Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Uzlādējam baterijas! Vērtējums par Floradix uztura bagātinātājiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

avasaris šogad mūs ilgi ir spīdzinājis, atkal un atkal atliekot saulainā un siltā laika iestāšanos. Šķiet, to izjūt arī mūsu ķermenis, kas arī tā pa īstam vēl nav sajutis atmošanos no ziemas miega. Tad nu modinājām un uzmundrinājām to ar Floradix dabisko uztura bāgātinātāju – šķidrās dzelzs un citu vitamīnu un minerālvielu preparātu palīdzību. 

Vai atceries, ka aprīļa sākumā sešām portāla lasītājām devām iespēju lietot kādu no Floradix produktiem? Lūk, viņu vērtējumus par tiem:

Kristīne par Floradix šķidro dzelzi:
Vispirms paldies par sniegto iespēju – piedalīties Floradix uztura bagātinātāju testēšanā! Produkts ir izlietots un rezultāti arī redzami, nelieli, bet ir. Tā kā manā organismā katastrofāli trūkst dzelzs, ik pa laikam dodos uz laboratoriju nodot analīzes, lai sekotu līdzi dzelzs daudzumam organismā. Tā kā dzelzi saturošo uztura bagātinātāju klāsts ir diezgan liels, arī es jau iepriekš biju mēģinājusi šo Floradix produktu, lietojot to pilnu ieteicamo kursu. Tā kā šis produkts ir škidrā veidā, atšķirībā no citiem, kas ir kapsulu veidā, tas ātrāk uzsūcas organismā. Jāatzīst, ka arī par šī produkta garšu ražotājs ir padomājis – tā ir patīkama, nav pārāk salda.

 

Beāta par Floradix Magnesium šķidro uztura bāgātinātāju:
Floradix Magnesium lietošanā ir ļoti ērts, garšīgs, nu kā tāds saldumiņš ar bērnības pieskaņu. Garšīgu sīrupu dzert ir krietni patīkamāk, nekā lietot bezgaršīgās kapsulas. Jāsaka, ka tās divas sīrupa lietošanas nedēļas pagāja nemanot! Par krampju problēmas atrisinājumu vēl parāgri runāt, bet ir sajūta, ka tā sāk iet mazumā. Plānoju iegādāties arī nākamo iepakojumu, lai panāktu vēlamo efektu un nostiprinātu rezultātus. Šo es īpaši ieteiktu tiem, kam nepatīk vai sagādā grūtības norīt kapsulas. Man pašai vienmēr ir tāda sajūta, ka tās iestrēgst kaut kur rīklē.
Tāpēc magnijs sīrupa formā man ĻOTI patika. Paldies par iespēju iepazīties ar šo produktu.

 

Inese par Floradix Floravital šķidro uztura bagātinātāju:
Testēju „Floradix Florovital” ar cerību, ka mazināsies pavasara nogurums. Iepakojums pietiekami ērts, pēc atvēršanas bija jātur ledusskapī, kur labi ievietojās blakus balzametiķim. Arī garša ļoti patīkama, nedaudz saldena. Izdzēru ātri – nepagāja ne divas nedēļas, taču īpašu noguruma atkāpšanos nejūtu. Varbūt tas tāpēc, ka šopavasar patiešām darbā iznāk pārstrādāties, ir zudis gandarījums par padarīto, un to ar vienkāršu uztura bagātinātāju divās nedēļās nelikvidēsi.

 

 

 

Aija par Floradix Epresat šķidro uztura bagātinātāju:
Aptuveni divas nedēļas lietoju uztura bagātinātāju ar multivitamīniem “Floradix Epresat”. Paldies par šo dāvāto iespēju, ko nez vai atļautos, ja uztura bagātinātājs būtu jāpērk. Vispirms, apskatot iepakojumu, pamanīju, ka tā sastāvā ir iekļauti vairāki vitamīni, kā pavasarī, protams, pietrūkst uzturā. Pagaršojot šo produktu, iepatikās tā garša un smarža, kas mazliet atgādināja citrusaugļu sulu. Viens no lieliem plusiem, ko saskatīju šajā produktā, ir tas, ka uztura bagātinātājs ir šķidrā veidā. Tas man kā cilvēkam, kurš ikdienā regulāri lieto medikamentus, bija ļoti svarīgi. Tabletes vienkārši asociējas ar medikamentiem, tāpēc nez vai izvēlētos iegādāties arī vitamīnus tablešu veidā. Ražotāji padomājuši arī par “Floridix Epresat” dienas devu un lietošanu, iepakojumā pievienojot mērtrauciņu. Runājot par sajūtām pirms un pēc lietošanas, nevarētu teikt, ka tagad jūtos ļoti labi, bet kaut kāds uzlabojums tomēr ir – šķiet, mazinājies ziemai raksturīgais nogurums un miegainība. Bet, iespējams, ka šo možuma sajūtu pastiprina arī saulīte, dabas mošanās un pavasara aktivitātes. Citreiz domāju, ka vitamīnus būtu jāsāk lietot agrāk – ziemā, kad sāk parādīties nogurums, lai neiedzīvotos spēku izsīkumā. Vēlreiz – paldies par piedāvāto iespēju! Novēlu arī citiem būt možiem, priecīgiem un darba spējīgiem!

