Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Viņa ir nepamatoti greizsirdīga!!!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labdien,

Esmu vīrietis un man ir 23 gadi, partnerei drīz būs 25.

Man ar partneri attiecībās ir viena problēma, kas visu grauj.

Viņa ir nepamatoti greizsirdīga – praktiski vienmēr viņa man pārmet ka skatos un interesējos par citām sievietēm, ir sakars un krāpšana, bet tā nav taisnība, uzturu tikai draudzīgas attiecības ar visiem cilvēkiem, tajā skaitā sievietēm.

Drīzumā būs darba pasākums, kolēģes ir arī trīs sievietes (padsmit vīrieši) . Divus gadus esam kopā un esmu atteicies teju no visiem sabiedriskiem pasākumiem(koncerti, kino, festivāli, salidojumi ar klases/kursa biedriem) viņas dēļ (jo tur pastāv iespēja ka tur būs pusplikas sievietes) , bet šoreiz es izlēmu, ka vairs nepiekāpšos un braukšu. Tur pretī man pamet ka kolēģes ir maukas, sauļosies bikini, plikas skraidīs apkārt un es gar viņām strīķēšos, bet es vienkārši gribu uzspēlēt sporta spēles, nopeldēties un pavadīt labu laiku. Manuprāt tā ir vienkārši pretīga attieksme. Un tā ir visu laiku, piemēri ir daudz. Sākumā piekāpos, bet vairs nevaru. Man tas ir apnicis. Ko man darīt?

Dalīties.

5 komentāru

  1. Veneranda Kāpurķēde on

    Labdien!<br>Manuprāt Jūs pats sev atbildējāt uz jautājumu – vai es šajās attiecībās esmu laimīgs. Vai vēlos dzīvot ar sievieti, kurai pret jums ir pretīga attieksme. Ja reiz apnicis, tad sakiet viņai to. Nu nevar dzīvot visu laiku kā krātiņā iespundēts.

  2. Viss nav tik vienkārši. Tomēr savulaik esi izdarījis izvēli par labu šai sievietei un pieļauju, ka sākumā šādas problēmas nebija.<br>Lai cik sākotnēji šķietami vainīgs ir otrs, jebkurā situācijā ir vērts pajautāt sev, kāda ir mana atbildība šajā situācijā.<br>Tomēr teiciens, ka viena pagale nedeg, vienmēr ir patiess!<br>Tava atbildīga rīcība šajā situācijā, būtu pajautāt sev: "kāpēc mana draudzene kopā ar mani jūtas tieši tā", "kas manā uzvedībā, attieksmē ir tāds, kas viņai tā liek justies".

  3. pasākums sen beidzies,bet piebildīšu to,ka kas tās par ballītēm,kur nevar ņemt līdzi draudzeni? Ar darba biedriem taču ir kopā katru dienu,vismaz 8 stundas. tad pareiķini cik sanāk mājās pabūt ar mīļo cilvēku? Un greizsirdība nekad no zila gaisa nerodas. <br>Es strādāju darba vietā,kur darba ballītēs līdzi ņem otras pusītes. Un nav nekādu dienesta romānu un aizdomu.Nav ko tēlot vientuļos vilkus un vilcenes.Reklāmās un filmās jau izskatās forši,bet reālajā dzīvē tas nav nekas labs.

Atstāt Ziņu