Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Vitamīni katras sievietes veselībai un skaistumam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Katras sievietes vēlmes un vajadzības dažādos dzīves posmos ir atšķirīgas, taču ir lietas, kas paliek nemainīgas – rūpes par savu veselību un skaistumu. Veselības un skaistuma saglabāšanā daiļā dzimuma pārstāvēm ir dažādi knifi un viltības, tostarp vitamīnu un uztura bagātinātāju lietošana. Rūpēs par sievieti ir radīta pat vesela „Vitabiotics” vitamīnu sērija – tās klāstā daiļā dzimuma pārstāves var atrast produktus dažādiem vecuma posmiem un dzīves periodiem.

Vitamīni matu, nagu un ādas skaistumam
Ne velti sievietes tiek dēvētas par daiļo dzimumu, taču diemžēl šis skaistums ir gaistošs, turklāt sieviete noveco ātrāk nekā vīrietis. Tādēļ „Vitabiotics” ir izstrādājis īpašu vitamīnu formulu „Perfectil” – tā ir kombinācija veseliem un skaistiem matiem, ādai un nagiem. Šo produktu lieto pat topmodeles! Ir radīts arī jauns vitamīnu komplekss ar papildinātu formulu „Perfectil Platinum”, kura sastāvā esošās uzturvielas caur asinsrites sistēmu nonāk pat ādas dziļākajos slāņos, palīdz uzturēt veselīgu ādas stāvokli, saglabāt ādas elastīgumu un tonusu.

Vitamīni mundrumam un imunitātes stiprināšanai
Skaista sieviete ir vesela un ar dzīvi apmierināta sieviete, tādēļ multivitamīni „Vitabiotics Wellwoman” to lietotājām nodrošina ne tikai mundrumu un vitalitāti, bet arī harmonisku, nesāpīgu mēnešreižu norisi un imunitātes stiprināšanu.

Vitamīni, kas sekmē bērniņa ieņemšanu
Viena no sievietes sūtībām ir kļūt par māti, taču mūsdienu saspringtajā dzīves ritmā ne vienmēr izdodas bērniņu ieņemt tik veiksmīgi, kā plānots. Tādēļ ir speciāli radīta formula “Pregncare conception” – tā satur inozitolu (darbojas kā antidepresants, atjauno nervu audu struktūru, normalizē miegu un veic citas funkcijas), kam ir nozīmīga loma sievietes reproduktīvajā sistēmā un kas sekmē apaugļošanās procesu.

Vitamīni grūtniecēm
Savukārt jau grūtniecības laikā komplekss „Pregnacare” gandrīz pilnībā nodrošina bērna attīstībai nepieciešamo vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu daudzumu. Vitamīnu sastāvā ir nepieciešamā folskābes deva, kas, kā noskaidrots klīniskajos pētījumos, mazina iedzimtā defekta spina bifida iespējamību (mugurkaula defekts, kad, embrijam nepareizi attīstoties, netiek noslēgts muguras smadzeņu kanāls; smagākos gadījumos muguras smadzenes attīstās ārpus mugurkaula, uz muguras veidojot tādu kā maisiņu). Vitamīni satur arī dzelzi, kas nepieciešams mazuļa asinsradei, un jodu, kas ir ļoti būtisks smadzeņu attīstībai.

Diemžēl grūtniecēm paredzētie vitamīni nespēj būt pilnīgi – ja tajos ir dzelzs, tad tiem klāt nevar būt pievienots kalcijs, jo tas bloķē dzelzs uzsūkšanos. Tādēļ ieteicams grūtniecības laikā nepieciešamo kalciju uzņemt atsevišķi vismaz sešas stundas pirms vai pēc „Pregnacare” lietošanas, piemēram, ar „Osteocere” tablešu palīdzību, kuras satur arī cinku un D3 vitamīnu. Tā kā visbiežāk vitamīni jālieto ēdienreižu laikā, lietošanas shēma varētu būtu šāda: „Osteocare” brokastīs un vakariņās, pusdienās – „Pregnacare”.

Jaunākie pētījumi pierāda, ka Omega-3 nepiesātinātās taukskābes var būt labvēlīgas gan grūtniecei, gan mazulim, tādēļ radīti arī vitamīni „Pregnacare Plus”, kas ir ļoti svarīgi bērna smadzeņu un acu attīstībā.

Grūtniecības laikā papildus vitamīniem, lai neizstaipītos vēdera āda un neveidotos strijas, jālieto speciāli izstrādātais krēms striju profilaksei „Pregnacere cream”, kura efektivitāti „Vitabiotics” pētījumā atzīst 81% sieviešu.

Vitamīni jaunajām māmiņām bērna zīdīšanas laikā
Savukārt „Pregnacare breast-feeding” ir vispusīga vitamīnu, mikroelementu, kalcija un Omega-3 kombinācija, kas paredzēta jaunajām mātēm pēcdzemdību periodā un bērna zīdīšanas laikā. Šis daudzveidīgais uztura papildinājums ir svarīgs veselīga un barojoša piena veidošanai, kā arī ir nepieciešams, lai atjaunotos mikroelementu rezerves mātes organismā.

Vitamīni menopauzes laikam
Sievietēm menopauze iestājas, kad mēnešreižu nav ilgāk par divpadsmit mēnešiem, un parasti tas notiek vecumā no 49 līdz 55 gadiem. Tomēr šis laiks ir ļoti individuāls un var būt atkarīgs no daudziem faktoriem, arī no iedzimtības. Līdz pat 80% sieviešu menopauzē izjūt traucējošus simptomus, piemēram, karstuma viļņus, svīšanu naktīs un citus. To mazināšanai nehormonāla pieeja ir „Menopace”. Tā formulā esošie vitamīni un sojas izoflavoni, kairinot estrogēnu receptorus, ātri un efektīvi mazina mokošos menopauzes simptomus. Izoflavoni pēc savas struktūras un darbības organismā ir ļoti līdzīgi estradiolam – galvenajam sieviešu dzimumhormonam. Izoflavoni mazina hormonālo disbalansu, vielmaiņas traucējumus, nepatīkamās sajūtas, kas rodas, samazinoties dabīgo estrogēnu daudzumam un aktivitātei. Izoflavoni uzlabo kalcija uzsūkšanos, kas menopauzes laikā estrogēnu trūkuma dēļ ir traucēta, tādējādi samazina osteoporozes risku.

Ziemassvētku noskaņās „Vitabiotics”, kas ir vadošā Lielbritānijas kompānija specializēto multivitamīnu ražošanā, un „Ģimenes aptiekas” vēlas iepriecināt visas daiļā dzimuma pārstāves, tādēļ decembrī visus šajā rakstā pieminētos vitamīnus „Ģimenes aptiekās” piedāvā ar 30% atlaidi.

Laimi, prieku un veselību svētkos!

 

ŠEIT LASI —>“Veselības Formula” decembra pielikumu

 

Atcerieties! Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai!


Dalīties.

3 komentāru

  1. Apskatījos…. ši vitamīni vidēji maksā 33 laši. Kamon mīlīši!! Laikam labi sapiķoja par šāda preperāti reklāmu????

  2. Vispār vitamīni ir dārgs prieks. Lietoju pirms kāda laika speciālos sieviešu vitamīnus, laikam Your Life saucās, arī maksāja kaut kādus 20 latus.

Atstāt Ziņu