Jūlija par Floradix Salundynam šķidro uztura bagātinātāju:
Lietoju Floradix sīrupu, kas paredzēts kaulu un zobu stiprināšanai. Floradix Salundynam satur kalciju, magniju, D vitamīnu un cinku. Iepakojumā ir 250 ml sīrupa pudele un līdzi nāk mērglāzīte. Pieaugušajiem cilvēkiem sīrups jālieto divreiz dienā pa 20 ml. Garša ir patīkami salda, kas man ir svarīgi, jo bieži vien medikamentus vai uztura bagātinātājus nespēju lietot to garšas dēļ, jo tie izraisa nelabumu. Salundynam sīrupam  ir tik patīkama garša, ka pat neprasās uzdzert ūdeni pēc tam.
Lietojot šo sīrupu, protams, ļoti patīk apziņa, ka visas minerālvielas un vitamīni ir iegūti no dabiskas izcelsmes produktiem – augiem, ogām, augļiem utt. un tas nesatur mākslīgas krāsvielas, konservantus un citas organismam nevajadzīgas vielas.
Esmu lietojusi kalciju arī tabletēs, tādēļ, slaīdzinot ar tām, varu teikt,ka labāk patīk lietot šādā, šķidrā veidā, jo te kalcijs jau ir izšķīdinātā veidā un tādā veidā tas gremošanas sistēmā uzsūcas ātrāk nekā ar tabletēm. Tas īpaši svarīgi, ja no rīta gribas iedzert gan sīrupu, gan kafiju  (kafija traucē kalcija uzsūkšanos).
Vienīgais Floradix sīrupa mīnuss manā uztverē ir tas, ka ātri pudele iztukšojas – pie 20 ml divreiz dienā lietošanas pudele ir tukša jau nedēļas laikā. Sanāk padārgs uztura bagātinātājs –ap 9 -10  eiro nedēļā.  Un ar vienu pudeli jau nekas nebūs līdzēts, domāju,ka jāpalieto mēnesi, pat trīs, lai justu pozitīvu efektu savā pašsajūtā un veselībā. 

Natālija par Floradix Kindervital multivitamīnus bērniem:
Man ir četrgadnieks. Nevarētu teikt, ka viņš slimo daudz. Drīzāk mans uztraukums ir par to, ka viņš ar ikdienas uzturu bērnudārzā un mājās neuzņem pietiekamu daudzumu vajadzīgo vitamīnu un minerālvielu. Kā jau daudzi bērni, atsakās ēst dažādus produktus. Analīzes netaisījām, lai izmērītu efektu. Uztvēru to vairāk kā profilaksi. Un jāsaka, ka bērns ir enerģisks, slimojis nav.
Lai gan lietošanas instrukcija paredzēja to lietot divas reizes dienā pa 10 mililitriem, mēs nedaudz pašmaucāmies – dzērām vienu reizi dienā, pavelkto lietošanu divreiz garāku. Tas bija bērna ikrīta rituāls. Salīdzinot ar dažādu klepussīrupu lietošanu, šī bērnam radīja pozitīvas emocijas, jo krāsa bija patīkama un arī garša bija tīkama. Pagaršolu arī pati un, jāsaka, ka arī es tādu varētu bez riebuma dzert.
Manu kā mammas sirdi sildīja arī sajūta, ka šo vitamīnu sastāvs ir pilnīgi dabisks. Tagad vasarā, kad varēs ēst vietējos ogas, augļus un dārzeņus, pieļauju, ka šādus vitamīnus nelietosim, taču tuvojoties ziemai, pieļauju, ka atkal varētu bērnam tos profilaktiski padot.

 

FLORADIX ir pieejams visās labākajās Latvijas aptiekās un www.internetaptieka.lv.

! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Dalīties.

Atstāt Ziņu