Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

Ziemassvētku gaidīšanas laiks

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šodien iededzam pirmo svecīti Adventes vainagā. Ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Laiks, kad norimt gada skrējienam un ļauties klusai, mierīgai apcerei. Laiks, kad piedot un lūgt piedošanu, laiks, ko pavadīt kopā ar mīļajiem cilvēkiem. Kad vēlreiz no sirds noticēt- brīnumi notiek!
Šajā laikā arī šeit -portālā SievietesPasaule.lv – varēsi ienākt, lai smeltos noskaņu un iedvesmu patiesi sirsnīgiem svētkiem.

Gardumi, kas uzbur svētku noskaņu un māju ietin burvīgās smaržās. Laiks, pavadīts kopā ar ģimeni, gatavojot pašiem savus svētku rotājumus. Mīļu, noderīgu un oriģinālu dāvanu idejas, kas palīdzēs Tev sagādāt prieku citiem. Kopā būšana un prieks. Tas viss un vēl vairāk gaidāms SievietesPasaulē decembra ietvaros.

Protams, arī šomēness turpinām savu virtuālo tūri apkārt pasaulei. Šomēness dodamies uz sniegoto Lapzemi , kur mīt Ziemassvētku vecītis ar īstu, garu bārdu. Starp citu, viņš arī atbildot uz vēstulēm. Vai tu kādreiz esi uzrakstījusi vēstuli Ziemassvētku vecītim? Varbūt šogad ir vērts to izdarīt, pat ja negrasies to nosūtīt…uzraksti – par prieku savam “iekšējam bērnam”.

Vismaz mēs esam apņēmušās šogad priecāties un gaidīt svētkus kā bērni – tik neviltoti un patiesi, spējot saskatīt katrā piparkūkā, sniegpārsliņā vai egles zariņā ko brīnišķīgu un jauku. Centīsimies iegūt imunitāti pret steigu un iepirkšanās drudzi, un lai palīdzētu arī Tev šo svētku gaidīšanas laiku padarīt skaistāku, jau labu laiku esam čakli strādājušas, lai apkopotu prāvu maisu ar dāvanu idejām. Ceram, ka ielūkojoties tajās spēsi rast tieši saviem tuviniekiem vispiemērotākās!

Novēlam lai Tavā sirdī un mājās šomēness valda gaišs un silts miers – tikpat balts un pūkains kā sniegs, kas tik skaisti apsedzis zemi un kokus.

Dalīties.

Atstāt Ziņu