Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Zobu balinaashana

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nesleep savu smaidu! Naac izbalini zobinjus ar BleachBright zilaas gaismas tehnologiju tikai pa 15LS. Palikushas peedeejaas 10kapes, taapeec visam gribeetaajaam var nepietikt 🙂 Proceduura notiek pie manis maajaas, ieliekam mutee kapi, kuraa ir balinoshaa zheleja, es pievienoju lampu, kas 15minuutes balina zobus. 2-8 tonji baltaaki zobi, atkariibaa no Juusu zobu tonja. Proces aiznjem 15minuutes. Ja kaadai ir interese, rakstiet – maijaivanova@inbox.lv vai pa telefonu 29337140..

Dalīties.

9 komentāru

  1. vai šī procedūra (kapē esošais gēls) vismaz sākotnēji ļoti nesakairina zobu emalju? Vienkārši man jau pēc elementāra higiēnista apmeklējuma parasti tāda nepatīkama sajūta uz zobiem.

  2. efekts turaas liidz 6-8meeneshiem, atkariibaa no taa, kaa juus kopjat zobus, vai lietojat uzturaa kraasvielas, coca cola, kafiju..

  3. Neiesaku, biju pirms gada Sky and More kabinētā, izmantoju šo iespēju, tad samaksāju laikam 45 ls (bija akcija, tā vairāk maksāja) un rezultāts NEKĀDS! <br><br>Tad jau labāk White stripes no e-bay pa 15 ls pasūtīt un rezultāts būs daudz labāks.

  4. LIENE, iespeejams, Tev bija viens no peedeejiem tonjiem, tad , protams, pa vienu reizi nav iespeejams dabuut baltus! Pirms tam jau arii zobus jaakopj, ja ir peleeciigi, tad jaabalina vairaakas reizes.. taapeec sludinaajumaa teikts, ka balina 2-8 tonjus, es nevaru zinaat, ar kaaadiem naaks, taapeec nevaru prognozeet , cik tonjus izbalinaas..

  5. sise, zeleja nekairina ne zobus, ne to emalju.. pie higieenista veic zobu tiiriishanu, taapeec varbuut zobi paliek jutiigaaki, jo nonjem aplikumu katram zobam atsevishkji..

Atstāt Ziņu