Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Zobi ir tīri un mutē – svaiguma sajūta

Pinterest LinkedIn Tumblr +

īri zobi un svaiguma sajūta mutē ir tās divas lietas, ko visvairāk novērtējam jebkurā zobu pastā. Pārējās solītās un sniegtās īpašības ir tikai papildu bonuss. Lasītājas pēc dalības testā apgalvo, ka jaunās Himalaya zobu pastas pamatuzdevumu veic labi. Vai viņas sajuta arī solītos bonusus – zobu jutīguma mazināšanos, zobu balināšanas efektu u.c., lasi atsauksmēs!

 

Vērtējums par Complete Care Herbal Toothpaste:

Inga Rudzīte: “Manas smaganas tiešām ir kļuvušas veselīgākas”
Paldies par iespēju testēt – lietot zobupastu Himalaya Complete Care. Varu teikt – mani apmierina tas, ko sniedz šī zobupasta – svaigums, ārstnieciskās īpašības – manas smaganas tiešām ir kļuvušas veselīgākas – mazāk asiņo – jo tieši tāpēc es izvēlējos konkrēti šo produktu. Man patīk tas, ka šī zobupasta viegli uzputo un tāda arī paliek visu laiku kamēr notiek zobu tīrīšanas process. Esmu iegādājusies arī citu šīs sērijas zobupastu – dažādībai, jo patiešām ir problēmas ar zobiem un smaganām. Tas, ka zobupasta ir brūnā krāsā, mani nesamulsināja, jo esmu jau lietojusi citu firmu zobupastas šādā bēšā krāsā – zinu, ka tās ir ārstnieciskas!!!! Paldies visām gudrajām galvām, kas izveidoja šo foršo zobupastu mūsu veselības saglabāšanai! 

 

Vērtējums par Sparkly White Herbal Toothpaste:

Mārīte Zariņa: “Svarīgāko funkciju tā pildīja”
Protams, vislielākais prieks man bija par to, ka šī zobu pasta ir ražota 100% no dabīgiem augiem un nesatur ne parabēnus, ne ķīmiskos balinātājus. Lai piedod man Colgeitu un Blendamedu pārstāvji, bet viņu zobupastas es jau sen kā nespēju ielikt mutē – esmu pāris gadus lietojusi maigākas, dabiskākas zobupastas, un atšķirība ir jūtama – ja ārkārtas gadījumā, ciemos esot vai citu apstākļu spiestai, man jālieto tas pats Colgats, mute saraujas čokurā – zobu pasta šķiet pārāk spēcīga un asa. Himalaya zobu pastu es pieskaitītu pie maigajām. Neparasta ir zobu pastas garšu – tā atgādina košļājamo gumiju ar tropu garšu. Man pašai tā ne visai patīk, jo pēc zobu iztīrīšanas mutē paliek saldena garša, taču citiem ģimenes locekļiem tieši šī garša patika. Savukārt, vērtējot zobupastas solītos efektus- baltāki zobu divu nedēļu laikā, jāsaka,ka lietojam tiešām gandrīz divas nedēļas, bet pie Holivudas smaida neesam tikuši. Jokojos, protams, saprotu, ka tik īsā periodā ievērojams efekts nav panākams, tomēr man vispār zobupastu solījumi, un tas attiecas ne tikai uz Himalaya, bet arī daudzām citām, šķiet drīzāk mārketings un reklāmas aktivitāte. Kurš gan negrib baltākus zobus? Un turklāt iegūt tos tikai divās nedēļās?! 🙂 Nenoliedzu, ka ļoti iespējams, veicot detalizētu pārbaudi pie zobārsta pirms un pēc Himalaya lietošanas, zobi būtu kļuvuši par kādu pustonīti baltāki, tomēr ar aci to paši saskatīt šobrīd nevaram. Vēl jau gan jāatzīst, ka paši arī grēkojam – esam ģimenē kafijas dzērāji un tā, kā zināms, neveicina zobu baltumu. Kopumā jāsaka, ka Himalaya zobupasta mani apmierināja, jo, manuprāt, zobu pastu svarīgāko funkciju – iztīrīt zobus un smaganas, noņemt no zobiem aplikumu, tā pildīja. Turklāt tās pluss ir dabiskums un saudzība. Ļoti iespējams, ka iegādājoties nākamo zobu pastu, lūkošos tieši uz Himalaya plauktu.

Dace Zveja: “Es pat iegādājos arī citas šīs pašas firmas zobu pastas
Par zobu pastu varu teikt tika to labāko, es pat iegādājos arī citas šīs pašas firmas zobu pastas. Arī manējiem mājiniekiem patika zobu pasta. Par balināšanu nemāku tā īsti pateikt, bet atsvaidzināšanu gan, ilgi vēl pēc tīrīšanas uz zobiem nepaliek aplikumi, svaiga elpa. Garša arī ir pat ļoti apmierinoša, nezinu kāpēc, bet man kaut ko atgādina no bērnības zobu pastām, kad gribējās tās apēst :).

