Vārda dienu svin: Jūlijs, Ainis

Vīrs,bet ne Lieliskais Vīrietis:)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Redz,arī man sagadījās tāda ķeza-vienmēr esmu dzīvojusi ar domu-sekss ir labs,bet ne izcils!Līdz vienam brīdim,kad satiku citu vīrieti…Lielisko:)Pirmo reizi,viņš parādīja,ka sekss var būt izcils,lielisks,ka es kā sieviete varu darīt TĀDAS lietas,par kurām nekad nebiju iedomājusies.Bet…..man ir vīrs,dēls…laulība?Kā jau laulība-ir kāpumi,ir kritumi.Mīlu savu vīru,bet sekss ir vienkārši sekss.Sagādā patiku,dažreiz arī pabaudu to,bet tas nav tas,ko izjūtu ar otru vīrieti.Un ir jocīgi tagad dzīvot-mīlēt vīru,bet mīlēties ar citu:)
Agrāk,kad sievietes pļāpāja par šada veida attiecību modeli,smīkņāju-nu kā tas var būt?Tagad?Esmu viena no viņām;)
Kā Jūs,mīļās sievietes,dzīvojat ar to?
Un nevajag tagad moralizēt un sniegt psiholoģiskas dabas padomus no sērijas-Tu tak nemīli savu vīru,tas nevar būt utt…Var…var tā būt,mīļās sievīetes:)

Dalīties.

18 komentārs

 1. Anna, Tu neesi viena! Esmu tādā pašā situācijā:-)<br>Es vienkārši dzīvoju uz priekšu, sevi nešaustu. Un kurš ir tiesīgs ko mācīt vai nosodīt…<br>

 2. Labojiet, ja kļūdos, bet vai tā neskaitās stāvēšana divās kurpēs vienlaikus, jo vienkārši nespēj izvēlēties. Nu gluži kā bērnam, kam girbas abas konfektes, nevis tikai vienu. Vienkārši apzinies, ka ar lielisku seksu vien nedzīvosi, vajag arī stabilitāti. Varbūt ir jāaiziet no abiem, lai saprastu, ka ir kāds trešais, kurš apvieno šīs abas lietas?

 3. Man vairs nav ilūziju.. tik daudzi no mumsdzīvo dubultas dzīves. Bet jāatzīst, ir cilvēki, kam tas strādā, gadiem.

 4. kleopatra on

  Skaidrs, ka var buut. Arii man ir draugs, kuru miilu, bet nekraapju(pagaidaam veel ne), mums ir sekss, bet es neguustu baudu. Pati sevi varu apmierinaat 10reizes labaak, un nevajag moralizeet, tu tak vinjam pastaasti un paraadi to ko tu gribi, bla, bla ,bla.

 5. Šādi nolaupām enerģiju, ko varētu tērēt uz vienu, jo sanāk vairāk iztērēt uz laika un lietu menedžēšanu, bet nu jau vairs neko, saldais auglis ir iepazīts un kura gan atteiktos 🙂 Tāds klousais sapnis man ir – atrast cilvēku ar to visu vienā. Bet šobrīd mēģinu (kā citādi atradīsi) un baudu dzīvi.

 6. Kā tu justos, ja Vīrietim arī būtu tāda viegla cita sievieta – lieliskā sieviete ? Ne, nu var saprast, ka tu sevi uzskati par kaut ko sevišķu, bet vīru ne, ja jau atļaujies krāpt, bet dzīvot vēl ar viņu, tas ir zemiski, tā nav mīlēšana , tu esi tikai ar viņu, ka ir ērti un negribi neko mainīt. Vienīgo iespēju es redzu, lai šķirtos un meklētu savu lielisko vīrieti. Man viens jautājums paverās, kas tu par sievu, ka vīrietis nav tavs lieliskais gultā :D, kaut kāds dēlis esi? Lieliskais vīrietis bieži vien ir tik lielisks cik sieviete ir . Saproti par ko iet runa

 7. Es domaju, ka mums viri un sievas ir tiesi tadI, lai mes sevi varetu drosmigi atlauties pilnveidot. Ja esi kajutrigs un kluss, jamacas pateikt ko gribi un ka gribi. Baidies…a tu nebaidies, ja tava pusite ir tava , vina pilnveidosies lidzi, ne atri, ne viegli, viss tas ir. Bet tas ir iespejami.

 8. Mes baidamies sevi iepazit, mes baidamies sevi atklat, mes telojam, mes nedzivojam…meklejam citus, labakus…

 9. Kopā ar bijušo vīru nodzīvoju 15 gadus,laulībā ir bērni. Sekss, šķita, kā kuro reizi, citreiz kaislīgs , bet citreiz vienmuļš, seksa laikā viņš domāja vairāk par sevi,teicu, ka vēlos priekšspēli,tik un tā tas bieži tika ignorēts.Liktenis bij tā lēmis, ka satiku savu lielisko vīrieti.Mums bija un ir lieliskas attiecības, sekss brīnišķīgs, manas vēlmes uzklausītas un neignorētas.Agrāk nevarēju iedomāties, ka mīlēSanās var radīt sajūtas, ka šķiet,eņģeļi ar velliem dejo. Dubulto dzīvi dzīvoju 2 gadus, tad izlēmu šķirties no vīra, un apprecējos ar lielisko vīrieti,saprotamies gan gultā, gan ikdienas dzīvē.Agrāk nevarēju iedomāties, ka spēšu krāpt savu bijušo vīru, bet priecājos par savu izlēmību, citādi tā arī neuzzinātu, kas ir īsta bauda!

 10. Arī es esmu kopā ar vīru 13 gadus, sekss bija kā kuro reizi. Bet tad nolēmu, ka gribu ko vairāk. Sāku savus sapņus lēnām īstenot pie sava vīra. Sākumā atturīgs, bet nu jau kādu gadu-OHOO

Atstāt Ziņu