Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Ziemassvētki – brīnumu laiks!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tuvojas Ziemassvētki lielais brīnumu laiks. Laiks, kad saņem dāvanas, laiks, kad gribas kādu iepriecināt un uzdāvināt prieku.
Man dzīvē ir ļoti, ļoti paveicies, jo esmu satikusi savu Skolotāju.  Skolotāju, ar kuras smalkjūtīgo un mīlestības pilno rūpi, esmu no skrienošas un neko nejūtošas sievietes pamodusies.

Iemācījos sazināties pati ar Savu Dvēseli, pamazām sadraudzējos un nu viņai es jautāju padomu, kad nevaru izlemt, kā rīkoties. Ar Skolotājas mīlestības paraugu es apbrīnā atradu, ka es arī varu tā mīlēt, kā savus tuvākos, tā pilnīgi svešus cilvēkus. Cik grūti bija pateikt patiesību par kādām lietām savējiem. Tad padomāju, ja es noklusēšu, viņš darīs nepareizi, pat neiedomājoties, ka viņam ir izvēle.

Cilvēkam katru mirkli ir izvēle, katra dzīves situācija prasa kādu rīcibu. Un tas, ko Tu dari un domā, parāda Tavu izvēli.
Cilvēks savā būtībā ir labs, tikai dara kļūdas. Jo vairāk kļūdu, jo grūtāk sev tās piedot un kur nu vēl palūgt piedošanu par izdarīto.

Cik ļoti pārvēršas dzīves uztvere, ja tu lūdz piedošanu savam Debesu Tēvam.

Dievs savus bērnu tik ļoti mīl, ka sagatavojis gaišu un brīnumainu nākotni visiem, vai esi bijis labs vai esi kā noziedznieks, krustā blakus Kristum.

Tev tikai jāpaceļ acis uz augšu un jālūdzas. Lūgšanu stars ir tavs vairogs un saikne ar debesīm.

Skolotāja palīdzēja saprast, ka garīgums ir kritērijs cilvēka attīstībā. Mēs visu pirms esam garīgas būtnes. Kā jūtas mūsu gars un Dvēsele, tā izpaužamies mēs savā saskarsmē.

Lai Dvēsele izdzīvotu, viņa ilgi slēpa savu garīgumu, jo tumsas laiks bija nežēlīgs, bet tagad visas Dvēselītes labi zina, ka tuvojas gaismas gadsimts un viņas no iekšienes klauvē.  Ieklausies un runā ar viņu. Ja jūti depresīvas noskaņas tad zini, tā ir viņa, kas vairs netic, ka Tu sadzirdēsi viņu.

Dievs cilvēkiem vienmēr ir sūtījis palīdzību, cilvēkus, caur kuriem viņš palīdz. Lūdzies, meklē un atradīsi, kā tas izdevās man.
Ar Mīlestības brīnumiem lai piepildīts laiks!

Dalīties.

Atstāt Ziņu