 

Vērtējums par Sensi-Relief Herbal Toothpaste:

Vēsma Abatniece: “Zobi vairs nav tik jutīgi
Zobu pasta man patika. Jau pēc dažām lietošanas reizēm sajutu, ka zobi vairs nav tik jutīgi, un arī smaganas vairs neasiņoja. Smarža mani apmierināja, vienīgi garšas ziņā varēja būt tāda kā svaigāka, ne tik salkana, arī pēc iztīrīšanās varēja būt lielāks svaigums. Vēl zobu pastu diezgan pagrūti bija izspiest no tūbiņas, tā varēja būt nedaudz šķidrāka, ne tik bieza.
Kopumā man zobu pasta ļoti patika, jo tā izpildīja savu galveno uzdevumu, nomierināja manus jūtīgos zobus. Šo zobu pastu turpināšu lietot arī turpmāk.
Liels paldies par iespēju šo zobu pastu notestēt!

Inga Riežniece: “Kopējās sajūtas – lieliskas! Šobrīd tā ir mana zobu pasta!”
Ļoti priecājos uzzinot, ka esmu ieguvusi iespēju izmēģināt  Sensi- Relief zobu pastu. Himalaya zobu pasta ir iecienīta mūsu mājās. To izvēlējos tikai viena apsvēruma dēļ, ir kļuvuši jutīgi zobi un biežas ir smaganu problēmas. Kopumā man patika zobu pasta. Svaiguma sajūta – lieliska. Patīkama garša. Ilgstoši saglabā svaigumu. Struktūra – bieza, tāpēc jāpieliek vairāk spēka to izspiežot. Kopš lietoju šo zobu pastu, esmu ievērojusi, ka nedaudz ir samazinājies zobu jutīgums. Smaganas neasiņo. Tāpēc uzskatu, ka šī zobu pasta ir mana! Protams, ka ir sapnis, ka šo zobu pastu varētu ražot nevis tūbiņā, bet gan dozatorā. Ērtāk paņemt līdz izbraucienos un vieglāk būtu izspiest lietojot. Kopējās sajūtas – lieliskas! Šobrīd tā ir mana zobu pasta!

 

Vērtējums par Mint Fresh Herbal Toothpaste:

Sanita Strupule: “Salda garša kā karamelei, bet ne miņas lipīguma
Man patika! Uzsākot lietošanu, pats pirmais mirklis bija mulsinošs: salda garša (un smarža) kā karamelei, bet par laimi, ne miņas no tai raksturīgā lipīguma. Un pēc zobu tīrīšanas ļoti laba sajūta: it kā viss zobu aplikums, kam patīk nogulties uz zobiņiem, būtu viegli un efektīgi aizslaucīts prom. Pēc trīs nedēļu lietošanas šķiet, ka smaganas vairs nav tik jutīgas, katrā ziņā asiņo tās mazāk.

Inese Ozoliņa:Pēc tīrīšanas svaiga elpa saglābājas ilgu laiku
Man patika zobu pasta, ko bija iespēja testēt. Tai bija maiga piparmētru garša, kura atsvaidzināja visu rītu. Pietika ar mazumiņu, lai tā putotu, un labi notīrītu zobus. Pēc tīrīšanas svaiga elpa saglābājas ilgu laiku, bija patīkami izmēģināt šo pastu, kuru iegādāšos arī turpmāk.

 

Par Himalaya Gum Expert zobu pastām:
Visas četras jaunās Himalaya līnijas Gum Expert zobu pastas ir uz augu bāzes veidoti produkti, bez dzīvnieku izcelsmes blakusproduktiem to sastāvā. Tās ir brīvas no parabēniem un satur dažādus augus, ko gadu tūkstošiem mutes veselības kopšanā izmanto ajurvēdas medicīna, tādējādi nodrošinot zobiem dabisku kopšanu, nepiesārņojot organismu. Viens no augiem, kas atrodams visu Himalaya jauno zobu pastu sastāvā ir tā dēvētaismiswak. Tas lieliski stiprina smaganas, ļoti efektīvi iznīcina sliktās baktērijas mutes dobumā, atsvaidzina elpu, cīnās ar aplikumu, arī dabiskā veidā balina zobus.

Himalaya jaunās zobu pastas nodrošina pilnīgu ikdienas mutes kopšanu, parūpējoties par visiem svarīgākajiem mutes veselības aspektiem – spēcīgiem zobiem, veselām smaganām un svaigu elpu, tomēr katrai no līnijas zobu pastām ir vēl arī savs, papildus uzdevums, lai katrs varētu atrast tieši sev visatbilstošāko produktu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu