Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

5 noslēpumi no Ploome.com, kas ļaus veiksmīgi zaudēt svaru!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

kvienam zināms, ka slaids augums ir ne vien vizuāli pievilcīgāks, bet arī ir būtisks priekšnoteikums veselības un labas pašsajūtas saglabāšanā.

Ja vēlies veiksmīgi zaudēt svaru un saglabāt lielisku formu daudz ilgāk par pludmales sezonas noslēgumu, ieskaties vienkārši īstenojumu, bet efektīvu nosacījumu top 5:

  •  Maini dzīvesveidu nevis paļaujies uz īstermiņa risinājumiem. Lai arī mūsdienās tiek izgudrotas arvien jaunas diētas un ēšanas plāni, kas sola notievēt pārsteidzoši īsā laikā, tomēr – ja runājam ne tikai par ķermeņa aprisēm, bet arī par veselības un pašsajūtas aspektu, tad daudz efektīvāk ir mainīt dzīvesveidu nevis izmēģināt kārtējo modes diētu.
  • Atrodi sev atbalsta komandu. Nav noslēpums, ka domubiedru atbalsts arī šajā jomā nozīmē ļoti daudz. Lielākoties tieši tāpēc tādas programmas kā, piemēram, svara vērotāji, ir tik efektīvas. Atrodi cilvēkus, kas tevi atbalstīs un uzmundrinās – sasniegt mērķi būs daudz vieglāk!
  • Lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Lai arī ekstrēmākās no diētām sola ļoti strauju un pārliecinošu notievēšanu, tomēr visveselīgākais ir salīdzinoši neliels svara zudums – apmēram, no 0,5 līdz 1 kilogramam nedēļā. Zaudējot vairāk svara, noteikti cietīs pašsajūta, turklāt – svara zudums daudz vairāk būs uz muskuļu un ūdens, nevis tauku rēķina.
  • Nosaki sev tādus mērķus, kas neļaus zaudēt motivāciju. Lai nezaudētu apņēmību, daudz efektīvāk kā mērķi ir izvēlēties, piemēram, veselības un pašsajūtas uzlabošanu, nevis konkrēta svara vai apkārtmēra sasniegšanu. Un – ja apņēmība zūd, palīdzēs koncentrēšanās uz visiem tiem labumiem, kurus dod veselīgs dzīvesveids – nenoliedzami tas ir daudz kas vairāk par skaistu ciparu uz svariem.
  • Seko savam progresam. Izveido savu ēšanas dienasgrāmatu, kā arī regulāri sveries, lai sekotu līdzi izmaiņām. Tas palīdzēs ātrāk pamanīt un novērst radušās nepilnības, kā arī saglabāt apņēmību sasniegt savu sapņu svaru.

 

Negaidi siltās sezonas tuvošanos – maini dzīvesveidu jau tagad un sasniedz savu mērķi pārliecinoši un bez steigas. Ploome.com ir efektīvs veselīga uztura un dzīvesstila ceļvedis. Nāc un ieskaties mūsu mājas lapā.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu