Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Zobu implanti: 6 apbrīnojami fakti, kurus jūs nezinājāt

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zobu implanti ir visefektīvākā trūkstošo zobu aizvietošanas alternatīva. Nevienu citu zobu atjaunojošu ārstēšanas pakalpojumu nav iespējams pielīdzināt zobu implantu sniegtajām priekšrocībām. Laika gaitā, tie pielāgojas esošajai videi un pārtop par daļu no jūsu ķermeņa.

Kā zināms, zobu implantu ievietošana un uzturēšana var būt dārgs prieks, taču, kā saka, vienreizējs ieguldījums ir daudz efektīvāks nekā atkārtotas investīcijas zobu atjaunošanā.

Miljoniem cilvēku visā pasaulē izvēlas implantēšanas pakalpojumus, un, to skaits ik gadu nepārtraukti pieaug. Novērotais pieprasījuma pieaugums ir izskaidrojams ar to, ka zobu implanti padara ērtāku ikdienas dzīvi cilvēkiem, kuri vēlas atjaunot savu smaidu. Kā veiksmīgu piemēru var minēt Ankylos zobu implantus, kas spēj nodrošināt augstvērtīgu un pievilcīgu rezultātu.

Lasiet tālāk, lai iepazītos ar 6 apbrīnojamiem zobu implanta faktiem, par kuriem jūs, iespējams, nezinājāt.

1. Zobu implanti tiek izgatavoti no tāda paša materiāla  kosmosa kuģi.

 jau jūs nopratāt, kosmosa kuģi tiek izgatavoti no labākajiem materiāliem, kas ir atrodami uz Zemes virsmas. Kosmosa kuģa būvei parasti tiek izmantots titāns, viens no spēcīgākajiem cilvēkam zināmajiem metāliem. Arī zobu implanti sastāv no titāna bāzes, kas tiek implantēta žokļa kaulā, veicot trūkstošā zoba funkciju. Papildu noturībai titāns ir arī izturīgs pret koroziju, kas kalpo  aizsardzības sistēma pret priekšmeta sairšanu. Tieši tāpēc titāns ir ideāli piemērots lietošanai vairākās jomās.2. Tie ir gandrīz tikpat noturīgi  dabīgie zobi.

Neviens cits zobu atjaunošanas veids nespēj nodrošināt pietiekamu tās noturību,  zobu implantu ievietošanas gadījumā. Tas ir izskaidrojams ar faktu, ka zobu implanti ir izgatavoti no titāna, izturīga un viegla materiāla, un ir pārsteidzoši pateicīgi osseointegrācijas procesā. Par osseointegrāciju (ieaugšanu) tiek dēvēts periods, kad ievietotais implants saplūst kopā ar kaulu.

Iedomājaties priekšmetu, kas ir veidots no cietākā iespējamā sakausējuma, saplūst kopā ar kaulu un kļūst par vienotu ķermeņa daļu. Šādi zobu implanti ir apbrīnojami noturīgi. Bet,  tika iepriekš minēts tie ir “gandrīz” tikpat noturīgi  jūsu dabīgie zobi. Šis fakts sniedz būtisku ieskatu par to, cik spēcīgi spēj būt jūsu dabīgie zobi. Arī  ar zobu protēzēm iespējams panākt veiksmīgu smaidu papildinošu efektu.

3. Zobu implanti ir pastāvīgi.

Zobu implanti kalpo tikpat ilgi  jūsu dabiskie zobi. Visticamāk, brīdī, kad dabiskie zobi ir izkrituši, tie joprojām būs noturīgi! Ja zobu implanti tiek ievietoti jau agrā vecumā, tie var kalpot vairāk  30 gadus.

4. Tie uzlabo mutes dobuma veselību.

Zobu implantiem pastāv pozitīva iemaņa  tie nekādā veidā nespēj bojāties. Ir pierādīts, ka zobu implanti novērš arī blakus esošo zobu bojāšanos. 

5. Zobu implantiem nav ierobežojumu.

Brīdī, kad dodaties uz zobārstniecību veikt zobu labošanas darbus, ir sagaidāms, ka zobārsts pasniegs pacientam sarakstu ar specifiskiem ierobežojumiem un ieteikumiem, nodrošinot augstu un veselīgu esošo zobu stāvokli. Zobu implantācijas gadījumā šis process nav aktuāls. Tā,  implants pārtop par praktiski dabīgu zobu, cilvēku rīcībā ir spēja sukāt un diegot esošo zobu tāpat,  tas bija ierasts līdz šim. 

6. Zobu implantiem ir augsts panākumu līmenis.

Zobu implanti sasniedz 98% lielu panākuma līmeni. Augstais rādītājs norāda uz faktu, ka implantācijas process ir atzīts  drošs un efektīvs. Tas padara implantāciju par vienu no drošākajām un uzticamākajām ķirurģiskajām procedūrām zobārstniecībā!

Tagad, kad jūsu rīcībā ir iegūta informācija par zobu implantiem un to īpašībām, jums nav jādomā divreiz par iespēju izvēlēties implantāciju  piemērotu opciju trūkstošo zobu atjaunošanā. Piesakieties zobu implantācijas konsultācijai jau šodien!

Apmaksāta publikācija
Dalīties.

Atstāt Ziņu