Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

5 produkti viņa libido uzlabošanai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tu vari palīdzēt savam vīrietim uzkrāt seksuālo enerģiju. Iekļauj ēdienreizēs šos 5 pārtikas produktus, kuru lietošana uzturā paaugstina testosterona līmeni.

Testosterons spēlē ļoti lielu lomu vīrieša veselībā un seksualitātē. Vīrieši producē 60 reizes vairāk testosterona nekā sievietes, un no rītiem vīriešu testosterona līmenis ir par 30% augstāks nekā vakaros.

Zems testosterona līmenis vīriešiem samazina dzimumtieksmi, veicina muskuļu masas krišanos, kā arī palielina risku saslimt ar kardiovaskulārajām slimībām.
Taču testosterona līmeni organismā var paaugstināt, iekļaujot uzturā noteiktus produktus. Šie produkti tiek saukti par dabiskajiem libido uzlabotājiem, ko, starp citu, var lietot gan vīrieši, gan arī sievietes (jā, jā, arī uz mums tie atstās tādu pašu efektu!). Testosterona producēšana organismā atkarīga no cinka un vitamīna B.

AUSTERES
Austeres satur daudz cinka, kas ir viens no svarīgākajiem mikroelementiem, kas piedalās testosterona sintēzē un spermas ražošanā. Cinks arī palīdz „būvēt” jaunas šūnas, nostiprina imūnsistēmu, veicina augšanu, kā arī stimulē smadzeņu darbību.
Tāpat austeres ir arī labs magnija un fosfora avots, tās ir arī bagātas ar vitamīniem – D, B.

ZIVIS, KURU SASTĀVĀ IR OMEGA3 TAUKSKĀBES
Organismam nepieciešamās Omega3 taukskābes satur eļļainās zivis – sardīnes, laši, siļķes, skumbrijas. Arī Omega3 taukskābēm ir būtiska loma testosterona producēšanā. Turklāt laši un sardīnes ir ļoti labi B vitamīnu ieguves avoti. Šajās zivīs ir vitamīni B5, B6, B12, kas visi ir svarīgi labas reproduktīvās veselības saglabāšanā. Lasis ir arī labs cinka avots.

BANĀNI
Banāni ir basgātīgi ar kāliju un B vitamīnu, kas nepieciešams testosterona ražošanā. Banāni arī satur enzīmu bromelaīnu, kas aktivizē hormonu darbību un libido. 

AVOKADO
Avokado satur vitamīnu B6, kas palīdz paaugstināt vīriešu hormonu producēšanu. Tajā ir arī kālijs, kas piedalās vairogdziedzera regulēšanā, un tas savukārt var palīdzēt paaugstināt vīrieša libido.

SPARĢEĻI
Sparģeļi ir bagāti ar E vitamīnu, kas palīdz stimulēt testosterona līmeni gan sievietēm, gan vīriešiem. Turklāt sparģeļi satur vielas, kas palīdz pasargāties no prostatas vēža.

 

Avots: Raksta tapšanā izmantoti materiāli no healthage.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu