Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Vientuliba

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mīlēt, bet būt vientuļai, dusmoties un būt vientuļai un visu beidzot vienaldzība un būt vientuļai…..kas tam visam ir kopīgs? Vientulība…..visu laiku tu esi vientuļa, jo nav kopīgu interešu, kopīgu sarunu, kopīgu piedzīvojumu…..Jaunībā mēs patiesi mīlam un cīnāmies par mīlestību un mēs esam laimīgas, bet ja mīlestībā tu esi viena, tad tevi pārņem vientulība…….Ja mīļotais tevi sāpina, tad tu dusmojies, tu dusmojies un sāpēs jūties vientuļa un pievilta, bet tad pienāk klikšķis un tu saproti, ka tevi ir pārņēmusi vienaldzība pret šo cilvēku, jo patiesībā viņš tā arī nav pamanījis kam tu esi izgājusi cauri un kādas sāpes tev ir sagādājusi mīļotā cilvēka vienaldzība….un nu arī tu esi palikusi vienaldzīga pret šo vīrieti…..un tad notiek kaut kas nesaprotams……..lai arī cik noraidoši un vienaldzīgi pret viņu izturētos, vīrietis atkal smaida, ir pieklājīgs, rūpīgs un uzmanīgs…vīrietī ir pamodies mednieka instinkts……kā toreiz, kad pirmo reizi satiki un iemīlējies…savā vienīgajā…īstajā…..Tikai šoreiz sieviete paliek vienaldzīga, vientuļa un nelaimīga, jo gadiem nodarītās pārestības ir radījušas tik lielu vienaldzību…..

Dalīties.

4 komentāru

  1. Laura Caune on

    Man reiz tika dots labs padoms – "Iemācies būt viena. Un viena nenozīmē vientuļa, bet viena. Viena pati ar sevi."<br>Sākumā bija ļoti grūti pieņemt šo padomu, jo "viens" vienmēr asociējās ar vientulību. Bet jo vairāk par to domāju, jo vairāk sapratu, cik patiess un noderīgs ir man dotais padoms. Jo vientuļi mēs varam justies tikai tad, kad kaut ko ļoti gaidām no otra un to nesaņemam, kad nemākam paši sevi izklaidēt, kad vienmēr "stutējamies" uz kādu citu – mīļoto, draugiem, kolēģiem.<br>Kad iemācies būt viens pats ar sevi, tā pa īstam, tad nekad nevari justies vientuļš, jo ir intersanti pašam ar sevi. Novēlu to iemācīties un nekad nebūs jāpiedzīvo vientulības sajūta.<br>Es arī vēl tikai mācos, jo nav tik viegli..daudz vieglāk ir gaidīt, ka tevi izklaidēs kāds cits 🙂

  2. vienkārši sieviete on

    Jā padoms jau pareizs un ar prātu to saprotam, bet izdarīt to ir grūti…..es mācos sevi mīlēt un brīžiem nezinu vai vispār ir iespējams sevi pārveidot un pieradināt pie tā, ko nekad tā īsti neesi darījis….

Atstāt Ziņu