Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Vēlos jums pastāstīt par ko ļoti labu :)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šeit ir stāsts no reāla cilvēka, par reālām lietām.
Latvijā šis projekts tikko uzsāk darbu, taču mēs esam maza daļa no ļoti lielas kustības, kura izplatās visā pasaulē daudz satraujāk, nekā gaidījām. Jo tās ir labas lieltas, tās, kuras palīdz cilvēkam pacelt galvu un kļūt daudz brīvākam un tāpēc laimīgākam.
Šis ir stāsts no Krievijas.
Jau pavisam drīz mums būs pašiem savi 🙂

 

Kas mainījās manā dzīvē, Kad es sāku palīdzēt projektam “Ceļš uz LAIMI”

Kāds bija iemesls tam, ka sākāt rakstīt stāstus priekš mūsu projekta?

Аndrejs: Es ieguvu daudz personīgus panākumus no informācijas, kura atrodama grāmatā “Ceļš uz LAIMI”. Man izveidojās laba ģimene, es kļuvu stabilāks biznesā. Atkal parādījās interese par dzīvi un spēles un laimes sajūta atgriezās pie manis. Pagātnē, aptuveni sākot no 20 gadiem šī sajūta sāka dzist, un 26 gadu vecumā es jutu tikai spriedzi un diskomfortu. Es esmu pārliecināts, ka šīs sajūtas ir pazīstamas katram.

Tiešī šaja laikā es uzzināju tos datus, kuri ir aprakstīti grāmatā “Ceļš uz LAIMI” un iemācījos tos lielot ikdienā. Tagad man ir 33 gadi, es ceļos no rīta ar domu, ka diena būs brīnumaina, interesanta un notikumiem bagāta. Tā tas arī notiek: draugu skaits aug; no kaut kurienes uzrodas papildus projekti, vecie plāni tiek novadīti līdz veiksmīgam galarezultatam; peļņa aug un palielinās piederēsanas spēja; parādās aizvien jaunas iespējas…

Bet es redzu, ka mana apkārtne, mani draugi un kaimiņi nejūt laimi. Viņi pastāvīgi laipo pa dzīvi un iebrauc auzās, ar ko ir noklāta dzīve bez šiem unikālajiem un vienkāršajiem datiem. Ja ņemam jebkuru punktu no gramatas «Ceļš uz LAIMI», tad daudzuz no tiem mani paziņas neievēro vai ignorē. (strīdi, skandāli, bērnu pēršana, narkomānija, alkoholisms, zādzības, nodevības, šis saraksts, diemžēl, var tikt turpināts un turpināts…)

Un ko man ar to visu darīt? Pie kam, cilvēka psiholoģija ir uzbūvēta tā, ka mate neklausa dēlu, bet kaimiņš neuzticas kaimiņam. Citiem vārdiem, ietekmēt tos, kuri ir vistuvāk, ir visgrūtāk. Man vienam neizdevās palīdzēt visiem maniem draugiem un radiem saprast vienkāršos pamatprincipus, kuri ir aprakstīti šajā grāmatā.

Man radās jautājums, kā palīdzēt citiem (daudziem) un pavisam nejauši es uzdūros uz informāciju, ka Maskavas ofiss «Ceļs uz LAIMI» meklē brīvprātīgos. Ar viņu palīdzību un ar manu stāstu palīdzību, es tagad nododu informāciju katram lasītajam, neuztraucoties, ka viņs manī neklausīsies vai mēģinās mani pārtraukt. Tie ir vienkārši dati, un nevienam nav pienakums tos lasīt, ja nevēlas.

Es sāku rakstīt un sāku sūtīt linkus uz maniem rakstiem maniem draugiem. Viņi darīja to pašu un stāstīja saviem draugiem par mūsu projektu. Ofiss «Ceļs uz LAIMI» arī sūtīja informāciju visiem, kuri bija parakstījušies uz jaunumiem.

Gala rezultatā, man paziņoja, ka pēc šīs vēstuļu izsūtīšanas bija rekordliels mājas lapas apmeklējums. Simtiem cilveku izlasījuši manus rakstus un stāstus un turpina lasīt.

Vai tad es sapņoju, ka varēšu dalīties ar saviem panakumiem ar tik laielu cilveku skaitu, palīdzēt viņsiem iepazīties ar šo unikālo un vienkāršo grāmatu?

Jūs kaut-kad bērnība sapņojāt par lodojumiem, priecājāties no sajūtas , kad sajūti lidojumu?
Kā jūs jutāties kad sasniedzāt kaut-ko tādu, par ko ilgi sapņojāt (piemēram, atradāt mīļoto cilvēku)?
Vai atceraties, piemēram, ka jūs uzrāpāties kalnā vai braucāt ilgi gaidītā ceļojumā?

Tieši tā es jūstos jau daudzas dienas, un man gribas ar šo sajūtu un panākumiem dalīties plašāk un plašāk. Un jau ar tiem panakumiem, kurus ir ieguvuši cilti cilvēki, kuri atrodas man līdzās un dzīvē lieto tos datus, kuri ir aprakstīti gramatā «Ceļš uz LAIMI» Tā ir sajūsma, sajūta, ka palīdzi. Kopības sajūta ar citiem cilvekiem un pozitīva mērķa uzturēsana.

Turpmāk vēl www.celsuzlaimi.lv

Pārpublicēts no http://www.happyfond.com/articles 

Dalīties.

4 komentāru

  1. neuzķēros on

    un atkal jau vārdu plūdi…. Ja lasītājs papētītu faktus, tad ieraudzītu, ka grāmatas "Ceļš uz laimi" autors ir saientoloģijas sektas dibinātājs! – kā zināms, diezgan bīstama un nepatīkama sekta! Tā ka šoreiz atkal – skaistām rozēm (vārdiem) ceļš uz elli kaisīts!!!

  2. esmu studējusi saentoloģiju, nu nekāda bīstamā sekta tā nav !!! Smiekli nāk par cilvēkiem, kas nezina ko runā, bet izplata baumas. Tā rodas tie homofomi, rasisti, musulmaņu nīdēji, padzird atsevišķas detaļas, bet slinkums vairāk pētīt, tācu parunāties tantei gribas :)))

Atstāt Ziņu