābūt sasniedzamām. Puķītēm ir jāzied tā, lai vīrietis redz, ka viņas zied. Sieviete var ziedēt jebkurā vecumā,- tā par iespēju atrast īsto vīrieti stāsta Dzīves Mākslas Akadēmijas līdzautore, dibinātāja un lektore Antra Poča.

Runājot par to, kā atpazīt savu īsto, Antra saka: “Lai arī vīrieti nevajadzētu meklēt pašai, sievietei pašai vajadzētu būt tomēr pieejamai. Nevajadzētu emocionāli norobežoties. Vajadzētu tā, lai vīrietis redz, ka viņš drīkst sievietei tuvoties. Un tad, kad viņš tuvojas, sieviete nebēg un nešausminās. Iespēju ir tik daudz kur iepazīties – darbā, ārpus darba, pasākumos – un tas ir tikai dabiski, ka vīrietis sievieti var uzrunāt. Un tad sievietei ir jābūt pašai arī gatavai runāt. To vai sieviete ir atvērta iepazīties, vīrietis jau zemapziņā jūt – gan pēc acu skatiena, gan ķermeņa kustībām.

Tomēr, kā tas gadās, ka sieviete atrod to nepareizo, to neīsto? Gadās tāpēc, ka sievietes reizēm neatšķir, kurš ir pareizais, kurš ir nepareizais. Reizēm sievietēm ir milzīgas cerības, un reizēm tā vientulība ir tik liela, ka cerības uz īsto attiecina uz jebkuru. Un tad arī grābj jebkuru. Un mums, sievietēm jau bieži vien nav to orientieru, kas ļauj atšķirt vai vīrietis mums der vai neder. Nav labu vai sliktu vīriešu, ir tikai tādi, kas der vai neder.

Un kā tad zināt – ir īstais vai nav īstais? Tas ir kā ar māju: svarīgākais mājas priekšnoteikums ir spēcīgi pamati. Un pat, ja Tev kājas ļimst un liekas, ka viņš ir īstais, Tev ir jāsaprot, vai ar pamatiem viss ir kārtībā.

Gudra sieviete pavērtētu, kādā cilvēkā iemīlas. Nekāda mīlestība nevarēs iziet cauri gadiem un gadu desmitiem, ja vīrietim nepiemitīs 6 galvenās īpašības jeb kvalitātes.

Ir svarīgi, ka sieviete var uz šīm īpašībām atbildēt ar “jā”.  Atbildēt apstiprinoši, ka visas šīs īpašības piemīt viņas vīrietim. Nevis atbildēt ar “iespējams”, “nu mazliet” vai kā citādi pievērt acis, bet atbildēt ar “jā, manam vīrietim ir visas šīs 6 īpašības”. Kā arī – ir svarīgi uzdot šos jautājumus sev par šīm īpašībām jau attiecību sākumā, jo, atbildot vēlāk uz šiem jautājumiem, attiecības sairs šā vai tā, tikai tad jau būs izveidojies pārāk liels pieradums vienam pret otru. Un šīs 6 īpašības ir:

Spēcīgs
Sievietei ir jāredz vīrietis spēcīgs. Katrai ir savi kritēriji – vai tas ir garīgais spēks, vai tas ir fiziskais spēks. Jāatceras, ka nedrīkst ņemt vērā, piemēram, draudzeņu kritērijus šajā jautājumā. Sievietei nav neviens padomdevējs attiecībā uz šo. Tikai un vienīgi viņa pati. Viņai ir jāsajūt vai viņš ir spēcīgs vai nav.

Ietekmīgs
Tāpat sievietei ir jāredz, ka vīrietis ir ietekmīgs. Un te nav runa par sociāli ietekmīgu vīrieti, bet par to, ka vīrietim ir jāvar ietekmēt sievietes situāciju, sievietes dzīvi. Viņam varbūt nav jāietekmē globālas lietas, bet ir svarīgi, ka viņš var ietekmēt lietas tieši sievietes dzīvē. To var saukt arī par garīgu ietekmi.

Varošs
Sievietei ir jāredz, ka vīrietis var. Ko viņam jāvar – tas sievietei jāzina un jānosaka pašai. Tāpēc arī šeit katrai sievietei ir savi kritēriji par to, kas vīrietim, viņasprāt, ir jāvar.

Bagāts (arī materiāli)
Ne tikai intelektuāli vai emocionāli bagāts, bet arī materiāli. Sievietei ir jāredz, ka viņš varēs nodrošināt ģimeni, tāpēc arī materiālā bagātība ir svarīga. Vīrietim nav jāpieder visai pasaules naudai, bet sievietei ir jābūt sajūtai, ka viņš ir labāk situēts par viņu.

Dāsnums
Ja vīrietis ir arī bagāts, tad sievietei ir jāredz, ka viņš spēj arī dot. Sievietei ir jābūt sajūtai, ka vīrietis ir dāsns.

Labs
Lai arī ārkārtīgi plaša īpašība, arī šeit katrai sievietei ir savi kritēriji, kas, viņasprāt, ir labs. Galvenais, lai sieviete var teikt, ka viņas vīrietis ir labs pēc viņas kritērijiem.

 

Pamatojoties uz šīm 6 īpašībām, sieviete var izvērtēt savas attiecības. Ja sieviete nespēj atbildēt uz kādu no šīm īpašībām apstiprinoši, tad sieviete zemapziņā nekad nevarēs pilnībā vīrietim uzticēties un attiecības agrāk vai vēlāk izirs. Un ikvienai sievietei ir jāatceras, ka veiksmīgas attiecības ir viņas spēks.”

 

Gan par to, kā atpazīt savu īsto vīrieti, gan vēl citas sievietei svarīgas tēmas tiks apskatītas Dzīves Mākslas Akadēmijas online seriālu jeb lekciju ciklā “Pūrs meitai”, kas sākās 14.jūnijā un notiks katru otrdienu, trešdienu un ceturtdienu plkst. 12.00, bet būs skatāms bez maksas arī arhīvā pēc tam. Šī cikla ietvaros, Antra sniegs sievietēm rīkus, prasmes, mākas un meistarību, lai viņas pašas var celt savu mirdzošo attiecību pili un nodot šīs prasmes savām meitām un dēliem. 

Vairāk: http://www.lifeartacademy.org/

Dalīties.

Atstāt Ziņu