Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

10 iedvesmojošākās Forums LĪDERE 2020 domas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gadskārtējais “Forums Līdere” ir aizvadīts. Virkne iedvesmojošu runātāju klātienē un neklātienē ir uzrunājuši tūkstošiem sieviešu Latvijā un, visdrīzāk, arī ārpus valsts robežām! Runājuši par profesionālo izaugsmi, par līdzsvara meklējumiem starp profesionālo un privāto dzīvi, par attiecībām, ģimeni un sievietes-vīrieša mijiedarbību, kā arī tik būtisko sievietes pašizaugsmi.

Arī mums, SievietesPasaulei, bija prieks būt klāt šajā emocijas ievibrējošajā pasākumā. Šeit apkopojām mūsuprāt 10 iedvesmojošākos šā gada forumā izskanējušos domu graudus.


Vaira Vīķe-Freiberga 
Latvijas prezidente (1999-2007)

“Man īstenībā nav nekas nevienam jāpierāda, lai man būtu vērtība. Es pierādīšu un centīšos kaut ko pierādīt tamdēļ, ka tas ir skaisti un ka pasaulei tas noder un man sniegs apmierinājumu. Bet tas nav nepieciešams manai vērtībai. Es esmu vērtība pati par sevi.”

 


Laura Keršule
LMT viceprezidente

“Katrai sievietei ir jāizmanto savas intuīcijas spēks, savas iekšējās pārliecības spēks. Jo katrai no mums tas ir iekšā. (..) Bet nevar novirzīt to tā, kā man to gribējās – maliņā, stūrītī. Nedrīkst to iedzīt kaut kur zem gultas. Vajag to vilkt ārā! Un ar savas pārliecības spēku mēs noteikti panāksim to, ko esam iecerējušas un ieplānojušas.”

 


Lotte Tisenkopfa-Iltnere 
Madara Cosmetics dibinātāja un radošā direktore

“Lietas prasa laiku. (..)  Ja ir kāda ideja, tad sāciet uzreiz, jo paies divi, pieci, 15 un, iespējams, 20 gadi, kuru laikā būs gan jākļūdās, gan jākrīt, gan jāceļās. Tādēļ (..) pazīstiet sevi, ticiet sev, virzieties uz priekšu un negaidiet!”

 


Evita Lune
Pedersen & Partners globālā partnere

“Ja jūs nesēžat restorānā pie galda,
tad jūs esat ēdienkartē vai jau kādam uz šķīvja.”

 


Ilze Viņķele 
LR veselības ministre

“Salīgstiet ar mammām! Jo tas palīdzēs, pilnīgi noteikti. Un tas jūsu līderību tikai plaucēs, tikai ziedinās, jo, ja nu ir kādas lietas, kas apēno gan profesionālo izaugsmi, gan attiecības, tad tie ir šie neizrisinātie, senie konflikti.”

 

Trūdija Žagare
apmācību konsultante

“Ir jāriskē, lai dabūtu maksimumu no dzīves. Un, protams, tas nozīmē iziet no komforta zonas. Man patīk to salīdzināt ar lieliem viļņiem: tu peldi jūrā lielos viļņos un tu negribi, lai tevi izmet krastā, tu gribi tikt mierīgos ūdeņos. Tad tev ir jāienirst zem viļņa, lai izpeldētu viļņa otrā pusē un tiktu mierīgos ūdeņos. Protams, ir milzīgs diskomforts ienirt zem viļņa, bet citādi tu netiksi mierīgos ūdeņos.”

 Zane Daudziņa 
aktrise, runas trenere

“Katrs atvieglojums nāk pēc saspringuma.”

 


Sandra Dzenīte-Cālīte
Zvannieku mājas vadītāja

“Vienmēr īstajā brīdī, tad, kad ir visīstākā tumsa, kad sastingstam un kaut ko izturam, nāk gaisma.”

 


Valdis Melderis
TV un Radio cilvēks,
pasākumu vadītājs

“Atbildību attiecībās tu vari uzņemties  tikai tad, ja kāds ar to ir gatavs padalīties. Jo tajās piedalās divi.”

 

Vaira Vīķe-Freiberga
Latvijas prezidente (1999-2007)

“Nekad nepārstājiet mācīties visa mūža garumā. Vienalga, ko jūs jaunu iemācaties – vai tas būtu tamborēt, vai spēlēt trombonu vai kādu jaunu valodu. Es jums ļoti, ļoti ieteiktu iemācīties kaut ko, kas jums nav nepieciešams un nav vajadzīgs. Tikai lai trenētu savas smadzenes, jo es kā mācīšanās speciālists pēc savas izglītības, varu jums teikt, ka cilvēka smadzenes ir kā balons: jo vairāk jūs pūšat viņā gaisu, jo vairāk viņš izplešas.”

Ja vien ir laiks, iesakām noklausīties arī iedrošinošo Circle K izpilddirektores Guntas Jēkabsones uzstāšanos foruma pirmajā daļā vai foruma otrajā daļā izskanējušo dzīvesgudro, līdz kaulam patieso un nedaudz smeldzīgo aktrises Ausmas Kantānes-Ziedones runu, ko ievadīja Kaspars Znotiņš ar Imanta Ziedoņa “Kamols”, iedvesmojošo Latvijas Ārstu biedrības prezidentes, ģimenes ārstes Ilzes Aizsilnieces runu par sievietes veselību un atraktīvās psiholoģes, KBT psihoterapeites Marijas Ābeltiņas padomus par prasmi sadzirdēt sevi.   

Dalīties.

Atstāt Ziņu